View Poll Results: Care este cea mai antipatica echipa romaneasca?

Voters
939. You may not vote on this poll
  • FC Arges

    6 0.64%
  • Dinamo

    428 45.58%
  • Rapid

    78 8.31%
  • FC. National

    5 0.53%
  • U Craiova

    55 5.86%
  • Gloria Bistrita

    74 7.88%
  • Apulum

    7 0.75%
  • Steaua

    196 20.87%
  • FCM Bacau

    12 1.28%
  • Farul

    6 0.64%
  • Poli AEK

    38 4.05%
  • Otelul

    5 0.53%
  • Oradea

    1 0.11%
  • Ceahlaul

    19 2.02%
  • FC Brasov

    2 0.21%
  • Petrolul

    2 0.21%
  • Sportul Studentesc

    1 0.11%
  • UTA Arad

    4 0.43%
Page 51 of 85 FirstFirst ... 41495051525361 ... LastLast
Results 1,051 to 1,071 of 1768

Thread: Care este cea mai antipatica echipa?

  1. #1051
    Alb-Albastra
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Polul Nord
    Posts
    1,546
    Reputatie
    1
    echipa militiano-********a care a cistigat mai mult de jumatate din campionate si cupe prin jmenuire, santaj, blaturi si excrocherii va fi pe veci cea mai antipatica echipa

    hooooo dinamo!
    [B]Dinamo a castigat cupa si in 2005 [/B] [COLOR=Red][B]cu arbitri![/B][/COLOR]

  2. #1052
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1

    Arrow

    Zapada soarele o sa te topeasca....DINAMO e SOARELE NOSTRU! Sper sa ne intalnim in finala Cupei sa va marim ura administrandu-va o noua bataie....lucru care va asteapta si in retur in Stefan cel MAre! :degete:
    URA voastra FRUSTRAREA voastra COMPLEXELE voastre au crescut cresc si vor creste Proportional cu fiecare umilinta la care o sa fiti supusi..asta va e destinul copii cand datzi de DINAMO!
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micºorarea salariului cu 30 la sutã?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc sã rãspund ºi eu la fel într-o perioadã delicatã. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  3. #1053
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607
    URA voastra FRUSTRAREA voastra COMPLEXELE voastre au crescut cresc si vor creste Proportional cu fiecare umilinta la care o sa fiti supusi..asta va e destinul copii cand datzi de DINAMO!

    Steaua are palmares superios dinamului si ne-a umilit personal mai urat primavara trecuta. Ei bine, eu tot pe Dinamo o votez ca cea mai antipatica. Cum iti explici?
    Ieppy, daca-l stergi si pe asta iti sugerez sa faci un anunt pe prima pagina a onlinesportului ca de azi inainte intentionezi ca tu si Iulian sa fiti singurii utilizatori pe acest forum. Sunt sigur ca veti avea un dialog pe cinste.

  4. #1054
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,067
    Reputatie
    1
    vladutze las-o mai moale cu frustarile ca s-ar putea sa urmeze 15 zile!

    cat ai fost suspendat (intamplator in acelasi timp si pe ts) a fost liniste pe intern .... solutia pt.a fi liniste este se pare "lipsa" ta!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  5. #1055
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Blue a zis ca dinamovistul e un "subom" ! Afirmatia asta merita sau nu macar un avertisment?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micºorarea salariului cu 30 la sutã?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc sã rãspund ºi eu la fel într-o perioadã delicatã. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  6. #1056
    Alb-Albastra
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Polul Nord
    Posts
    1,546
    Reputatie
    1
    tu ai merita cite un avertisment in fiecare zi dupa cum scrii tu fata de suporterii olteni si de aceia care critica echipa protejata de ministerului de interne!
    Last edited by ieppy; 26th December 2004 at 15:46.
    [B]Dinamo a castigat cupa si in 2005 [/B] [COLOR=Red][B]cu arbitri![/B][/COLOR]

  7. #1057
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    zapada si tu ai merita cate un avertisment pentru fiecare post care contine quote la un mesaj anterior
    citeste naibii regulamentul
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  8. #1058
    Alb-Albastra
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Polul Nord
    Posts
    1,546
    Reputatie
    1
    fi atent ca a doua mea echipa este Timisoara, deoarece acolo m-am insurat cu multi ani in urma!
    parca stiam ca timisoreni sint antidinamovisti?
    Last edited by ieppy; 26th December 2004 at 16:06. Reason: fara quote integral al mesajului anterior
    [B]Dinamo a castigat cupa si in 2005 [/B] [COLOR=Red][B]cu arbitri![/B][/COLOR]

  9. #1059
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    normal ca sunt anti-dinamovsti dar eu ti-am zis sa nu mai dai quote la ultimul mesaj nu vezi ca ii dai de treaba lu` ieppy acuma de sarbatori
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  10. #1060
    Alb-Albastra
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Polul Nord
    Posts
    1,546
    Reputatie
    1

    ce vrei sa spui

    ce vrei sa spui cu "sa nu mai dai quote la ultimul mesaj"?
    unde gasesc regulamentul sa-l mai citesc o data?
    Last edited by Zapada; 26th December 2004 at 16:51.
    [B]Dinamo a castigat cupa si in 2005 [/B] [COLOR=Red][B]cu arbitri![/B][/COLOR]

  11. #1061
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  12. #1062
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Catalene, se pare ca tu esti mai acid cu Oltenii decat cu dinamovistii. Ii protejezi de ai zice ca sunt fratii tai.
    Pe bune, nu ai atitudine de anti-dinamovist, mai degraba arati ca simpatizezi cu echipa rosie...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  13. #1063
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    @ady, nu am nimic cu oltenii nici nu stiam ca zapada este suporter Craiova... i-am zis sa citeasca regulamentul deoarece peste tot da quote la ultimul mesaj (i-am trimis PM, i-am editat semnatura si i-am pus linkul cu Regulamentul, si i-am scris pe Stranieri ceva) dar in zadar :p am zis ca daca scriu aici poate isi de seama si el

    iar faza cum ca eu simpatizez pe dinamo merita pusa la bancuri
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  14. #1064
    Alb-Albastra
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Polul Nord
    Posts
    1,546
    Reputatie
    1
    Catalanule nu prea arati a fi antidinamovist si sa stii ca am citit regulamentul.

    Echipa dinamo simbolizeaza raul in fotbalul romanesc

    Dinamo nu ar trebui sa aiba suporteri in afara de unii militieni, ********i si rude ale acestora sau ale fotbalistilor care au jucat sau inca mai joaca la Dinamo!
    [B]Dinamo a castigat cupa si in 2005 [/B] [COLOR=Red][B]cu arbitri![/B][/COLOR]

  15. #1065
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Tu repeti aceleasi baliverne ca un papagal.Cred ca asa esti programat sa faci asta.Uite ca,spre disperarea ta,are destui suporteri...chiar mai multi decat stii tu sa numeri.

  16. #1066
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Catalanul
    @ady, nu am nimic cu oltenii nici nu stiam ca zapada este suporter Craiova... i-am zis sa citeasca regulamentul deoarece peste tot da quote la ultimul mesaj (i-am trimis PM, i-am editat semnatura si i-am pus linkul cu Regulamentul, si i-am scris pe Stranieri ceva) dar in zadar :p am zis ca daca scriu aici poate isi de seama si el

    iar faza cum ca eu simpatizez pe dinamo merita pusa la bancuri
    Curios e ca te-ai luat si de alti olteni care dadeau quote la mesajul anterior, dar la dinamovistii care fac acest lucru...nu le zici nimic de frica sa nu sara pe tine...
    Mai bine lasa-i tu pe moderatorii de aici sa-si faca treaba si ocupa-te de Stranierii tai.

    Asta e impresia mea, ca tu nu esti un anti-dinamovist convins.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  17. #1067
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81
    Uite ca,spre disperarea ta,are destui suporteri...chiar mai multi decat stii tu sa numeri.
    Asa e, numai pe pagina asta are 210 din vreo 300...
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  18. #1068
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Din 480
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  19. #1069
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Maximus
    Asa e, numai pe pagina asta are 210 din vreo 300...
    Aha,si tu ii reprezinti pe ceilalti 90.

  20. #1070
    incepator
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    dinamo
    conducatori dubiosi , victorii contestate , jucatori fara caracter

  21. #1071
    sport legend adi_cta's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    575
    Reputatie
    1
    Nu m-am mai uitat cam de multicel la acest poll dar vad ca Dinamo a castigat detasat, meritat si pe bune. Sa fi umblat si la acest rezultat?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •