Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 74

Thread: Ce jucator doriti pe forum , pentru a discuta cu suporterii ?

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1

    Ce jucator doriti pe forum , pentru a discuta cu suporterii ?

    Dupa meciul cu FC Arges de la Craiova ( in cupa! ) va fi o pauza pentru meciul nationalei... sunt sanse mari de a aduce un jucator pe forum sa dialogheze cu suporterii.... am dori sa aflam optiunea voastra in legatura cu jucatorul pe care l-ati dori si daca se poate sa scrieti cateva cuvinte despre el.... speram sa avem o prima intalnire interesanta si care se va lasa cu premii... Aceasta actiune este prima care va fi organizata de noua grupare de suporteri , Gruppo Maxima , dintr-o serie de actiuni prin care dorim sa imbunatatim relatiile tensionate dintre suporteri si jucatori ...

  2. #2
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    Eh, asta chiar e o veste buna. Mie mi-ar placea sa-l avem pe Badea la discutii pentru ca are ce sa spuna. Daca nu se poate, m-as multumi si cu Lutu ca e mai "picant"!
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  3. #3
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Mihaita Plesan, sa vedem daca e posibil...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Azzuro , am zis ca daca este posibil sa scrieti cateva cuvinte despre despre optiunea voastra , sa caracterizati putin jucatorul. Vom folosi cuvintele voastre atunci cand vom prezenta jucatorul !

  5. #5
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Plesan sau Badea. Si de ce nu, Dinel!

    EDMOND_, daca vrei putem face un sub-forum pe undeva pentru Gruppo Maxima.

  6. #6
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Ce sa zic de Plesan, ca are fumuri in cap si ca nu da randament maxim la Stiinta gandindu-se la ofertele din strainatate?
    In rest el e un fotbalist talentat, care va avea un cuvant greu de spus in fotbalul romanesc daca lasa petrecerile la o parte si cu conditia sa nu-l urmeze pe Mutu...
    Toata lumea stie cine este adevaratul Plesan cel care a umilit Germania in aprilie!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Vadim... vorbeam cu suporterii Universitatii. Ei hotarasc... Stiu ca l-ai vrea pe Staicu sa iasa cu scandal si sa sporeasca numarul postarilor... Pe Badea nu-l invit eu , are nevoie de liniste deocamdata... Vorbim de jucatori aici...
    Multumesc pentru propunerea cu gruppo-maxima .Vom discuta ulterior.
    Last edited by EDMOND_; 5th November 2004 at 18:58.

  8. #8
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Da, Edmond, il vrem si pe dinel, sa vedem daca are curaj.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Te avertizez esti off-topic si daca vei continua asa iti voi sterge sau muta mesajele. Si ai sa zici ca am ceva contra ta. De asemenea nu voi accepta aici mesaje care vor jigni jucatorii. Le voi sterge fara sa stau pe ganduri. Va fi o discutie amicala si atat , ca si cum am sta de vorba la o cafea.

    PS. Pe Plesan , daca zici ca este ingamfat , nu-l vom invita.

  10. #10
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Stai linistit ca voi fi ei eu pe faza. Nu o sa transpire mesaje indecente.

    ps: cu ce e offtopic Ady? A zis ca vrea sa vina Dinel. Si eu vrea sa vina Dinel, chiar daca e cam zbanghiu.

  11. #11
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Unde vezi tu offtopicul nu stiu...am spus ca vreau sa vina Plesan si dinel, ce e offtopic in asta?
    Invita-l pe Plesan, ca din iarna pleaca si nu-l mai prindem...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  12. #12
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Njock, alta idee. Mai ales ca nu il mai prindem, pleca la Manchester.

  13. #13
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    intr-adevar pe el si pe Plesan trebuie sa-i invitam in acelasi timp sa fim singuri ca nu-i pierdem...daca se poate sa vina si dinel impreauna cu ei....si de ce nu...Pavel Badea.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  14. #14
    Brimi2004
    Guest
    Hagilutu ... are umor si o sa fie distractiv. Mai ales ca desi se spunea despre el ca nu rezista in teren mai mult de 20 min a jucat in meciul de cupa de la Pitesti 120 de minute! Am niste intrebari speciale pentru el...

  15. #15
    sport legend Adrian's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    New York
    Posts
    1,160
    Reputatie
    1
    Plesan
    Este cel mai talentat jucator al Craiovei si de el se leaga sperantele noastre in viitor. Daca el nu vrea sa mai ramana, il inteleg, sa plece, dar numai in campionate bune din Europa de Vest, nu in Ucraina, Rusia sau China. Banii luati pe el ar trebui toti investiti in juniori si cluburile de copii.
    Intrebarile pe care i le-as pune ar fi:
    Daca a invatat ceva din patania lui Mutu.
    De ce primeste atatea cartonase rosii. Inteleg ca vrea sa faca totul pentru echipa si uneori exagereaza, dar ar trebui sa isi stapaneasca nervii. Multe cartonase sunt luate "la nervi" pentru lovit adversarul fara minge, vociferari la deciziile arbitrului, etc
    De evitat sa il intrebam unde ar visa sa joace, ca dupa aia iar apar articole pe prima pagina : "A innebunit si Plesan. Vrea sa joace la ..."
    "Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

  16. #16
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    Hai c-a pus Vadim pe prima pagina stirea asta!
    Lutu ne trebuie! De la Plesan n-o sa obtinem nimic. Vorbeste in 2 peri si nu-l lasa impresarii sa dea nimic pe gusa. Pe cind Lutu... ehee, transpira tot!
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  17. #17
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    pai sa-i facem rost lui Vadim de o poza cu dedicatie din partea lui Lutu
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  18. #18
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Cine o sa scrie in locul lor?

  19. #19
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    Poate numai Abiodun nu stie sa scrie...Inca nu l-am transferat, nu-ti face probleme..
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  20. #20
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    In mod normal ar fi bine sa scrie Edmond_, insa invitatul sa aiba un cont cu numele lui. Moderatorii si administratorii vor avea grija ca intrebarile sa fie filtrate, adica sa nu apara cubinte urite. Iar Edmond il poate ajuta pe invitat sa navigheze usor in forum si sa nu rateze intrebarile interesante. Invitatii pot invata apoi cum sa intre pe forum de la ei de la computer, pentru a veni cind doresc aici.

  21. #21
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Majoritatea jucatorilor de la Universitatea stiu sa lucreze pe calculator....daca invitatul nu va stii voi scrie eu probabil , daca va fi Lutu ii voi aduce o fata draguta sa-l ajute. Nu vad de ce va framantati atat , pe forumul asta este un moderator ( inca ) care va lua hotararile necesare bunei desfasurari a intalnirii.
    Postati aici legat de jucatorii care doriti sa fie invitati , ok ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •