View Poll Results: Care regula va fi incalcata prima?

Voters
20. You may not vote on this poll
  • 1. Sa isi ceara scuze pentru toate fostele glorii jignite

    2 10.00%
  • 2. Sa isi ceara scuze si fata de toti suporterii stelisti

    0 0%
  • 3. Sa nu mai apara numele lui Argaseala in relatia cu fanii, doar Basarab Panduru

    1 5.00%
  • 4. Interzicerea abuziva a mii de oameni pe stadion

    0 0%
  • 5. Acceptarea tuturor suporterilor interzisi, chiar daca acestia nu fac parte din AISS;

    0 0%
  • 6. Accesul la stadion fara buletin;

    0 0%
  • 7. Inlesnirea procurarii a cel putin 5% din bilete la meciurile din deplasari;

    1 5.00%
  • 8. Posibilitatea de a avea acces pe stadion cu materiale specifice fenomenului ultras

    1 5.00%
  • 9. Neamestecarea īn alcatuirea echipei

    7 35.00%
  • 10. Profesionalism desavārsit īn cadrul clubului Steaua, eliminarea nepotismului;

    6 30.00%
  • 11. Cupa sa reprezinte interes, nu mai acceptam eliminarea cu rezervele

    0 0%
  • 12. Locul 2 sa nu mai fie considerat o realizare. Numai locul 1 conteaza;

    2 10.00%
  • 13. Sa nu mai apara cu insemnele echipelor rivale si sa nu mai foloseasta Steaua pentru politica

    0 0%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 74 of 74

Thread: Pace (azi) la Steaua. Lista fanilor de 13 puncte, acceptata. Cat va tine?

  1. #64
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Bai baiatule ? Vezi ca eu nu am 20 ani prietene eu doar iti ziceam ca topicul asta e pe suporter Steaua acum si nu cred ca m ai vazut tu pe mine vreodata postand pe sectiunea echipei tale sa fac misto de echipa ta ... asa ca mi se pare corect ca sa nu vii tu si inca cativa baietasi pusi pe misto sa posteze asa la misto pe sectiunea suporter Steaua si daca observi nici eu nu te am jignit cu nimic
    Bafta, Reghe!

  2. #65
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Nu stiu de unde ai dedus tu ca as fi facut misto de echipa ta.
    Am zis!

  3. #66
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by coztache2003 View Post
    higherule sunt de aceasi parere cu tine referitor la faza cu moartea mamei pt a scapa de tatal vitreg, in schimb eu ma intreb alceva?
    cum se face ca AISS are doar 400 de membri pe care ii reprezinta si ALSS inca vreo 200 si vor sa dea tonul in relatia cu patronul cu conducerea si cu jucatorii? se cred cumva vreun Dumnezeu al fotbalului? toti 600 de huligani stelisti platesc pt un AN ca sa vada meciurile stelei 20 de mii de euro pe abonamente, bani care ar ajunge pt plata salariului pt 1 luna a lui Kapetanos, pt mine si pt multi alti suporteri un meci de al stelei reprezinta un eveniment si pt care merita sa facem un efort pt a vedea pe viu un meci si la un pret de 25 euro, iar daca echipa mai si castiga atunci ar merita fiecare cent
    "Liderii" alss sunt umbriti de mirajul banilor!Nu vreau sa spun mai multe lucruri despre acesti lideri...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  4. #67
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    @Zebe: In fine... asa nu ajungem nicaieri
    Bafta, Reghe!

  5. 21st February 2010, 02:41
    Reason
    jeg jegos

  6. 21st February 2010, 06:33
    Reason
    infectie

  7. #68
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Multumiri moderatorului care a mutat acest thread.Rog clonele si travestitii sa stea pe sectiunile lor.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  8. #69
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by zebe View Post
    Ba baiatule (vad ca-s la moda apelativele astea pe aici), thread-ul asta era pe Intern cand am postat pe el. Nu ca ar conta, pot sa intru oriunde vreau sa postez. Ii treaba mea. Linisteste-te ca nu te-am jignit cu nimic. Sper sa fie asta ultimul meu post aici.
    Ai mai zis asta de doua ori. Si noi speram la fel dar vad ca tare ti-e greu

  9. #70
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Am mai spus pe ON topic azi ca mai SPER ca vom castiga la Cluj si la Urziceni. Nu mai repet insa in ce conditii. Am spus acolo.
    Dumnezeu sa ajute Steaua. Numai El o mai poate face! Poate tot El va face sa dispara mizerabilii care vor raul Stelei. In rest este tacere.

  10. #71
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    ..este tacere,se bucura in liniste.
    Ce oameni?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #72
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Npc Dan.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  12. #73
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Esti un domn man...pacat ca sunt putini asemeni tie.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #74
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Mersi Dane. Imi place sa fiu corect si sa evit certurile. Mi se pare normal.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  14. 5th August 2010, 22:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •