Page 3 of 182 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 43 to 63 of 3809

Thread: SS Lazio Roma

  1. #43
    inima de leu the lion king's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    2,278
    Reputatie
    1
    INTER,nu te mai bucura,a fost candva inter-MILAN 0-6!!!!!!!!!!!!!!!!
    [SIZE="2"]NU TE VOM UITA NICIODATA!
    SOHA NEM FELEDUNK![/SIZE]

  2. #44
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    te inseli, nu ma bucur 8) , lasa rezultatele din campionatul intern la o parte , vorbim despre reprezentarea la nivel european , iar ce sa intamplat la voi aseara e .......CATASTROFA !
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  3. #45
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Pacat de Lazio vroiam sa fie invers ....asta e
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  4. #46
    inima de leu the lion king's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    2,278
    Reputatie
    1
    INTER,te inseli,eu nu sunt lazial,documenteaza-te te rog.Sunt "verisorul"
    tau de la AC MILAN.A fost un dezastru pt Lazio dar nu sunt in masura interistii sa vorbeasca pt ca sunt in aceeasi oala si niciodata nu e prea tarziu.Nu te supara!

    FORZA MILAN!
    [SIZE="2"]NU TE VOM UITA NICIODATA!
    SOHA NEM FELEDUNK![/SIZE]

  5. #47
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    Muzzi si C.Lopez sunt indisponibili pt. confruntarea cu Roma de duminica
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  6. #48
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    the lion king a spus:

    INTER,nu te mai bucura,a fost candva inter-MILAN 0-6!!!!!!!!!!!!!!!!


    verisorule daca memoria nu-mi joaca feste in Serie A procentajul intalnirilor directe dintre Inter si milan este :
    victorii Inter = 35,66%
    victorii Milan = 30,76%
    egaluri = 33.56%

    goluri marcate de Inter = 200
    goluri marcate de milan = 188

    total meciuri jucate 143

    deci mai aveti de luptat , iar despre catastrofe ale lui milan in meciurile directe o sa incerc sa ma documentez
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  7. #49
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    the lion king, sincer sa fiu eu stiu ca a fost candva milan - juve 0-6 cu vieri si amoroso in rol de calai, iar baresi si wierchowood(nu jtiu sigur cum se scrie) in rol de maimutoi. Normal ca am tinut cu milan atunci, ca imi e mai simpatica decat juve. La meciurile directe dintre inter si milan, asa stiam si eu, cum e statistica pe care a aratat-o inter, e mult superioara inter. Nu stiu care a zis ca lazie are putini suporteri in Romania. Tin sa-l anunt ca suporterii bianco-celesti sunt singurii organizati din Romania, si pe deasupra si cei mai multi. Cred ... , sincer nu ami stiu sigur daca lazie sau milan are cei mai multi, cert este ca`s organizati.
    Dupa meciu de aseara cu Chelsea incep sa-i simpatizez pe laziali...normal doar cand fac meciuri destea. De abia astept derby-ul de duminica cu AsR
    Pronostic 1-0 ptr Roma !
    Amor de lejos, felices los quatro....

  8. #50
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    despre catastrofe ale lui milan in meciurile directe o sa incerc sa ma documentez
    In ce priveste procentajele nu te contrazic dar in meciurile directe voi ati pierdut cel mai rusinos....0-6. Daca nu crezi itzi dau un link unde e o poza cu tabela
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  9. #51
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MATRIX98
    the lion king, sincer sa fiu eu stiu ca a fost candva milan - juve 0-6 cu vieri si amoroso in rol de calai,
    Rectifica te rog 1-6.
    Iar in ce priveste pe Lazio , o sa va plang de mila dumineca.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  10. #52
    inima de leu the lion king's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    2,278
    Reputatie
    1
    Cum ziceti voi fratilor dar tot MILAN e CAMPIOANA EUROPEI!!!!

    MATRIX,cat a fost scorul dintre as roma si valencia din editia trecuta a Champions League?Parca 0-3!!!!...si felul cum v-a umilit CAREW!!!
    [SIZE="2"]NU TE VOM UITA NICIODATA!
    SOHA NEM FELEDUNK![/SIZE]

  11. #53
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    the lion king , in editia trecuta a champions league Roma - Valencia 0-1, cu un gol anemic a lu` Carrew, o singura ocazie de poarta au avut si au inscris , si in retur , Valencia - Roma 0-3 , 2 goluri Totti, unu Emerson. Valencia, la ea acasa nu a reusit sa faca nimic, mai mult cand a fost Totti schimbat, jur ca tot stadionu s-a ridicat in picioare si l-a aplaudat. A doua zi scria in ziar ca a fost primul jucator "dusman" pe care l-au aplaudat valencienii la scena deschisa.
    I|Milan, sorry ai dreptate, acum imi amintii 1-6, gol Simone daca nu ma insel,unu superb de la vro 18 m .Cred ca tin minte bine .Despre derby-ul de duminica mai vb dupa meci !
    Amor de lejos, felices los quatro....

  12. #54
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    bate Roma , unul din goluri fiind opera lui Totti
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  13. #55
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    bate Roma , unul din goluri fiind opera lui Totti
    AMIN!!!
    Amor de lejos, felices los quatro....

  14. #56
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    8 etape de suspendare pentru Mihajlovic.

  15. #57
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    .....si 15.000 de euro amenda (parca :? )


    Atacantii echipei Lazio Roma, Claudio Lopez si Roberto Muzzi, sunt indisponibili pentru derby-ul cu AS Roma, formatia internationalului roman Cristian Chivu, programat duminica in cadrul etapei a 9-a a campionatului Italiei. O veste buna pentru Roma dar alta si mai buna pentru Lazio e ca nici Chivu nu poate evolua (luxatie la umarul drept).
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  16. #58
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    2-0 per la ROMA . Ma come mi dispiacci ... ))))))))))))))))))))))))
    Amor de lejos, felices los quatro....

  17. #59
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Fundasul echipei italiene Lazio Roma, Sinisa Mihajlovici, nu va face recurs la UEFA dupa ce a fost suspendat opt etape in cupele europene deoarece l-a scuipat si l-a bruscat pe jucatorul roman Adrian Mutu (Chelsea Londra).
    GOLUL lui Mancini= mai mult decat superb ,magnific!!!!!!
    N-aveti ce comenta!!!!!



    Sezonul acesta Roma pare o echipa dificila care va pune mari probleme lui Milan si Juve (la fel ca si Parma) si de aceea nu trebuie sa fiti dezamagiti ca ati pierdut!!!!! Ati jucat bine contra unei (super)puteri!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  18. #60
    Nandita ^_^ madridIZA's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    133
    Reputatie
    1
    Mihajlovic e un nesimtit! Sa va spun ce o zis o colega sa va transmit voua, lazialilor: ca aveti cel mai sexy antrenor din lume.......
    Imi pare foarte rau ca Lazio are o echipa cu prea multi batrani (ex Mihajlovic, Couto) si cu MARI probleme financiare. Mi s-a rupt sufletul la meciul cu Besiktas si cu Siena sa vad ca bietu' Mancini nu avea pe cine sa bage in teren
    "When the power of love overcomes the love of power the world will know peace" Jimi Hendrix

  19. #61
    incepator
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    29
    Reputatie
    1
    hehehe, LAZIO ramane acasa, nu merge mai departe in CL (ca de obicei) si pe merit.

    la cum joaca astia fotbal, cu scuipaturi, simulari in careu, trageri de timp si fff multe faulturi, nu merita sa joace nici macar pe teren.

    si o spun fara nici un fel de rautate, sunt doar obiectiv.
    [color=darkred][i][b]only[/b][/i][/color] [color=darkred][b][u]Manchester United[/u][/b][/color]

    [color=black][b]murder inc[/b].[/color]

  20. #62
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Nici macar Cupa Uefa pentru o formatie cu pretentii ca Lazio e un dezastru financiar de proportii imense.
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  21. #63
    Nandita ^_^ madridIZA's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    133
    Reputatie
    1
    NU ar fi meritat sa mearga mai departe. Hai, cu Chelsea o pierdut, is o trupa de superstaruri acolo, dar cu Besiktas si cu Sparta Praga trebuia sa faca mai mult! Sper ca macar in liga si in cupa sa faca ceva mai bun. Cat despre fotbalul pe care il joaca, Mihajlovic a scuipat, e un bou, dar asta nu inseamna ca intreaga echipa e la fel. Dar faza e ca pe multi iar fi durut in ... daca el ar fi scuipat pe altcineva, dar l-a scuipat pe marele Mutu "sex-simbolul" Romaniei. De asta multi dintre voi sunteti anti-lazio. Despre simularile in careu.....Juve si Milan is campioane acolo. Mai ales Milan prin Inzaghi, dar nu numai....
    Shi all of ya Lazio haters, de ce drqu puneti mesaje pe thread-ul asta. Faceti unul anti_lazio si facetzi ce vreti acolo!
    "When the power of love overcomes the love of power the world will know peace" Jimi Hendrix

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •