Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 72

Thread: Discutii pe marginea concursului Bwin

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Discutii pe marginea concursului Bwin

    Fac un thread separat de discutii/intrebari/ sugestii etc despre concursul bwin care se desfasoara aici, ca sa nu mai amestecam mesaje de concurs cu discutii. Aici se discuta, acolo se joaca.

  2. #2
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1

    Discutii pe marginea concursului Bwin

    Eu doresc sa castige mingea ciorbicafaristu, prietenii stiu de ce...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  3. #3
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Sa participe fara sa spameze pe aici. Ar trebui facuta separat lista de discutii si sa lasam aici biletele.

  4. #4
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    Probabil ca vb doar partea paranoica a mea...dar de unde stim ca extragerea e pe bune?Nu ca nu as avea incredere in Vadim dar poate ar trebui sa stie concurentii ca acest concurs e pe bune...
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  5. #5
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Pentru doar 20 de lei pariati, eu cred ca se merita sa risti pentru mingea aia. nu mai zic si de faptul ca poti sa-ti maresti si suma investita... eu ma bag

  6. #6
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Relansate , ca vechi-nou moderator aici, te asteptam cu precizari

  7. #7
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    pai, pentru cei care isi deschid cont nou: sa se inregistreze folosind linkul de pe www.onlinesport.ro
    completezi datele, introduci numarul de card si depui. dupa care treci la treaba, pariezi ce te duce bibilica. simplu ca buna ziua.
    pentru incepatori avem topic dedicat: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=45512
    mult succes

  8. #8
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    Pentru doar 20 de lei pariati, eu cred ca se merita sa risti pentru mingea aia. nu mai zic si de faptul ca poti sa-ti maresti si suma investita... eu ma bag
    ai dreptate..daca miza e mica merita sa participi la un concurs dubios probabil ca asa gandesc si aia care suna la concursurile alea gen suna si spune cuvantul din imagine

    eu raman la parerea ca daca tot organizezi un concurs,macar il faci transparent
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  9. #9
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    pai voi face eu extragerea. ce vrei mai transparent de atat?

  10. #10
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    4. Desemnarea castigatorului:
    La finalul perioadei, premiul va fi tras la sorti de mine in redactia Onlinesport.ro. Voi introduce in urna numarul fiecarui mesaj de aici. Autorul mesajului extras va fi contactat pe PM si pe e-mail pentru a ne oferi datele personale si este de acord ca numele sau si orasul in care locuieste sa fie publicat. Voi incerca sa postez si un film cu tragerea ca sa nu fie nici un dubiu.
    Pai pentru inceput poate ar trebui sa va puneti de acord cine face extragerea
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  11. #11
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    eu sunt seful aici. voi merge personal la bucuresti, ca si asa am drum pe acolo. deci fiti fara griji

  12. #12
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    eu sunt seful aici. voi merge personal la bucuresti, ca si asa am drum pe acolo. deci fiti fara griji
    e clar ca nu castig eu

  13. #13
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    sortii vor decide. cine are noroc ... are

  14. #14
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elvis81 View Post
    Probabil ca vb doar partea paranoica a mea...dar de unde stim ca extragerea e pe bune?Nu ca nu as avea incredere in Vadim dar poate ar trebui sa stie concurentii ca acest concurs e pe bune...
    De unde stii ca orice concurs e pe bune, de la loto 6/49 sau alte tombole? Nu stii. Ai incredere in cei care il fac sau nu, in acest caz bwin si onlinesport.ro. Nu te obliga nimeni sa joci. Oricum o sa filmez tragerea.

    Crezi ca stau eu intr-o minge sau crezi ca nu imi face cea mai mare placere sa o ofer unui cititor de pe site care imi va face o buna reclama atat mie cat is bwin?

    Legat de cine face tragerea scrie acolo "voi face tragerea" adica eu o voi face pentru ca mie imi apartine mesajul. Hai sa nu o dam in romanisme, ai incredere participi, nu - nu. E simplu.

    Uite te invit pe tine la tragere vii pe 12 aprilie sa tragi tu? Confirma aici si da-mi datele tale pe pm, te contacteaza secretara mea si ne vedem pe 12 la tragere nu tin sa apar pe video te filmez pe tine cand tragi.

    Oricum este o idee buna sa facem o comisie din 3 oameni de pe forum care sa vina pe 12 la tragere inscrieti-va aici primii 3 ii iau, cu conditia sa fie din Bucuresti si sa fie seriosi.

  15. #15
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    eu vin oricum. sa vad IMAX-ul

  16. #16
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    pai voi face eu extragerea. ce vrei mai transparent de atat?
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Legat de cine face tragerea scrie acolo "voi face tragerea" adica eu o voi face pentru ca mie imi apartine mesajul.
    nu mai fi asa irascibil..daca te-ai fi uitat un pic pe thread ai fi vazut la ce ma refer
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  17. #17
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu sunt. Vii sa tragi la sorti? Ce inseamna la tine transparent? Mai mult decat sa fie pe forum si toata lumea sa vada, iar oameni de pe forum sa vina sa traga la sorti ce mai poti dori? Inteleg ca unii pot fi indoiti, e uman. De aceea insist ca trei oameni sa vina la tragere iar tu sa tragi premiul.

    Relansat, tu poti sa vii 100%?

  18. #18
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    evident.

  19. #19
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ok, mai sunt doua locuri libere. Elvis, insist sa vii pentru ca a fost ideea ta si e ok.

  20. #20
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    sa inteleg un lucru, doar cine isi face cont acum participa la concurs, nu si cei care au cont?

    mersi
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  21. #21
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Scrie in regulament, la litera B. Nu se intelege exact, crezi ca trebuie reformulat? Eu zic ca e clar, toata lumea participa doar sa aiba cont la bwin. Cei care nu au cont sa isi faca ca sa participe, iar cei care au deja cont vechi pot participa pe el fara probleme. Diferentierea vine doar de la sumele pariate.

    B. Exista trei conditii legate de biletul jucat la Bwin, in functie de fiecare cont, astfel:

    B1. Un cont nou creat pe Bwin trebuie sa parieze minim 20 de lei pe bilet si trebuie sa fie deschis prin onlinesport apasand un link cu Bwin din acest regulament.
    sau
    B2. Daca aveti deja un cont existent pe Bwin si care nu a mai pariat de minim 30 de zile trebuie sa pariati minim 50 de lei.
    sau
    B3. Daca aveti un cont activ pe Bwin trebuie sa pariati minim 40 de lei.

    C. Se poate posta doar un singur bilet per cont de Bwin. Nu exista principiul mai multe mesaje, mai multe sanse de castig.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •