Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 50

Thread: Regulamentul Onlinesport - moderare Italia

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    1,524
    Reputatie
    1

    Exclamation Regulamentul forumului OnlineSport+ sugestii, propuneri, observatii

    Aveti aici regulamentul forumului....

    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=1516


    Daca aveti vreo propunere privind subforumul Italia, vreo idee de thread etc., scrieti aici.

    Pentru cei care au nelamuriri privind concursul de pronosticuri, folositi threadul acesta.
    Last edited by Delia; 20th December 2004 at 11:44.

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    1,524
    Reputatie
    1

    Ce ziceti de o ArenA a noastra?

    Ma gandeam sa creez aici un subofrum "ArenA calcio", sau cum vreti voi sa-i spuneti(astept sugestii), unde sa ne "duelam", in limitele bunului-simt desigur, , pe marginea unor subiecte "controversate" si nu numai...
    Ce ziceti? Daca voi credeti ca nu e cazul, ca nu prea sunt conflicte, atunci o lasam balta. Nu fac un poll pentru ca am zis sa ne exprimam pe acest thread opiniile despre subforumul Italia. Nu are sens sa umplem forumul de threaduri inutile.

  3. #3
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,064
    Reputatie
    1
    SUPER , merge.. dar problema este ca sa fie ceva mai special (votantii sa fie numai din randurile celor care posteaza pe "italia" in mod regulat.... asta ca sa nu apara cine stie ce "oltean", sa vopteze cu mine si sa piarda Al dracu )
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  4. #4
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Vad ca nu-ti raspunde nimeni... eu nu am timp sa "discut" pe Arena... abia postez pe topicurile astea... dar daca sunt amatori sa posteze ca vor, nu?

  5. #5
    spellbound Profetu's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,496
    Reputatie
    1
    Eu as avea ceva sa le reprosez suporterilor echipelor bogate din Italia, dar astept decizia voastra.

  6. #6
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    cu inter votez si eu! insa sa nu zica de rau de Milan!

  7. #7
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Nu vreau sa ma bag ca musca in lapte, eu nu postez pe Italia dar cu siguranta citesc multe threaduri de pe aici! Asta inseamna ca nu am dreptul sa ma exprim in arena de aici???

  8. #8
    spellbound Profetu's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,496
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MihaiF27
    Nu vreau sa ma bag ca musca in lapte, eu nu postez pe Italia dar cu siguranta citesc multe threaduri de pe aici! Asta inseamna ca nu am dreptul sa ma exprim in arena de aici???
    Nu mai fi asa speriat. Grig se referea la altceva ... zi ce vrei !!!

  9. #9
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    NU sunt speriat, dar nu am vrut sa incep cu posturi de genul: "da ce maaa io-s mai prost n-am voie sa votez..." etc. Nu sunt pe scandal, avem destul troli p-aci! (prietenii stiu de ce)

  10. #10
    sport legend
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    1,524
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    SUPER , merge.. dar problema este ca sa fie ceva mai special (votantii sa fie numai din randurile celor care posteaza pe "italia" in mod regulat.... asta ca sa nu apara cine stie ce "oltean", sa voteze cu mine si sa piarda Al dracu )
    Da, ar fi poate mai corect asa, dar eu ma gadeam ca daca am face ArenA, de ce n-am face si ArenA Group Fight? Si noi suntem mai putini aici, daca 6 din noi s-ar implica intr-o Group Fight(3 intr-o echipa, 3 in alta)-de exemplu-sa vezi ca n-ar mai fi cine sa ne voteze...

    MihaiF27, de ce nu postezi mai mult?

    Legat de regulament... astept sugestii, propuneri. Eu zic ca nu trebuie neaparat sa respectam ad literam regulamentul Arenei "oficiale", daca aveti voi completari/propuneri mai bune... totul e sa ne punem de acord. Oricum, un lucru e sigur: nu vreau lupte pe teme de genul: "mi-a atras atentia ca am facut o greseala gramaticala"....
    Si inca ceva... o data ce am stabilit un regulament, sunteti dispusi sa se mai aduca modificari acestuia? Sau e batut in cuie?

  11. #11
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    @Delia: nu stau foarte mult pe forum (am stat mai mult acum ca e vacanta)! De obicei postez la intern, NBA si Diverse. Ocazional pe la Spania. Citesc sa mai stiu si eu ce se intampla... pai daca ma bag sa scriu si aici m-a luat dracu si nu mai iau nici un examen sesiunea asta

  12. #12
    junior norishor's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Romania
    Posts
    92
    Reputatie
    1
    delia..e o idee buna..! sincer cred..ca am scapa cat de cat despre certurile pe celelalte threaduri...de genu.."tu ti cu echipa x".." echipa y e mai buna"..s.a.m.d.p.....si mici "inghionteli"! asa ca ar merge un subforum de genul asta..si..sa se lupte cine poate..si cine are mai multe argumente...
    viata e ca o cursa lunga cu trenul..ai grija sa nu gresesti biletul

  13. #13
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    E si asta o idee. Poate mai detensionam atmosfera de pe celelalte threaduri. Ramane de vazut daca vor fi si amatori de asa ceva.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  14. #14
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Nu cred ca ar fi o idee prea buna
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    1,524
    Reputatie
    1
    De ce sa nu fie o idee buna, Pancone? Sau mai stii...poate ca ai dreptate....parca vad peste cateva luni un thread cu titlul: "Delia, tu esti normala?".

  16. #16
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Orice explicatie ar fi inutila , ai sa te convingi in timp singura , daca o sa aplici in continuare ideea ta.
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  17. #17
    sport legend
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    1,524
    Reputatie
    1
    Te rog sa te explici...
    N-am zis ca aceasta ArenA va fi la fel precum cea "mare", cea "originala"... Daca arunci o privire pe forumul de wrestling, vei vedea ca si fanii acestui sport au ArenA lor, iar lucrurile n-au degenerat. Tot respectul pentru ei si pentru regulamentul pe care l-au propus! ArenA nu inseamna neaparat certuri si injurii! Eu ma gandeam la niste confruntari de idei.... ArenA este, la urma urmei, ceea ce facem noi din ea. Eu am incredere in userii care posteaza aici, la Extern, eu una n-am vazut aici contrele puerile de la Intern.
    Oricum, n-am zis ca vom face acest subforum, va intreb si pe voi daca e necesar, la fel cum va intreb si despre regulament... Sa fie clar, eu nu va impun nimic, nu fac nimic fara acceptiunea voastra. Daca voi credeti ca nu e o idee buna sau pur si simplu n-aveti chef de asa ceva, atunci o lasam balta.

    @Mihai: nici eu nu am si nici n-o sa am timp sa postez foarte mult... intre noi fie vorba, pari nu tip ok, cu bun-simt, asa ca nu vad de ce n-ai vota.

  18. #18
    junior norishor's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Romania
    Posts
    92
    Reputatie
    1
    cel mai frumos lucru care i se poate spune unei femei..este ca e nebuna..asa ca Delia...fa tu thread-ul..ca apoi..daca nu iese cum trebe...il stergi..
    viata e ca o cursa lunga cu trenul..ai grija sa nu gresesti biletul

  19. #19
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Zau? I-auzi...Eu stiam ca le place sa le spui ca sunt frumoase, destepte, de obicei amandoua, dar daca tu zici, o sa incerc sa le fac si nebune. Cine stie ce iese?
    Live and learn...

    PS. Delia, cred ca ar trebui sa schimbi titlul: "Delia, tu esti nebuna?"
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  20. #20
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,064
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Delia
    Da, ar fi poate mai corect asa, dar eu ma gadeam ca daca am face ArenA, de ce n-am face si ArenA Group Fight? Si noi suntem mai putini aici, daca 6 din noi s-ar implica intr-o Group Fight(3 intr-o echipa, 3 in alta)-de exemplu-sa vezi ca n-ar mai fi cine sa ne voteze...
    pai oricum suntem obisnuiti cu scoruri stranse : 1-1 , 1-0 , 0-0
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  21. #21
    MoggiPresedinte Al Dracu's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Calare pe situatie
    Posts
    3,543
    Reputatie
    1
    Va zic eu cum o rezolvam: stergem toate topicurile cu Inter, Milan, Roma, Lazio, s.a.m.d. si-l lasam doar pe al lui Juve... Ati vazut ce tolerant sint?

    Acum serios, ideea nu e rea dar regulamentul trebuie sa dea posibilitatea clasei muncitoare, reprezentata de mine si de altii sa nu-si piarda locul de munca citind si scriind toata ziua pe forum.
    I need to be myself
    I can't be no one else
    I'm feeling supersonic
    Give me gin and tonic

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •