View Poll Results: Eurosport sau TVR?

Voters
43. You may not vote on this poll
  • Eurosport

    31 72.09%
  • TVR

    12 27.91%
  • Ma uit pe Internet

    0 0%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 47 of 47

Thread: Eurosport sau TVR?

  1. #43
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,222
    Reputatie
    1
    Eu i-am preferat la patinaj pe Alina Alexoi si Marius Negrea la tvr, iar la sarituri cu schiurile - eurosportul, caci pe Hobana il aud tot sezonul, si nu strica putina pauza. La restul sporturilor - in general eurosportul pentru ca dadea toata ziua reluari, dar n-a fost o regula generala.

    La biatlon imi place pasiunea pe care o pune Cosmin Cernat in comentariul lui, dar cand zice "sparge 4 la picioare" sau "sparge 4 la culcat", mama mea care doreste sa se initieze, face ochii mari si nu mai intelege nimic.
    Last edited by Tracoromana; 27th February 2010 at 17:45.
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  2. #44
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Si eu la biatlon l-am preferat pe Cosmin Cernat se vede ca pune suflet si pasiune in comentarii, ii place ceea ce face, m-au distrat expresiile "sparge 4 din picioare sau la culcat" dar pt cine este este la inceput si doreste sa se initieze in acest sport acest gen de expresii sunt mai dificil de inteles.
    Biatlonul este unul din sporturile de la aceste JO cu am ramas cu amintiri f placute ( mai ales ultima proba care s-a terminat cu victoria de mare campion a lui Ole) spre deosebire de patinaj, sarituri cu schiurile, etc unde mai mult m-am suparat si enervat pt n-a castigat cine imi doream eu.

  3. #45
    High-flyer TheMentalist's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Buteni
    Posts
    2,293
    Reputatie
    1
    La TVR imi plac comentariile de la sarituri cu schiurile si de la hochei, in rest ma uit doar pe Eurosport. Plus ca nu am plasma si pe TVR e imaginea mai mica

  4. #46
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    si eu,mai mult la eurosport,dar ce aveti cu ivonne,depinde la ce sport comenteaza,mie imi place cum o face la patinaj,iar de alina imi place cea mai mult cum comenteaza la gimnastica,dar nu imi place cum comenteaza la biatlon si schi alpin
    alina e chiar cea mai buna comentatoare la gimnastica,iar la patinaj e ivonne,si alina e buna la comentat patinajul,dar ivonne imi place mai mult(ma refer la patinaj)
    eu prefer eurosport,normal!!
    unii comentatori nu se compara cu cei de pe tvr
    adica ma rog,am preferat

  5. #47
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    da,imaginea e si mica,in special pt mine,care am miopie,iar pe eurosport e HD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •