View Poll Results: Va castiga Monaco Champions League?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Da

    6 100.00%
  • Nu

    0 0%
Results 1 to 15 of 15

Thread: Va castiga Monaco Champions League?

  1. #1
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    Question Va castiga Monaco Champions League?

    Ce parere aveti? Parerea mea este ca Monaco va invinge Porto! La ora actuala Monaco joaca cel mai spectaculos fotbal din lume, a umilit-o pe Real cu 3-1, pe Chelsea tot cu 3-1, dar cu un om mai putin....desi Monaco are probleme financiare se descurca si a reusit sa ajunga in finala CL!
    Last edited by ady_azzuro; 14th November 2004 at 01:36.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  2. #2
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    dap .. Monaco va castiga Champions League ... pt ca are un antrenor foarte bun .. care este apropiat de jucatori si tot odata o echipa foarte inchegata .. solida .. in care jucatorii se cunosc foarte bine ..
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  3. #3
    DJ MaPaX MaPaX's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,251
    Reputatie
    1
    Monaco merita anul aceste Liga Campionilor, cei de acolo au muncit atatia ani pentru aceasta cupa.
    FORZA MORIENTES!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #4
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Sper sa ramana Morientes la Monaco! Realul nu-l merita!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  5. #5
    DJ MaPaX MaPaX's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,251
    Reputatie
    1
    Eu sper sa plece Ronaldo de la Real Madrid (la Inter daca se paote ) si sa revina Morientes la REAL Madrid (RAUL-MORIENTES)
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #6
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    Si eu tin cu Monaco..si sper sa castige...au foarte buna echipa...plus ca sunt favoritii mei de cand i'au eliminat pe Real Madrid..
    Insa...tre' sa recunosc ca Porto sunt mai buni ca ei...
    Au aparare mult mai buna....si antrenor mai bun...desi Deschamps da' dovada ca e un antrenor destul de bun..
    Diferenta o va face apararea....Care reuseste sa joace mai bine in aparare...va castiga...
    Cel putin din privinta asta...Porto sunt favoriti...
    Zic ca Porto o sa invinga cu 2-1 ...3-2...sau 4-3

  7. #7
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Morientes nu se intoarce la real, a fost cedat de tot la Monaco (asa am auzit cel putin).
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  8. #8
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Ronaldo vine la Chelsea! Sunt sigur ca defensiva portughezilor nu va rezista fortei ofensive a francezilor...cred ca Monaco se va impune cu 3-1!
    Last edited by ady_azzuro; 8th May 2004 at 15:52.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  9. #9
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    bate Monaco clar 2-0
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  10. #10
    junior radhoo's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    71
    Reputatie
    1
    bate 1-0.
    merita pe deplin acest trofeu.
    [COLOR=Blue]F.[/COLOR][COLOR=Red]C.[/COLOR] [COLOR=Blue]ORA[/COLOR][COLOR=Red]DEA[/COLOR]

  11. #11
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Finala Ligii Campionilor se va disputa in aceasta seara

    Monaco si Porto se lupta cu trofeul pe masa

    Arena „Auf Schalke“ din Gelsenkirchen va gazdui in aceasta seara finala Ligii Campionilor, editia 2003/2004, care se va disputa intre AS Monaco si FC Porto. Ultimul act al celei mai importante competitii fotbalistice europene intercluburi va incepe la ora 21.45 si va fi transmis in direct de Pro TV. Ca arbitru al finalei, UEFA l-a desemnat pe danezul Kim Milton Nielsen, care va fi asistat de compatriotii sai Jens Larsen si Joergen Jepsen.
    AS Monaco a deplasat in Germania un lot de 20 de jucatori. Antrenorul Didier Deschamps are probleme cu atacantii, dar atit spaniolul Fernando Morientes, accidentat usor la glezna dreapta, cit si croatul Dado Prso, care are de mai mult timp un deget fracturat la piciorul sting, vor fi refacuti pina la ora jocului.
    FC Porto are trei absente, atacantul Cesar Peixoto, mijlocasul Marco Ferreira si fundasul Mario Silva, in afara altora mai vechi, atacantul brazilian Maciel si mijlocasul Sergio Conceiao, care nu sint inscrisi la UEFA, venind in cursul sezonului. In schimb, revine fundasul Carlos Secretario, care se va retrage din activitate dupa acest meci.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  12. #12
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Din pacate...

    FC Porto castiga Liga Campionilor
    FC Porto a dominat finala de miercuri seara a Ligii Campionilor, pe care a castigat-o cu 3-0 in fata celor de la AS Monaco. Francezii au fost opriti in doua randuri pe motiv de off-side indexistent, semn ca si la case mai mari se intampla greseli. Princul de Monaco, prezent in tribunele Arenei AufSchalke, a sarit de pe scaun la fiecare gol primit de echipa lui Didier Deschamps.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  13. #13
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    ce`i mult strica
    sincer ... imi pare foarte rau ca nu a castigat Monaco ... dar asta`i viata ... asta`i footballul ...
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  14. #14
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Porto a jucat mult mai bine, s-a vazut absenta lui Giuly....
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #15
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    dap... asa e...
    Giuly era motorul echipei ...
    multă lume... PUȚINI OAMENI

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •