View Poll Results: Cine se va califica mai departe?

Voters
102. You may not vote on this poll
  • Liverpool

    65 63.73%
  • Unirea Urziceni

    37 36.27%
Page 3 of 22 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 447

Thread: 16-imi EL: Liverpool - Unirea Urziceni

  1. #43
    sport legend DaniNadal's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Bucharest
    Posts
    352
    Reputatie
    1
    Liverpool-Urziceni 2-0
    Urziceni-Liverpool 3-1
    Scenariul asta ar fi cel mai urat.Sunt sanse mici sa se intample asa.Mai degraba ar fi:
    Liverpool-Urziceni 2-0
    Urziceni-Liverpool 1-0
    [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="6"][I][/I][/SIZE][/FONT]
    [B]Rapid,MU,C.Ronaldo,R.Nadal,C.Anthony,C.Evans,Asafa Powell-Simply the best [SIZE="5"][/SIZE]best[/B]

  2. #44
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    acum serios... crezi ca ar da unirea 3 goluri intr-un meci cu liverpool?
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  3. #45
    Doctor Honoris J.Bond's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    5,918
    Reputatie
    1
    Intr-un meci,nu, dar in doua meciuri se poate ca Unirea se dea si 3 goluri. La cat de prost joaca Liverpool acum ma astept chiar sa fie si eliminata.

    Bine ca mai e pana la meci. Poate isi revin pana atunci.

  4. #46
    sport legend DaniNadal's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Bucharest
    Posts
    352
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by d3d3 View Post
    acum serios... crezi ca ar da unirea 3 goluri intr-un meci cu liverpool?
    La cum joaca Liverpool acum poate sa dea si 5.Liverpool a luat bataie in ultimu timp de la echipe ca Portsmouth,Fiorentina(a luat bataie acasa sa zicem ca cea de la Florenta nu e asa surprinzatoare da asta e deja prea de tot),mai raman acum sa-i scoata si urzicile din europa si se duce de rapa un sezon in care au sperat mai mult ca niciodata.
    [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="6"][I][/I][/SIZE][/FONT]
    [B]Rapid,MU,C.Ronaldo,R.Nadal,C.Anthony,C.Evans,Asafa Powell-Simply the best [SIZE="5"][/SIZE]best[/B]

  5. #47
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Unirea are sanse mici de calificare...
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  6. #48
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Chiar daca Liverpool merge nasol acum, in Champions League nu au alt obiectiv decat sa treaca de orice echipa mai slaba ca ei, Urziceniul fiind chiar o prada usoara.

    Liverpool - Urziceni 1-1
    Urziceni - Liverpool 0-2

    M-as bucura enorm sa mearga mai departe Urziceniul iar cu putin noroc si multa munca poate fi realizabil. Totusi mie teama ca e capat de linie pentru ei.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  7. #49
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    adica nu pierd in deplasare, dar pierd acasa... si inca la o diferenta de 2 goluri...
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  8. #50
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by d3d3 View Post
    adica nu pierd in deplasare, dar pierd acasa... si inca la o diferenta de 2 goluri...
    pai cam asa sunt romanii
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  9. #51
    incepator
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Robbert_ro View Post
    bun...ii cumva cineva de pe aici care locuieste in Anglia? poate chiar in liverpool? Vreau sa merg la meciul asta si in Anglia si am nevoie de niste informatii, poate sa ma ajute cineva? ms mult
    pai eu stau in londra si exact asta vreau sa aflu...cum pot lua bilete sa stau in galeria romana? cred ca se vand doar in romania.
    daca stie cineva mai multe...

  10. #52
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fori View Post
    pai eu stau in londra si exact asta vreau sa aflu...cum pot lua bilete sa stau in galeria romana? cred ca se vand doar in romania.
    daca stie cineva mai multe...
    o sa se anunte, relax.

    din cate stiu, la meciurile europene disputate in deplasare s-au putut cumpara si de la fata locului bilete in sectorul rezervat romanilor.

    o sa va anuntam oricum, imediat ce apar informatiile.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  11. #53
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    o sa se anunte, relax.

    din cate stiu, la meciurile europene disputate in deplasare s-au putut cumpara si de la fata locului bilete in sectorul rezervat romanilor.

    o sa va anuntam oricum, imediat ce apar informatiile.
    Ce sa vezi?Pe Liverpool!!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  12. #54
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Tu intrebi si tu raspunzi?

    Eu cred ca vrea sa vada meciul, nu sa urmareasca doar pe Liverpool, ca doar nu-i scouter care sa caute jucatori de la Liverpool.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  13. #55
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution View Post
    Tu intrebi si tu raspunzi?

    Eu cred ca vrea sa vada meciul, nu sa urmareasca doar pe Liverpool, ca doar nu-i scouter care sa caute jucatori de la Liverpool.
    Si care-i problema ta?
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  14. #56
    TruBlu dumboss_yo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucharest, RO
    Posts
    3,923
    Reputatie
    1
    Dupa castigarea campionatului si acumularea a 8 puncte in grupele UCL, cred ca eliminarea lui Liverpool din Europa League ar fi o a treia minune realizata de Unirea Urziceni. Totusi, mi-e greu sa cred ca vor reusi acest lucru. Poate doar in conditiile in care Liverpool nu va trata cu seriozitate aceasta competitie, Uimirea sa aiba sansa sa-i urzice pe cormorani .
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Indiana pride,/We believe in [B]BLUE[/B],/Make it personal,/We're going to the SuperBowl[/SIZE][B] ![/B][/COLOR][/SIZE]

  15. #57
    Doctor Honoris J.Bond's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    5,918
    Reputatie
    1
    Am scapat de Petrescu. Acum cu siguranta Liverpool se va califica in optimi EL.

  16. #58
    sport legend TheMask's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,770
    Reputatie
    1
    fara Petrescu , slabe sanse pentru Uimirea

  17. #59
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Ce faci masca?
    Am zis!

  18. #60
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    se destrabaleaza prin vecini
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  19. #61
    incepator Niku_94's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    la cum joaca Liverpool in anglia unde pierde cu ultima clasata si mai are sanse la titlu foarte mici......eu zic ca Unirea ar putea face o surpriza.......totusi va fi foarte greu fara Petrescu
    P.S. :eu am zis ca o sa cada ori cu Liverpool ori cu Juve.......pana la urma a fost Liverpool

  20. #62
    vesszen trianon malexoid's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Under a violet moon
    Posts
    2,063
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Cum o puteti compara pe Liverpool cu Unirea ? Daca se juca o singura mansa mai ziceam , dar asa Unirea nu are nici o sansa. Clar ca lumina zilei, Liverpool merge mai departe.
    si daca o joaca in curtea din spate a primarului din sat, ii desfiinteaza Liverpool!!!
    [B][COLOR="Purple"]Poli, such a beautiful disease...[/COLOR][/B]

  21. #63
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Asta-i meci de vazut. Poate o singura data in viata ai ocazia sa-i vezi pe Gerrard si Torres.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •