View Poll Results: Mister on ice 2009/2010

Voters
46. You may not vote on this poll
  • Brian Joubert

    16 34.78%
  • Daisuke Takahashi

    5 10.87%
  • Stephane Lambiel

    18 39.13%
  • Tomas Verner

    1 2.17%
  • Fabian Bourzat

    3 6.52%
  • Scott Moir

    1 2.17%
  • Kevin Van Derr Perren

    0 0%
  • Adam Rippon

    1 2.17%
  • Artem Borodulin

    1 2.17%
  • John Kerr

    0 0%
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 131

Thread: Mister on ice 2009/2010

  1. #64
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Degeaba. Tot ca un ospatar arata Lysachek.
    Laura, maailman kaunein tyttö

  2. #65
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    cris, pai voteaza-l, ce faci ?
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  3. #66
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Ade, in afara de noi, nimeni nu a mai votat cu Takahashi ? Fetelor, la nepriceperea mea, dar eu zic ca arata mai bine ca Joubert
    Laura, maailman kaunein tyttö

  4. #67
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    de ce n-ati bagat in poll si optiunea ''nici unul''?

  5. #68
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    baga si tu un vot la lambiel, ca au plecat toate. hai, cadou de paste
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  6. #69
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    gata ade,dar oricum tot pe el il votam dintre astia din poll.

  7. #70
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    saru' mana

    mai tre' sa vina si restu' si-l egalam pe joubert lala, andreea, cris, ilek...astea sunt. care mai e fan lambiel in afara de ele ? mai era delia, da' nu stiu daca mai traieste

    baaaiiii, mai sunt rocs si luma care tin cu lambiel....mama, tre' sa le invit pana aici (fetele-s in vacanta cred, cand se inchide poll-ul? sa stiu cat timp am sa le aduc incoace)
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  8. #71
    sport legend Cristinush's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Satu Mare
    Posts
    2,778
    Reputatie
    1
    Mi scuzi :"> am ratacit pe alte thread-uri azi toata ziua am fost putin mai cred ca e din cauza celor cateva ore dormite noaptea
    [FONT="Trebuchet MS"]There's no point in being grown up if u can't be childish sometimes.[/FONT]

  9. #72
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    promit sa vin si cu poze in curand, ca sa-mi sustin votul.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  10. #73
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    @Alin: Pai cred ca va ramane cu 2 voturi Stiam ca batalia pt titlu se va da intre Brian si Stephy

    @A-chan: IleK ar trebui sa il voteze pe Daisuke
    Iar poll-ul inca nu are termen...nu o sa se inchida prea curand decat daca ii dau o data limita.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  11. #74
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Trebuia sa il deschizi noaptea, noi votam cu Takahashi si il inchideai repede
    Laura, maailman kaunein tyttö

  12. #75
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Pana acum nu credeam ca Steph sa aiba asa mult voturi dar trebuie sa mai caut si eu lume sa voteze cu Brian sa-l egaleze pe Steph.
    Sper ca Andi, Alex care sunt fani Plushenko dar la Mondiale au tinut cu Brian sa-l si voteze asta daca nu au facut acest lucru pana acum.
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  13. #76
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    @Alin: Uite ca nu mi-a trecut prin gand! Dar are si el acu 3 voturi!

    ehe! 9 voturi pt Stephy! Nu stiam ca sunt atatea fane pe aici

    @Oana: Andi l-a votat! Dar poti vedea cine a votat pe cine foarte simplu! Dai click pe nr de voturi al lui Brian sau Stephy sau Daisuke si iti apare numele votantilor
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  14. #77
    sport legend SimonaB's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,311
    Reputatie
    1
    Mama, cate fane are Steph!!!! Mai are vreo sansa Brian sa il prinda din urma?????

  15. #78
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    are si fani:ras-plans:

  16. #79
    sport legend SimonaB's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,311
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Raul View Post
    are si fani:ras-plans:
    Au, pardon, nu am vrut sa sune a discriminare, am uitat ca au votat si baietii...

  17. #80
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    Oana, sa nu ne lasam mai prejos, sa incercam sa adunam si noi voturi pentru Brian. Bine, eu nu prea sunt cunoscuta pe alte forumuri, dar...

  18. #81
    sport legend IleK's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Buzau
    Posts
    849
    Reputatie
    1
    Ufff ce mi-ati facut! M-ati pus sa aleg. Daca e ceva ce urasc pe lumea asta e sa aleg intre mai multe optiuni egale ca valoare. L-am ales pe Daisuke. In defavoarea lui Lambiel desi Lambiel este misterul meu. Insa, pt ca el s-a retras si in acest sezon a fost doar la Nebelhorn Trophy, Europene si Olimpiada, am zis ca Daisuke ar merita mai mult pt acest sezon. Am mai spus ca mie mie se pare un japonez atipic prin faptul ca este extraordianar de expresiv ceea ce nu am mai vazut pana acum. L-am ales nu numai pt aspectul fizic ci pentru ca... m-a cucerit prin tot ce a facut la Olimpiada si Mondiale, si la grand prix chiar daca acolo nu a mers atat de bine.
    Pentru acest sezon he's the man! Stepane ramane mister patinaj for ever. Si Daisuke continua sa ma cucereasa prin personalitatea lui si continua modestie. Medalia de la mondiale a fost o intamplare?? Este extraordinar tipul! Altii s-ar fi batut cu pumnul in piept si nu si-ar mai fi incaput in piele de mandrie. Bravo Daisuke!

  19. #82
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Ioana eu mai am cont si pe alte forumuri asa ca voi face tot posibilul sa mai strang voturi pt Brian sa nu ne lasam nici noi mai prejos.
    Oricum mai sunt si de pe la noi persoane care trebuie sa voteze asa ca inca mai avem sanse!
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  20. #83
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Multam fain IleK! Ma bucur ca ai ales sa il votezi pe Daisuke!
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  21. #84
    sport legend ioana11's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    708
    Reputatie
    1
    Da, cred ca Daisuke mai mult decat are avantajul personalitatii sale placute. Nu mi se pare extraordinar de frumos, a nu se intelege ca am zis ca e urat, dar este simpatic, si asta conteaza foarte mult, impresia pe care o lasa.
    Totusi Tomas nu are niciun vot Nici Artem,nici Kevin, nici John Bine se stie ca sunt persoane care ii plac dar au ales pe altcineva. Sper sa mai intre Madalina sa il voteze pe ceh.

    Mersi Oana pentru sustinere
    Last edited by ioana11; 7th April 2010 at 12:21.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •