View Poll Results: Cine se califica in semifinale?

Voters
64. You may not vote on this poll
  • Arsenal

    29 45.31%
  • Barcelona

    35 54.69%
Page 5 of 27 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 562

Thread: SFERTURI:Arsenal vs Barcelona

  1. #85
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    totusi...despre Arsenal vs Barcelona mai vorbesti si tu ?

    dca nu...atunci schimbam numele threadului........White Shadow vs Barcelona.

    m-am uitat aseara...si am vazut un singur jucator pe tot terenul...exact cum am mai zis....: Messi

    stalpul de telegraf a marcat si el un gol din penalty in ultimile minute ....asa puternic s-a simtit dupa aia...zici ca cine stie ce a realizat ...

    se vedea pe fatza lui ce incantat a fost de reusita
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  2. #86
    Anti-prosti dani.barcelona's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Valencia
    Posts
    266
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    si dupa aia vine la Steaua ca sa mai castige si ea un titlu dupa 15 ani de seceta. ei ca asta n-ai mai stiut-o. vai de capu' tau!

    app, la pase pase pase te-ai uitat aseara? ca ziceai ca tie iti plac golurile
    lasa.l, e o cauza pierduta. nici el nu crede ce spune.

  3. #87
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    voi sunteti frati ?
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  4. #88
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    pai si Inter are un singur jucator. Mourinho...
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  5. #89
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    totusi...despre Arsenal vs Barcelona mai vorbesti si tu ?

    dca nu...atunci schimbam numele threadului........White Shadow vs Barcelona.

    m-am uitat aseara...si am vazut un singur jucator pe tot terenul...exact cum am mai zis....: Messi

    stalpul de telegraf a marcat si el un gol din penalty in ultimile minute ....asa puternic s-a simtit dupa aia...zici ca cine stie ce a realizat ...

    se vedea pe fatza lui ce incantat a fost de reusita
    tu stateai cu ochii proptiti in blocul vecin sau unde ai vazut incantare pe fata lui??? sau ca se simtea puternic...

    buna aia cu mourinho singurul jucator mario.

    white shadow... tu ce tot discuti pe aici??? du-te si tu si discuta la meciul cu chlesi

  6. #90
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    tu nu ai vazut ca vorbea singur dupa ce a marcat ?....

    nu stiu ce echipa e aia : "chlesi"
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  7. #91
    Anti-prosti dani.barcelona's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Valencia
    Posts
    266
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    voi sunteti frati ?
    ce glume de ***** ai in tine, asta ca sa parafrazez niste cantareti de pe la noi.

  8. #92
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    si din cauza ca vorbea singur ai inteles tu ca se credea grozav??? si ca ar fi considerat ca a facut nu stiu ce??

    cred ca de asta nu ii gaseam la sferturi

  9. #93
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dani.barcelona View Post
    ce glume de ***** ai in tine, asta ca sa parafrazez niste cantareti de pe la noi.
    aaaaaaa...aia nu a fost o gluma....a fost o intrebare


    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    si din cauza ca vorbea singur ai inteles tu ca se credea grozav??? si ca ar fi considerat ca a facut nu stiu ce??
    si tu ce ai inteles din faptul ca vorbea singur ?

    ce jucator ai mai vazut tu sa vorbeasca singur dupa ce marcheaza din penalty ?

    dar nu despre asta e vorba...este vorba ca Ibra este in plop si plopul este in aer....acum incearca sa-si castige increderea in fortele proprii...si cel mai bun moment sa faci acest lucru este atunci cand marchezi un gol...la nu stiu cate etape...

    si mai este vorba despre faptul ca Ibra nu reprezinta un pericol pentru Arsenal...
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  10. #94
    manager Vladut87's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bacau, Romania
    Posts
    298
    Reputatie
    1
    Zau asa da-ti mana si impacati-va. Nu va mai certati. Sau daca nu vreti asa ignorati-va unul pe altul.

  11. #95
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    si mai este vorba despre faptul ca Ibra nu reprezinta un pericol pentru Arsenal...
    tare imi e ca la tine se va potrivi proverbul ala 'gura bate curu'...vorbesti mult si fara rost si s-ar putea, orice e posibil, ca Ibra sa o bage si nu o data...

    cat despre gestul suedezului de dupa gol, el l-am vazut ca unul de descatusare. omul este intr-o perioada slaba, e clar, cum orice jucator mare are. problema la el e ca nu se prea leaga in jocul Barcei, dar din sezonul viitor altfel vor sta lucrurile.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  12. #96
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    eu nu vorbesc mult si fara rost...

    eu aici....scriu

    Ibra este intr-o perioada slaba de cand a venit la Barca....

    chiar ma gandesc ce ar face un Rooney la Barca

    e socant ca sunt bani....multi...dar nu sunt cheltuiti cu cap...
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  13. #97
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Ibra este intr-o perioada slaba de cand a venit la Barca....
    nimic mai fals. in tur, la inceput, dadea gol dupa gol.

    retine: are in acest campionat 13 goluri marcate, cu 2 mai putin decat ronaldo.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  14. #98
    ARSC Gooner's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,664
    Reputatie
    1
    Ronaldo e unitate de masura?
    [B][I]Victoria Concordia Crescit[/I][/B]

  15. #99
    sport legend BlueEnergy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    2,439
    Reputatie
    1
    Ma bucura entuziasmul fanilor lui Arsenal..."le dam 3-4 in tur"...bun...sper sa aveti acelasi optimism si dupa meci

  16. #100
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Tu presupun ca iti dai seama ca se glumeste
    "My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their f*****g perch. And you can print that!" - Sir Alex Ferguson

    "In 1969 I gave up women and alcohol; it was the worst 20 minutes of my life." - George Best

  17. #101
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    nici nu conteaza parca cine se califica
    sunt cele mai frumoase echipe ca stil d ejoc din CHL la ora actuala
    vreau doar spectacol si parca pe arsenal totusi sa faca si ei ceva ca prea e seceta
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  18. #102
    TruBlu dumboss_yo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucharest, RO
    Posts
    3,923
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by adi_sampon View Post
    nici nu conteaza parca cine se califica
    sunt cele mai frumoase echipe ca stil d ejoc din CHL la ora actuala
    vreau doar spectacol si parca pe arsenal totusi sa faca si ei ceva ca prea e seceta
    Eu vreau ca echipa care merge mai departe din aceasta dubla sa castige trofeul. Parca as inclina putin spre Arsenal, ca Barca l-a mai luat, o data chiar din mainile "tunarilor" .
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Indiana pride,/We believe in [B]BLUE[/B],/Make it personal,/We're going to the SuperBowl[/SIZE][B] ![/B][/COLOR][/SIZE]

  19. #103
    incepator
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    2 din echipele mele preferate... si legat de meciuri tari am gasit ceva ce suna foarte bine pe www.fotbaladevarat.ro si ma bate gandul sa ma inscriu. Ce parere aveti ca nu stiu ce sa fac?

  20. #104
    El Pistolero' P1ka's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Dr.Tr.Severin
    Posts
    930
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    eu nu vorbesc mult si fara rost...

    eu aici....scriu

    Ibra este intr-o perioada slaba de cand a venit la Barca....

    chiar ma gandesc ce ar face un Rooney la Barca

    e socant ca sunt bani....multi...dar nu sunt cheltuiti cu cap...
    E nu.. Realu ce a facut a luat toate vedete si pierde in Optimi...? ... Barca va trece de Arsenal.
    [CENTER][COLOR="Blue"][SIZE="5"][B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"]Forza Universitatea Craiova![/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][COLOR="DarkOrange"]Randall [/COLOR][COLOR="Black"]Keith[/COLOR] [COLOR="#000000"][COLOR="DarkOrange"]Orton[/COLOR][/COLOR] [SIZE="4"][FONT="Fixedsys"]fan![/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="Red"][B][SIZE="4"][CENTER]NEVER WALK ALONE LIVERPOOL[/CENTER][/SIZE][/B][/COLOR]

  21. #105
    incepator vick19's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Constanta
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Arsenal our love

    Arsenal are puterea sa elimine pe Barca. Setea de revansa este mare . Admir si Barca...dar sper pt Arsenal :X . Hai baieti ca se poate!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •