View Poll Results: Real Madrid - Steaua

Voters
146. You may not vote on this poll
  • 1

    84 57.53%
  • X

    25 17.12%
  • 2

    37 25.34%
Page 2 of 35 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 719

Thread: Real Madrid - Steaua

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by doris2001 View Post
    Nu-mi vine sa cred ca mai pot exista fanatici sa creada in vorbele ciobanului si a lui Meme !
    Mai zic, printr-o minune, un egal, dar sa pui 2, e ceva peste puterile de intelegere ::: dOn-JJ, MisterLiviu au pus 2 la meciul asta, in infernul de la Madrid !
    Apropo...ciobanul crede, a declarat că vom vedea o altă Steaua la Madrid !
    Daca el crede, voi il copiati ? Oameni buni, asta a spus ca si dumnezeu e cu el, a fost la biserici, a dat bani negri in stanga si-n dreapta, si a promis si luna de pe cer !
    Cu echipa asta de doi bani, vor sa castige ? De parca aduce in 2 sapt. un super-jucator, si vor face minuni. Asa-i ca a vorbit el cu Dumnezeu sa castige ? Cu cat a negociat ? Vai, noua, sa vedem pe cineva ca mai crede in acel analfabet cu bani, dar fara pic de creier.
    E OPINIA VOASTRA CA STEAUA BATE, DAR MACAR SA FI SCRIS SI VOI ALT MOTIV, CHIAR SI ABSURD, DAR NU CA V-A PROMIS JIJI !
    Rugati-va sa scapati cu maxim 4-0, sa nu-i supere pe madrileni.
    Sau o fi aranjat Jiji cu Calderon, ca si-asa sunt frati de ... gem (de durere) !!!
    Citeşte te rog şi postarea #3 de pe acest thread , de la 12:28 , care îmi aparţine ! Aşa cum am scris , în poll vot Steaua pentru încurajare !
    Last edited by Liviu; 20th October 2006 at 17:21.

  2. #23
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    este devreme sa discutam despre acest meci acum.atat Steaua cat si real mai au de jucat meciuri in campionat.orice e posibil
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  3. 20th October 2006, 17:19

  4. #24
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    acum fara caterinca, nu va fi un macel de data asta
    la bucuresti, real nu stia la ce sa se astepte, juca in deplasare si cit de cit i-a luat pe stelisti in serios (cam pana la golul 2)
    acum vad si ei diferenta URIASA de valoare si fac pariu ca se multumesc cu 2-0..de ce sa riste accidentari si oboseala cand ei trag tare pt campionatul spaniei?
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  5. #25
    blanco kain's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Buzau
    Posts
    4,277
    Reputatie
    1
    Cum sa speri sa bati Real la ei acasa.. cand Steaua.. s-a chinuit in Ghencea sa ii bata.. si a mai luat si 4 goluri , madrilenii relaxandu-se de la 2-0 ptr. ei... Nu stiu ce o fi in capul lor.. poate nimic ?
    [B]"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.[/B]" ([COLOR="Blue"]Albert Einstein[/COLOR])

    "[B]Di Stefano is the greatest player of all time and Kaka is the best current footballer.[/B]" ([COLOR="Blue"]Pele[/COLOR])

    ex-kainutz / RIP Antonio Puerta / RIP Marian Cozma

  6. #26
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    v.badea
    ar fi bine sa fie si asa...dar o alta intrebare e cate ne dau si ei....

  7. #27
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Parca imi vine greu sa ma pronunt despre acest meci. Mai bine ii las pe anti-orice sa se pronunte ca ei stiu mai bine ce sa zica despre un meci cu Real. Ca au mare experienta intr-o astfel de competitie si cu asemenea adversar.

  8. #28
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    Bine ai venit aici Kali

  9. #29
    sport legend my_bogdan's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Botosani-Iasi
    Posts
    399
    Reputatie
    1
    in retur intra Cristocea si Nesu , care vor aduce un plus la ofensiva ....eu sper sa faca un joc bun si de ce nu sa aduca puncte de la spanioli


    in meciu tur am avut si ghinion ca am luat scor rapid , ca daca nu era mai strans scorul probabil....chiar daca tot infrangere era

  10. #30
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by my_bogdan View Post
    in retur intra Cristocea si Nesu , care vor aduce un plus la ofensiva

    deci daca intra astia doi, va fi 6-1, nu doar 4
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  11. #31
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by my_bogdan View Post
    in retur intra Cristocea si Nesu , care vor aduce un plus la ofensiva ....eu sper sa faca un joc bun si de ce nu sa aduca puncte de la spanioli


    in meciu tur am avut si ghinion ca am luat scor rapid , ca daca nu era mai strans scorul probabil....chiar daca tot infrangere era
    Altii n-ai gasit?
    Cristocea e un fotbalist mediu de divizia A, iar pentru Nesu e o mare performanta cand reuseste sa nu ia rosu in primele 30 de minute.

  12. #32
    sport legend guevarax's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    612
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by d3d3 View Post
    Real Madrid - Steaua, 1 noiembrie...este al patrulea meci pt Steaua in grupele Ucl
    cum sa fie prietene al patrulea : e al 22-alea, am mai jucat 18 acum ceva ani

    doar noi
    [B][COLOR="Red"]ESENTA PURA A VICTORIEI [/COLOR]= [COLOR="Blue"]STEAUA BUCURESTI[/COLOR][/B]
    Cei mai buni jucatori romani din toate timpurile :
    [B]portar - Duckadam, fundas - Belodedici, mijlocas - Hagi, atacant - Lacatus[/B]
    Toti de la STEAUA, emblema fotbalului romanesc

  13. #33
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: haha se putea sa nu intre guevarax cu DOAR NOI?
    hahaha ti se face si mila cand ii vezi.....asa e guevaraxica, asa e, tu esti cel mai bun
    you are # 1, you are # 1 :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  14. #34
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by my_bogdan View Post
    in retur intra Cristocea si Nesu , care vor aduce un plus la ofensiva ....eu sper sa faca un joc bun si de ce nu sa aduca puncte de la spanioli
    Nesu nu va putea juca nici in retur...
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  15. #35
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apercele View Post
    haha se putea sa nu intre guevarax cu DOAR NOI?
    hahaha ti se face si mila cand ii vezi.....asa e guevaraxica, asa e, tu esti cel mai bun
    you are # 1, you are # 1
    Diferenta e ca noi avem ce sa numaram, pe cand voi nu.

    Pentru voi, Liga Campionilor e doar la televizor marti si miercuri seara de la 21:45 pe ProTV.
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  16. #36
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kainutz View Post
    Cum sa speri sa bati Real la ei acasa.. cand Steaua.. s-a chinuit in Ghencea sa ii bata.. si a mai luat si 4 goluri , madrilenii relaxandu-se de la 2-0 ptr. ei... Nu stiu ce o fi in capul lor.. poate nimic ?
    În capul cui ? Fiecare stelist crede că Real va bate Steaua dar fiecare speră la o victorie ! Indiferent că suntem jucători , antrenori , conducători sau suporteri .
    Last edited by Liviu; 21st October 2006 at 12:15.

  17. #37
    sport legend guevarax's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    612
    Reputatie
    1
    apropo azi l-am vazut la magazinul UCL pe Vali Badea - a vazut toata EUROPA interviul cu Vali Badea, Mourinho, Morientes

    din Romania la magazinul UCL au fost intervievati doar Duckadam, Belodedici si Vali Badea - toti de la Steaua

    Cinste lor, Cinste Campionilor
    [B][COLOR="Red"]ESENTA PURA A VICTORIEI [/COLOR]= [COLOR="Blue"]STEAUA BUCURESTI[/COLOR][/B]
    Cei mai buni jucatori romani din toate timpurile :
    [B]portar - Duckadam, fundas - Belodedici, mijlocas - Hagi, atacant - Lacatus[/B]
    Toti de la STEAUA, emblema fotbalului romanesc

  18. #38
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,010
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by guevarax View Post
    a vazut toata EUROPA interviul cu Vali Badea, Mourinho, Morientes
    a vazut, dar oare a priceput?

  19. #39
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Mare branza un interviu ... maine o sa fie altcineva. O victorie cu o echipa mare te ridica mai mult ca 10.000 de interviuri si poze prin reviste.

    In alta ordine de idei, e clar ca nu ne putem astepta la mare lucru de la meciul asta dupa ce-am vazut la Bucuresti. Probabil vom pierde din nou, dar sper ca macar sa vedem o schimbare de atitudine la unii dintre jucatori. Lovin sa dispara unde o sti, unde vede cu ochii, dar sa nu apara pe teren. La fel si Saban. Poate ca Oli va gasi si un pic de curaj prin DVD-urile sale si-l va titulariza pe Toma in locul super-vedetei noastre dragi, Carlitos. In vara Toma apara prin amicale si n-o facea rau. Oricum, gafe mai mari nu cred ca poate face, iar la 20 sau 21 de ani cat are macar mai poate creste.

  20. #40
    sport legend guevarax's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    612
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    Mare branza un interviu ... maine o sa fie altcineva. O victorie cu o echipa mare te ridica mai mult ca 10.000 de interviuri si poze prin reviste.

    In alta ordine de idei, e clar ca nu ne putem astepta la mare lucru de la meciul asta dupa ce-am vazut la Bucuresti. Probabil vom pierde din nou, dar sper ca macar sa vedem o schimbare de atitudine la unii dintre jucatori. Lovin sa dispara unde o sti, unde vede cu ochii, dar sa nu apara pe teren. La fel si Saban. Poate ca Oli va gasi si un pic de curaj prin DVD-urile sale si-l va titulariza pe Toma in locul super-vedetei noastre dragi, Carlitos. In vara Toma apara prin amicale si n-o facea rau. Oricum, gafe mai mari nu cred ca poate face, iar la 20 sau 21 de ani cat are macar mai poate creste.
    stii cum e

    si la Olimpiada - important e sa fii acolo, pt ca acolo ajung doar cei mai buni

    iar de Toma - gandeste-te ca aruncat acum in focul luptei, dak va gresi va fi terminat ca portar
    [B][COLOR="Red"]ESENTA PURA A VICTORIEI [/COLOR]= [COLOR="Blue"]STEAUA BUCURESTI[/COLOR][/B]
    Cei mai buni jucatori romani din toate timpurile :
    [B]portar - Duckadam, fundas - Belodedici, mijlocas - Hagi, atacant - Lacatus[/B]
    Toti de la STEAUA, emblema fotbalului romanesc

  21. #41
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by guevarax View Post
    apropo azi l-am vazut la magazinul UCL pe Vali Badea - a vazut toata EUROPA interviul cu Vali Badea, Mourinho, Morientes

    din Romania la magazinul UCL au fost intervievati doar Duckadam, Belodedici si Vali Badea - toti de la Steaua

    Cinste lor, Cinste Campionilor
    De unde stii tu ce-a vazut europa mah? Chiar crezi ca toti cauta stelisti cu disperare pe site-ul uefa. De ce n-ai vazut si ce-a scris pe prima pagina dupa meci? Chiar crezi ca se uita toti la TV disperati sa vada ceva de steaua>
    MAi bine citeste-l pe Vladek ca are dreptate.
    La MAdrid echipa va fi facuta de marele antrenor Gigi si sincer nu stiu cat o va nimeri.

    PS. Badea chiar merita atentie. Baiatul asta e ambitios si talentat. Ar fi pacat de el sa se iroseasca inutil in slujba lui Becali (vezi Radoi, Dica, Nicolita, Cristea, Neaga).

  22. #42
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by guevarax View Post
    stii cum e

    si la Olimpiada - important e sa fii acolo, pt ca acolo ajung doar cei mai buni
    guevarax, apropo de chestia asta cu "important e sa participi" Martina Navratilova a spus o vorba de duh : "Cel care a spus asta sigur a pierdut".

    Cum dracu "important e sa fii acolo" ??
    O fi pentru GG, care umbla doar pentru publicitate si voturi. Pentru suporterii adevarati ai Stelei, adica fraierii aia care erau alaturi de echipa inainte de era Becali si n-au putut fi alungati nici de "marele antrenor" - nea Piti, mai conteaza si rezultatele si cum se joaca.

    Cand iei bataie e nasol, indiferent ca te-a batut Real Madrid sau FC Avantul Prabusirea din Cucuietii-din-Deal. Chiar daca esti constient ca deocamdata nu te poti masura ca forta financiara cu adversarul, macar sa fii putut spune ca te-ai batut pana la capat.

    Quote Originally Posted by guevarax View Post
    iar de Toma - gandeste-te ca aruncat acum in focul luptei, dak va gresi va fi terminat ca portar
    Real Madrid nu s-a temut sa-l arunce "in focul luptei" pe Casillas acum ceva ani si uite ce-a iesit. Lui Wenger nu-i este teama sa aduca la echipa jucatori de 17-18 ani si sa-i titularizeze in Premiere League, campionat infinit mai dur decat Liga lui Mitica.

    Ce i se poate intampla lui Toma ? Sa greseasca si sa pierdem. So what ?? Probabil vom pierde si cu marea vedeta Carlitos in poarta. Macar sa dam si unui portar tanar o sansa. Vedem dupa rezultatele.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •