Page 178 of 228 FirstFirst ... 78128168176177178179180188 ... LastLast
Results 3,718 to 3,738 of 4770

Thread: Diverse 2010

  1. #3718
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Oricum sunt multe clisee la mijloc.
    Ma voi uita in continuare pentru ca daca l-am inceput vreau sa vad cum se termina, dar sper sa nu mai avem parte de episoade precum cel din aceasta saptamana cand au stricat totul prin modul de abordare a problemelor.
    Finalele de sezon cam asa sunt deobicei crede-ma ca si pe mine ma lasa tare aiurea la final de sezon serialele pe care le urmaresc(inclusiv alea la care sunt la sezonul 6 ! )

    Revenind la oile noastre...se pare ca o calificare anul asta , in primii 8 este foarte importanta .Daca calificare ptr Olimpiada se lasa pentru la anu' nu este prea grozav si sansele ar scadea mai mult decat ne imaginam .Asa ca , obiectiv vorbind ar trebui sa ne rugam in primul rand pentru asta ...
    Last edited by niagara64; 5th September 2010 at 22:59.

  2. #3719
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tess_AN View Post
    Nu vreau sa intrerup discutia curenta la diverse si nici nu vreau sa redeschid un subiect inchis si neplacut. Va scriu aici: Octavia Man s-a retras cind cu scandalul de la Timisoara. Pacat, mie mi s-a parut o gimnasta talentata. S-a discutat si in Prosport si aici pe forum la vremea respectiva.

    Puteai sa postezi si aici, nu era absolut nicio pb
    Scandalul de la Timisoara? Cazul acelui antrenor care a fost filmat in timp ce batea o gimnasta?
    Sau e vorba de altceva?
    www.fangymnastics.com

  3. #3720
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    @Mihai: Era si cu bataie. In alta ordine de idei, discutiile despre Gent si CN vor avea loc aici? Am vazut ca s-a discutat deja despre lotul de baieti in cantonament la Resita si de revenirea Melinei...

  4. #3721
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by niagara64 View Post
    Finalele de sezon cam asa sunt deobicei crede-ma ca si pe mine ma lasa tare aiurea la final de sezon serialele pe care le urmaresc(inclusiv alea la care sunt la sezonul 6 ! )
    Mai ales dupa ce a fost macel la propriu? De abia astept si eu sezonul 7 si la House, si la Grey's Anatomy.

    @Mihai: Kelly Parker cred ca s-a accidentat si ea printr-un episod, sper sa nu fabulez.
    In legatura cu ultimul episod, si mie mi s-a parut cam ciudatel...poate o sa invete ceva din audienta asta scazuta si poate o sa avem parte de un nou sezon mai interesant

  5. #3722
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tess_AN View Post
    @Mihai: Era si cu bataie. In alta ordine de idei, discutiile despre Gent si CN vor avea loc aici? Am vazut ca s-a discutat deja despre lotul de baieti in cantonament la Resita si de revenirea Melinei...

    Pt Gent avem deja thread, iar pt Nationale urmeaza curand.
    Last edited by mikeyy; 5th September 2010 at 23:49.
    www.fangymnastics.com

  6. #3723
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crisloregym View Post
    Mai ales dupa ce a fost macel la propriu? De abia astept si eu sezonul 7 si la House, si la Grey's Anatomy.

    @Mihai: Kelly Parker cred ca s-a accidentat si ea printr-un episod, sper sa nu fabulez.
    In legatura cu ultimul episod, si mie mi s-a parut cam ciudatel...poate o sa invete ceva din audienta asta scazuta si poate o sa avem parte de un nou sezon mai interesant
    House ?

  7. #3724
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    "House MD" sau "Doctor House" in romaneste.

  8. #3725
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crisloregym View Post
    "House MD" sau "Doctor House" in romaneste.
    Nu l-am urmarit
    E fain ? Merita?

  9. #3726
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    Niagara, House e un serial foooarte misto. dar.. eu dupa primele 2 sezoane devenisem ipohondra asa ca am luat o pauza. oricum il recomand. e foarte misto

  10. #3727
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Din cate am auzit, e foarte laudat "House". Cica are si un umor mai special.
    Mie mi-e tare dor de "ER" - "Spitalul de urgenta"...si de cativa actori de pe-acolo.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  11. #3728
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cata_RB View Post
    Din cate am auzit, e foarte laudat "House". Cica are si un umor mai special.
    Mie mi-e tare dor de "ER" - "Spitalul de urgenta"...si de cativa actori de pe-acolo.
    Acuma daca tot ati luat-o pe aratura cu of-topicul,sa zic si eu:Cris,simbata si duminica sunt episoade noi la pro-cinema (din ER) seara de la 19,00.
    In curind vom avea ocazia sa vorbim despre toate cele in drum spre Resita,nu,Cata?

  12. #3729
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cata_RB View Post
    Din cate am auzit, e foarte laudat "House". Cica are si un umor mai special.
    Mie mi-e tare dor de "ER" - "Spitalul de urgenta"...si de cativa actori de pe-acolo.
    Am fost fan inrait al ER ( si meseria mea e de vina ) si aici am incercayt sa urmaresc dar parca nu mai are aceasi savoare ca la inceput ...

  13. #3730
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Mersi, Mia, nu stiam. O sa ma interesez sa vad cat de noi sunt.

    Asa-i, doar primele sezoane le-am vazut acum ceva ani si din ce franturi am mai prins dupa aia am remarcat ca au schimbat mult distributia si si-a pierdut din farmec. Pana la urma nici povestea nu poate fi intinsa la nesfarsit, la un moment dat se plafoneaza. Poate ca m-as uita pana la sfarsit pentru "Dr. Carter" Insa cu atatia termeni medicali si fara o traducere foarte buna...greu de vizionat.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  14. #3731
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cata_RB View Post
    Mersi, Mia, nu stiam. O sa ma interesez sa vad cat de noi sunt.

    Asa-i, doar primele sezoane le-am vazut acum ceva ani si din ce franturi am mai prins dupa aia am remarcat ca au schimbat mult distributia si si-a pierdut din farmec. Pana la urma nici povestea nu poate fi intinsa la nesfarsit, la un moment dat se plafoneaza. Poate ca m-as uita pana la sfarsit pentru "Dr. Carter" Insa cu atatia termeni medicali si fara o traducere foarte buna...greu de vizionat.
    In anii de dinainte de a emigra urmaream ER si Dr Grey's fara subtitrare tocmai ca sa imi obisnuiesc urechea cu termenii medicali in engleza ...

  15. #3732
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    IN 10 minute ,la 17.30 cica incepe la radio resita o emisiune unde vor fi declaratii ale gimnastilor .
    http://www.radio-resita.ro/lotul-oli...-de-pe-barzava

  16. #3733
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    cica jivan o sa aibe 2 sarituri din 7
    Last edited by MitzGym; 6th September 2010 at 17:40.
    numele meu complet:Mitzilin Printzesuk Dragutzik Scumpik Frumusik Hannah Montana

  17. #3734
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    da... dar vorbeste frumos! si are o voce tare frumoasa.. vlad e moldovean

    Frate, dar sa-i iei interviu in timp ce i se face masaj.. come ooon... a sunat aiurea..

  18. #3735
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Cotuna este simpatic .Dar puteau sa-l lase sa se relaxeze la masaj Ursache !

  19. #3736
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    dar nu o sa fie la sala sporturilor?
    ca astia zic ca o sa fie la sala polivalenta
    numele meu complet:Mitzilin Printzesuk Dragutzik Scumpik Frumusik Hannah Montana

  20. #3737
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MitzGym View Post
    dar nu o sa fie la sala sporturilor?
    ca astia zic ca o sa fie la sala polivalenta
    Cred ca e una si aceeasi ...

  21. #3738
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Aaaaah, ce-am ratat
    Povestiti mai mult, va rog, de la cap la coada
    Vlad Cotuna moldovean? Nu e din Timisoara? Si cine are voce frumoasa?
    Da, Jivan vine cu 2 sarituri din 7, pe cea de-a 2-a am vazut-o in ultimul reportaj TVR. Sper sa le "duca" tot mai bine.

    Sala Sporturilor = Sala Polivalenta, cred.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •