Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 69 of 69

Thread: MLB - sezonul 2010

  1. #64
    sport legend
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Satu Mare
    Posts
    446
    Reputatie
    1
    astia au tinut-o de la All Star pana acum tot intr-un playoff! bravo lor - super echipa, super caracter si super comentatori radio
    The Show Must Go On

  2. #65
    sport legend
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    841
    Reputatie
    1
    Giants e o castigatoare meritorie,dar nu e cea mai buna echipa din baseball.Sunt inca de parere ca Phily are echipa mai buna.Cat despre Texas s-au bagat ca musca in rahat,n-aveau ce cauta in World Series,exact ca si cu Detroit in 2006 a fost o intamplare ca au ajuns aici.Castigatoarea AL trebuia sa fie Tampa Bay sau Yankees.Eram sigur ca Texas n-are nicio sansa in WS.Asa s-a intamplat in 2006 cu Detroit.Am o presimtire ca Texas nu o sa mai vada playofful mult timp de acum inainte.Felicitari San Francisco,ma bucur mult in special pt.cei 2 comentatori Duane Kuiper si Mike Krukow.Personal ma uitam la meciurile celor de la Giants doar sa-i ascult pe ei.

  3. #66
    incepator
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    47
    Reputatie
    1
    Abia astept sezonul urmator.Cu Adrian Gonzalez si Carl Crawford adaugati in line up daca Red Sox mai adauga si 2-3 relieveri(pentru ca bullpenul a fost dezastru in 2010) si jucatorii vor fi sanatosi MLB ar putea sa inmaneze World Series inca de pe acum sosetelor si sa dea drumu lka sezonul 2012.
    Trag pe nas linia de plutire!

  4. #67
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1

  5. #68
    sport legend cristane's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Toronto, ON
    Posts
    3,033
    Reputatie
    1
    Nu vad cum Phillies ar putea rata titlul in NL anii urmatori.

  6. #69
    incepator
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    47
    Reputatie
    1
    Hmm sa nu uitam ca totusi l-au pierdut pe Werth.Nu cred ca Lee e un jucator atat de determinant incat sa asigure titlul in NL ani la randul.Desi sunt fan Red Sox ca si pasionat de baseball pot spune ca Giants o sa fie contracandidati seriosi la NLCS.Da acum Phillies si-au intarit rotationul dar nu suficient din punctul meu de vedere.Personal ma mir cum de Yankees nu au facut nicio achizie mare.Lista de free agents din acest an a fost foarte generoasa si totusi "the most overratted team in sports" nu a achizitionat niciun nume mare.Daca dragii mei din Boston reusesc sa ramana sanatosi astept macar 3 sweepuri de la ei cu Yanks.
    Trag pe nas linia de plutire!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •