Pentru ca am primit multe mesaje pe e-mail care intrebau ce se intampla cu siteul, voi raspunde tuturor aici. Din cauza lipsei mele de timp si din cauza ca nu pot plati pe cineva care sa se ocupe de site (veniturile din publcitate si posibilitatile de gasire a unui sponsor sunt egale cu zero), incepand cu sezoul viitor nu vor mai exista transmisii live pe site, asa cum v-am obisnuit. Asta inseamna ca poate ocazional vor mai fi etape de Divizia A, meciuri ale echipelor romanesti de club in cupele europene, meciuri ale nationale, Liga Campionilor etc. Ceea ce raman sunt stirile din sport, care nu vor mai actualizate de cateva ori pe zi, in timp real - asa cum a fost pana acum - ci numai seara si eventual dimineata. Eu cred ca este bine, in comparatie cu ceea ce se face pe internetul romanesc, dar din pacate nu mai este la un standard profesionist. Am ales solutia de mijloc, desi am zis mereu ca daca siteul nu se va mai face cum vrau, o sa il inchid. Intre timp, mi-as dori ca acestforum sa se dezvolte forumul si poate sa devina o sursa buna de informatii.