Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 56 of 56

Thread: Reclame la psd-ei

  1. #43
    Gruppo Maxima pompieru's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    exilat in Bucuresti
    Posts
    143
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Vadim
    Pentru unii. Totusi sondajele arata ca sufragiile sint in favoarea PSD. Dar nu asta conteaza. Cum ziceam, nici mie nu imi place politica, dar de aici si pana a avea unele reactii exagerate e cale lunga. Vorba aia, Vasile care e anti-PSD convins nu s-a comportat asa, desi pun pariu ca are argumente mult mai solide decit ale lui Pompieru...
    adica acuma-mi jignesti inteligenta... n-am argumente solide? prefer sa nu le expun ca dup-aia zici ca-tzi fac teoria chibritului in 3 acte si nu-tzi place, de fapt, teatrul...

    reactii exagerate? imi spuneam parerea si o sustin cu argumente cand vrei tu.

    si in al trilea rand nu dau nici o ceapa degerata pe sondajele care arata de fapt ce vrei tu sa arate, mesaje subminale transmise de fapt prin intermediul celor care fac culegere de informatii din popor, ca sa zic asa.

    sa asteptam de maine si un thread in care sa discutam pe linie de partid cu ce se mai ocupa prealuminatele mintzi care ne conduc din dud? sau ce goluri la buget au mai dat din lovituri libere inventate?....




    ps: nu-mi place sa vb aiurea asa ca te rog sa nu mai faci afirmatii nefondate.
    [color=blue].signature - file not found[/color]
    [color=blue](c) [b]Io[/b] Ltd 2001[/color]

  2. #44
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    e adevarat ca e pa banii nostri si putin probabil ca unul mai sarac poate refuza.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  3. #45
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Hai ca ati scapat de psd. Mircea Toma si Cotidianul va plac? Alti baieti valabili de la US Aid. Poate ne explica Pompieru cine e US Aid si ai cui sint banii? E mai bine US Aid ca PSD? Uite o intrebare dificila.

  4. #46
    Negociator bog_tom's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    New Jersey
    Posts
    3,464
    Reputatie
    1
    acum ce mai ziceti de banner ?
    [size=1]
    well done...

    [b]Bogdan Toma
    Romanian phpBB online community

    [COLOR=Green]regele off-topic Forum OLS[/COLOR][/b] [/size]

  5. #47
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    E mai bine, zic eu.

  6. #48
    sport legend ilenuta's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    999
    Reputatie
    1
    E mai bine. O "evolutie", zic eu

  7. #49
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bog_tom
    acum ce mai ziceti de banner ?
    puneti unu cu generalu ...!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  8. #50
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timiºoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Cu caşchetă sau fără?
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  9. #51
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    ii punem si un puisor...
    :degete:--> iordanescu
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  10. #52
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nici de Nea Ardei nu va place?

  11. #53
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1
    O evolutie de la protozoare la retrovirusi, parea mea

    Daca voi vedeti o evolutie reala inseamna ca evolutia omului s-a oprit la momentul in care matrozul a hotarat sa calce pe urmele lui Ceausescu! Ce functie mai vrea banditul numarul doi al tarii sa ocupe? Am auzit ca vrea sa fie si patriarh? Cica asa o sa poata in sfarsit sa asfalteze groapa din asfalt de la intersectia Orhideelor/Plevnei/Giulesti!
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  12. #54
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    De acord cu Pompieru. Vadime, nu se face sa compari forumistii intre ei. Sau pe aici, unii sunt mai forumisti decat altii? In ceea ce priveste US Aid si PSD, PSD este un partid pentru injosirea zilnica a majoritatii romanilor, indiferent daca reclama este publicata pe temeiuri legale si din motive materiale. "Hai ca ati scapat de PSD"..., o scapare freudiana.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  13. #55
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    nici nu se face comparatie intre doua lucruri unul legal si altul sentimental. ca tu spui e una, dar e alta cind faci comparatioe intre votanti. aia ce vina au? ca sunt "prosti".
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  14. #56
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Nu fac nici o comparatie intre votanti. Nu stiu de unde ai inteles asta. Mi ar fi placut sa nu vad reclame politice pe acest forum si nimic altceva, desi "rational" inteleg...temeiurile. Observ, totusi, ca nu ai avut puncte de vedere cand, in viziunea unui moderator si nu numai (Vadim), un forumist (3,14) ar avea puncte de vedere mai intemeiate decat un altul (Pompieru). Calific atitudinea cel putin subiectiva, ca sa nu zic altfel. Nu consider ca este normal.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •