View Poll Results: Mister on ice 2009/2010

Voters
46. You may not vote on this poll
  • Brian Joubert

    16 34.78%
  • Daisuke Takahashi

    5 10.87%
  • Stephane Lambiel

    18 39.13%
  • Tomas Verner

    1 2.17%
  • Fabian Bourzat

    3 6.52%
  • Scott Moir

    1 2.17%
  • Kevin Van Derr Perren

    0 0%
  • Adam Rippon

    1 2.17%
  • Artem Borodulin

    1 2.17%
  • John Kerr

    0 0%
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 85 to 105 of 131

Thread: Mister on ice 2009/2010

  1. #85
    sport legend IleK's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Buzau
    Posts
    849
    Reputatie
    1
    Cu placere whisper!
    Ioana si Oana si eu va sustin, adica daca iese Brian nu ma supar. Eu i-as fi votat pe toti 3 dar probabil ca nu ar mai fi avut efect pollul. Ma mai gandeam ieri cu tristete ca as vrea totusi sa iasa Stephane pt ca daca s-a retras si e ultima lui sansa . Dar la cate titluri de mister au primit baietii astia pana acum, nu cred ca or sa sufere ei prea mult daca pierd unul aici.

  2. #86

  3. #87
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Ioana, toate pozele sunt f frumoase, dar a patra si ultima sunt "pure love".Costumul de la Sp de anu asta e superb, ii vine extrem de bine, daca ar fi dupa mine as vrea sa-l pastreze si sezonul viitor.
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  4. #88
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    Oana a patra e si preferata mea, cand il vad asa mic si neajuorat, zici ca e un copil Si ultima e frumoasa si datorita zambetului

  5. #89
    melancholy iris_for_daria's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    over the rainbow
    Posts
    655
    Reputatie
    1
    Hai ca l-am votat eu pe Tomas, caci citisem pe aici ca n-are nici un vot. Si pentru ca e unul din preferatii mei si ca fizic si ca stil de patinaj, votul meu merge la el. Oricum trebuie sa fie mandru, e prima data cand votez si il votez tocmai pe el.

    Off-topic: @Ioana: Ziceai de Madalina, ca sa intre sa-l voteze pe Tomas. Te referi la madalina18 ? Pentru ca si eu ma intrebam zilele trecute oare pe unde mai este ca n-am mai vazut-o de mult pe forum si stiam ca e din oras cu mine. Si-a schimbat id-ul si n-am mai recunoscut-o eu sau a disparut de pe forum ?
    18 feb 2010 in Vancouver is: "The night they killed figure skating" - Elvis Stojko

  6. #90
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    Da, de ea ziceam fiindca stiu ca ea este fana Tomas. Ma bucur ca a primit si el un vot, e un baiat frumos si simpatic si merita sa aiba cat mai multi fani. Vad ca Daisuke e foarte po****r, alta data cand era posibilitatea votului multiplu nu avea atatea voturi si nu era pe locul 3.
    vad ca sunt mai multe persoane care nu prea au mai intrat in ultimul timp, dar de asemenea vad ca sunt destui care au votat, chiar mai multi decat la pollul de anul trecut.

  7. #91
    Mrs Joubert emiii03's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    939
    Reputatie
    1
    deci, am facut eu diferenta
    Brian
    desi imi place si de Scott si Fab (next time)
    Adevaratul erou nu este perfect. Adevaratul test al unui campion nu este daca poate triumfa, ci daca poate trece obstacolele - preferabil cele create chiar de el - pentru a triumfa...

  8. #92
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Emi
    Deci acum Brian e primul loc!
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  9. #93
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    Sa speram ca va si ramane.
    Emi tie de cand a inceput sa iti placa Brian? La un moment dat ziceai ca nu ti se pare frumusel?Bine si eu am zis la fel la inceput, iar acum...

  10. #94
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Ioana ti-am zis ca voi face lobby pt Brian, fapt care se pare ca a functionat.
    Nici mie nu mi se parea dragut la inceput iar acum la fel..., probabil are el ceva special care atrage lumea si te faci sa-l placi din ce in ce mai mult!
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  11. #95
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    Oana eu am convins deja 4 persoane sa il placa pe Brian, le tot vorbeam de el, le aratam poze si pana la urma au ajuns sa fie fane. Dar cel mai mult ma mandresc cu faptul ca am facut-o pe mama sa il placa, ceea ce inseamna ceva.

  12. #96
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Ioana,esti mai tare ca mine eu am convins doar 2 persoane sa-l placa iar mama il place demult, e preferatul ei alaturi de Plushenko, bine il place si pe Steph.
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  13. #97
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    eu zic ca oricum e bine ca ne place un sport cu atatia baieti frumusei si norocul baietilor ca sunt si o gramada de fete frumusele
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  14. #98
    Mrs Joubert emiii03's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    939
    Reputatie
    1
    pe mine nu a trebuit sa ma convinga nimeni
    v-am mai povestit, ca mi-a placut de Yags si dupa ce s-a retras el, mi-am adus aminte ca mai era pe acolo un francez dragut
    si asa am tinut cu Brian....la inceput mi-a placut mai mult, acum, mi se pare ca el e cel mai charismatic dintre toti baietii, atat
    Adevaratul erou nu este perfect. Adevaratul test al unui campion nu este daca poate triumfa, ci daca poate trece obstacolele - preferabil cele create chiar de el - pentru a triumfa...

  15. #99
    Mada Mada Dane! Andreea's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Bahamas
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Eu am votat cu Steph, e favoritul meu.
    [COLOR="RoyalBlue"]'Insanity in individuals is something rare but in groups, parties, nations, and epochs it is the rule.' Friedrich Nietzsche
    "When you look long into an abyss, the abyss looks into you." Friedrich Nietzsche
    "The farther backward you can look, the farther forward you will see." Winston Churchill[/COLOR]

  16. #100
    sport legend corina_mee's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    bucuresti
    Posts
    582
    Reputatie
    1
    Eu nu pot sa ma decid....ca imi plac si Steph si Brian.
    [I]Friendship brings a smile where love left a tear.[/I]

  17. #101
    melancholy iris_for_daria's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    over the rainbow
    Posts
    655
    Reputatie
    1
    Iar e egalitate ...eu zic, ca defapt asta e realitatea. Oricat ar dura, tot mereu o sa fie la egalitate, iar diferenta de 1 pct nu este relevanta.
    18 feb 2010 in Vancouver is: "The night they killed figure skating" - Elvis Stojko

  18. #102
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Cum de nu l-ati pus pe Charlie White in top ?
    Laura, maailman kaunein tyttö

  19. #103
    sport legend corina_mee's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    bucuresti
    Posts
    582
    Reputatie
    1
    E perfect daca e egalitate. Amadoi sunt super draguti/....e cel mai bun rezultat.
    [I]Friendship brings a smile where love left a tear.[/I]

  20. #104
    sport legend SimonaB's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,311
    Reputatie
    1
    Egalitate? In sfarsit!!!! Acum toata lumea e impacata!

  21. #105
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    asa e acum e toata lumea impacata, sper sa ramana egalitate pt ca amandoi sunt doi dulcici si merita sa fie pe primul loc.
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •