View Poll Results: Cine se califica in semifinale?

Voters
64. You may not vote on this poll
  • Arsenal

    29 45.31%
  • Barcelona

    35 54.69%
Page 4 of 27 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 562

Thread: SFERTURI:Arsenal vs Barcelona

  1. #64
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    nu are nici o legatura una cu alta....

    eu nu traiesc din trecut ...ca si altii
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  2. #65
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Patriots View Post
    Shadow , se pare ca frustrarea eliminarii de anul trecut se mentine la fanii lui Chelski. Eu zic sa treci peste ea , ca devii penibil cu afirmatii de genul "alea 6 trofee au fost din greseala" . Cat despre Mourinho , se pare ca ai un crush on him, dar totusi mai are pana sa spui ca e mai bun ca Ferguson. Tu continua sa il venerezi pe marele Jose, dar ai grija sa nu fii prea dezamagit cand "geniul" nu va reusi sa castige UCL.
    hahaha, cu cat citesc mai mult ineptiile lui blu ray fan cu atat sunt mai convins ca e cu capu' baiatu'. rip.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  3. #66
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    bine ca esti tu sanatos
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  4. #67
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    De meciul Arsenal-Barcelona nu mai zice nimeni nimic ?

  5. #68
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    ii rupeti ma

    voi nu ratati asa cum au facut astia de la Stuttgart in prima repriza de acasa...cand trebuia sa fie vreo 4-0 la pauza...
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  6. #69
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    ii rupeti ma
    Asta ii just.

  7. #70
    Anti-prosti dani.barcelona's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Valencia
    Posts
    266
    Reputatie
    1
    "tine minte "baiete" ca e usor sa ajungi sus....e mai greu sa te mentii acolo.....si Guardiola e fragil rau de tot....e ca si un ou....nu se va mentine acolo...daca Barca va mai juca si in acest sezon inca o finala de Champions League atunci pot sa zic ca am gresit...dar chestia e...ca eu de obicei nu gresesc."

    bai, tu ala care nu.ti place sa traiesti in trecut, vad ca tare.ti mai place sa traiesti in viitor sa vezi oua si ale chestii. eu zic sa te intorci inapoi in prezent si sa te culci ca esti obosit rau.
    Last edited by Sir. Eko; 21st March 2010 at 11:41. Reason: tu tot timpu vorbesti asa...fi mai calm,vorbeste mai frumos :)

  8. #71
    manager Vladut87's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bacau, Romania
    Posts
    298
    Reputatie
    1
    Importanta e victoria. Daca ii rupem sau nu asta e partea a doua.

  9. #72
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vladut87 View Post
    Importanta e victoria. Daca ii rupem sau nu asta e partea a doua.
    Exact .3-0 la general e ok.

  10. #73
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    V-ati miscat bine ieri cu West Ham...daca i-ati batut pe astia...cu Barca ar trebui sa fluierati
    "My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their f*****g perch. And you can print that!" - Sir Alex Ferguson

    "In 1969 I gave up women and alcohol; it was the worst 20 minutes of my life." - George Best

  11. #74
    #65 Tazz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,574
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mr. Eko View Post
    De meciul Arsenal-Barcelona nu mai zice nimeni nimic ?
    Nu e nimic de zis. Victoria pe Emirates si egal in deplasare.... si gata

  12. #75
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    Barca nu are adversar nici anul asta.Calificare usoara

  13. #76
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    vezi ma ca astia nu joaca tenis
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  14. #77
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    ce meciuri misto o sa fie. sper sa vad minim 5-6 goluri in ambele manse.

  15. #78
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    ce meciuri misto o sa fie. sper sa vad minim 5-6 goluri in ambele manse.
    6 nu stiu daca le dam,dar 3-4 da...

  16. #79
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    vezi ma ca astia nu joaca tenis
    e adanca rana pe care o ai

  17. #80
    Nerazzuro Anarchy1slayer's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Iasi
    Posts
    302
    Reputatie
    1
    Shadow , exagerezi totusi. Intr-adevar ai si tu dreptatea ta ca e fain sa vezi si un antrenor care are o tactica desavarsita cum este Mourinho. Se stie ca el este adeptul fotbalului tacticizat si nu al spectacolului cum este cel practicat de Barcelona , Arsenal. Dar totusi sa dam Cezarului ce e al Cezarului. Barcelona a jucat foarte bine anul trecut si efectiv nu a avut adversari. Nu stiu cum sa-ti spun dar majoritatea celor care vizioneaza fotbal vizioneaza sa vada si spectacol si nu tactica care tine 90 de minute. Cat despre Guardiola , e un antrenor bun dar e mai mult un antrenor care lucreaza la moralul echipei si stie sa-si mentina echipa intr-un moral bun. Barcelona are totusi jucatori foarte buni si probabil din cauza asta a si reusit sa castige trofeele pe care le-a castigat. Au jucatori tehnici , cu o viteza in plus fata de alti jucatori si asta a fost reteta succesului anul trecut. Nu spun acum ca nu are si el meritul sau , dar parerea mea e ca sunt totusi antrenori la ora actuala care sunt mai sus decat el.

  18. #81
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Anarchy1slayer's...Mourinho o va duce pe Inter pana in finala Champions League...vei vedea...dupa 38 de ani veti juca si voi o finala de Champions League...

    si atunci pentru fanii lui Inter nu va mai conta cine e mai bun decat Mourinho....deoarece pentru ei Mourinho va ajunge din start numarul 1...

    si dupa aia se va duce la Real...ca sa mai castige si amaratii aia niste trofee...

    tot stiu ma
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  19. #82
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mr. Eko View Post
    6 nu stiu daca le dam,dar 3-4 da...
    fara Messi out...e posibil sa o luati
    http://megasport.ro/spania-primera-d...elona-2-4.html
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  20. #83
    TruBlu dumboss_yo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucharest, RO
    Posts
    3,923
    Reputatie
    1
    Barcelona va trece foarte greu de Arsenal, dar sunt pregatit si pentru o surpriza. Mi se pare cel mai interesant sfert de finala.
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Indiana pride,/We believe in [B]BLUE[/B],/Make it personal,/We're going to the SuperBowl[/SIZE][B] ![/B][/COLOR][/SIZE]

  21. #84
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post

    si dupa aia se va duce la Real...ca sa mai castige si amaratii aia niste trofee...

    tot stiu ma
    si dupa aia vine la Steaua ca sa mai castige si ea un titlu dupa 15 ani de seceta. ei ca asta n-ai mai stiut-o. vai de capu' tau!

    app, la pase pase pase te-ai uitat aseara? ca ziceai ca tie iti plac golurile
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •