Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 169 to 180 of 180

Thread: Campionatul Mondial 2010

  1. #169
    TruBlu dumboss_yo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucharest, RO
    Posts
    3,923
    Reputatie
    1
    Stand up, for the champiooon, for the champiooon, for the champiooon !
    Ma bucur pentru australian ... sper ca acest titlu sa-i dea si mai multa incredere si sa nu fie doar un foc de paie ... cred ca Robertson are 5 finale jucate si 5 castigate .... la mai mare ! C'moon, Neil !
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Indiana pride,/We believe in [B]BLUE[/B],/Make it personal,/We're going to the SuperBowl[/SIZE][B] ![/B][/COLOR][/SIZE]

  2. #170
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    mdeah. iuhu, hooray etc.


    cum, adica numai mie mi se par aia 2 niste idioti? dubios.
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  3. #171
    manager baicea's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    bucuresti
    Posts
    264
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dumboss_yo View Post
    Stand up, for the champiooon, for the champiooon, for the champiooon !
    Ma bucur pentru australian ... sper ca acest titlu sa-i dea si mai multa incredere si sa nu fie doar un foc de paie ... cred ca Robertson are 5 finale jucate si 5 castigate .... la mai mare ! C'moon, Neil !

    Subscriu Neil
    [COLOR="Navy"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][I][B]<Twilight>[/B] [/COLOR]

    [COLOR="RoyalBlue"][B]<Yeah,I'm one of those people>[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="2"][COLOR="DeepSkyBlue"]<Yeah,I'm obsessed!So what?You say "obsession" like it's a bad thing>[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  4. #172
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    un campionat ratat din toate punctele de vedere

  5. #173
    TruBlu dumboss_yo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucharest, RO
    Posts
    3,923
    Reputatie
    1
    Eu zic ca a fost un campionat din care ramanem cu frumoasa impresie lasata de Steve Davis si cu incredibilele reveniri reusite de Robertson, incununate cu succesul sau pe deplin meritat (zic eu).
    Imi pare rau pentru cei dezamagiti, dar va trebui sa suportati ideea ca Neil e campion pentru (cel putin ) un an .
    Quote Originally Posted by pinki View Post
    eu propun sa facem o petitie sa=i inlocuim pe bontea si ancuta. cine se mai inscrie?
    De ce? Sunt simpatici cand se contrazic .
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Indiana pride,/We believe in [B]BLUE[/B],/Make it personal,/We're going to the SuperBowl[/SIZE][B] ![/B][/COLOR][/SIZE]

  6. #174
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by pinki View Post
    eu propun sa facem o petitie sa=i inlocuim pe bontea si ancuta. cine se mai inscrie?
    astia doi sunt Cristian Topescu ai snookerului! sunt zei!

    am urmarit si eu finala aseara. Dott sta prost cu nervii iar asta l-a costat. Multe greseli, multe lovituri riscante si fara acoperire, prea obosit si un ghinion imens. Am tinut cu el dar Robertson pur si simplu nu putea pierde nici daca voia asta!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #175
    sport legend Mr Cosmin's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Bucurešti
    Posts
    2,172
    Reputatie
    1
    Bontea si Ancuta chiar se pricep la snooker. Si faptul ca nu sunt mereu seriosi, si se mai si contrazic, da farmec comentariului.

  8. #176
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dumboss_yo View Post
    Eu zic ca a fost un campionat din care ramanem cu frumoasa impresie lasata de Steve Davis si cu incredibilele reveniri reusite de Robertson, incununate cu succesul sau pe deplin meritat (zic eu).
    Imi pare rau pentru cei dezamagiti, dar va trebui sa suportati ideea ca Neil e campion pentru (cel putin ) un an .

    De ce? Sunt simpatici cand se contrazic .
    eu i-as da cap in cap cand se contrazic nu stiu, asta e, numai mie imi sunt antipatici
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  9. #177
    TruBlu dumboss_yo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucharest, RO
    Posts
    3,923
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pinki View Post
    eu i-as da cap in cap cand se contrazic nu stiu, asta e, numai mie imi sunt antipatici
    Se pare ca da .
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Indiana pride,/We believe in [B]BLUE[/B],/Make it personal,/We're going to the SuperBowl[/SIZE][B] ![/B][/COLOR][/SIZE]

  10. #178
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    mai am un prieten care nu-i suporta
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  11. #179
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,011
    Reputatie
    1
    http://www.catavencu.ro/marius_ancu_...xima-7006.html
    da, il inteleg ei dar uite ca finala n-a fost ding-williams, cum zicea m.a. nici macar invingatorii invingatorilor lor n-au prins finala.

    daca il lovea gould pe robertson cine ar fi fost campion? ma gandesc ca ali carter

  12. #180
    TruBlu dumboss_yo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucharest, RO
    Posts
    3,923
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kra****x View Post
    http://www.catavencu.ro/marius_ancu_...xima-7006.html
    da, il inteleg ei dar uite ca finala n-a fost ding-williams, cum zicea m.a. nici macar invingatorii invingatorilor lor n-au prins finala.
    Sa intelegi un sport pana aproape de profunzimea lui maxima nu inseamna ca te vei imbogati din pariuri ... Asa cum nu insemna ca eu inteleg snooker-ul pana in profunzimea lui maxima daca spuneam ca Robertson iese campion mondial (pentru ca asta imi doream), ceea ce s-a si intamplat.

    Oamenii se pricep, sunt aproape de fenomen si e bine ca avem astfel de comentatori implicati si pasionati de sportul pe care il comenteaza.
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Indiana pride,/We believe in [B]BLUE[/B],/Make it personal,/We're going to the SuperBowl[/SIZE][B] ![/B][/COLOR][/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •