View Poll Results: Armenia - Romania

Voters
33. You may not vote on this poll
  • 1

    2 6.06%
  • X

    3 9.09%
  • 2

    28 84.85%
Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718
Results 358 to 363 of 363

Thread: Armenia - Romania

  1. #358
    sport legend BlueEnergy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    2,439
    Reputatie
    1
    Partea mai proasta e ca vine meciul cu Olanda acasa in Martie, dupa aceea la Olanda acasa... cu Cehia acasa, cu Finlanda acasa la ei... sincer va spun nu cred ca luam vreun punct in nici o intalnire!

  2. #359
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    adbogdan. Nu s-a uitat, dar trebuie sa tinem cont ca evolutia lui Mitea la acel meci a fost influentata si de faptul ca nu i s-a acordat incredere prin promovarea la echipa mare si mai mult, din declaratiile lui Iordanescu, nu lipsa de valoare a condus la acest fapt ci, vezi doamne, o pedepsire a acestuia pentru declaratii care l-au deranjat. Sa fim obiectivi, cu ce moral a intrat Mitea in teren la acel meci. Si ne mai miram ca alt jucator care joaca titular meci de meci, in Liga Campionilor, Ghioane, spune pas convocarilor la echipa nationala.

  3. #360
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    am vazut la stirile sportive ca mutu l-a facut o vizita "tricolorilor" la pauza. cred ca numai asa se justifica acest rezultat pt ca baietii au fost dezamagiti de catre "antrenorul secund" cand au aflat ca nu vor mai primi "coca" si "Floreanca"
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  4. #361
    senior
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    175
    Reputatie
    1

    Arrow Intrebari fara raspuns!

    undefinedNu stiu ce rost au parerile si opiniile private a cititorului de rind? Oare chiar crede cineva ca au vreun efect? Presupunind ca da, atunci care? "Jocul" din umbra culiselor nu-l fac nici cititorii si nici ziaristii? Ce sens au discutiile, "cerneala risipita" si timpul pierdut fara rost? De cele mai multe ori sint nervi si timp irositi, sacrifiu zadarnic.Nationala Romaniei e de mult un subiect inchis pentru acest deceniu. Doar cei patimasi si fara clar viziune au ramas sa mai bea din paharul "iluziilor pierdute" si binenteles ziaristii care vor nu vor isi fac datoria. Ei sint motivati, ca doar din asta traiesc. E pacat cititorule sa-ti pierzi timpul tau azi intrind in "hora pierderii de timp" far`de folos. Nimeni nu te apreciaza, ori cit suflet ai pune. In articolul "Divinizati de presa" din 25 oct. prevedeam esecul clar al nationalei. Supara, dar vazuta de la exterior nationala Romaniei nu are absolut deloc valoarea unei echipe de nivelul cerut la un CM. Asta e si va mai dura. Cunosc la fel de bine si care sint remediile dar nu se va intrece nimeni sa le puna in aplicare. Chestie de mentalitate.Nu merita cititorule sa-ti faci atita "singe rau".Nu va trece mult timp si poate vei da dreptate acestui "biet" articol. Noroc tie!

  5. #362
    sport legend jhon_goodboy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Suceava
    Posts
    667
    Reputatie
    1
    Am "pierdut" meciul cu Armenia si datorita lipsei de forma a jucatorilor si aici amintesc in special de Neaga,Cernat,Dica care s-au chinuit sa construiasca actiuni de atac prin pase foarte lente usor interceptabile de catre nationala Armeniei.
    In echipa construita de Iordanescu au fost multi jucatori din campionatul intern si care din cauza rivalitatii la nivel de cluburi nu s-au inteles pe teren.
    Am pierdut puncte pretioase,probabil decisive in vederea calificarii la CM2006 dar sa privim optimisti si sa avem incredere ca lucrurile o vor lua pe calea cea buna.
    _____________________
    HAI ROMANIAAA!!!

  6. #363
    scout sotostone's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    729
    Reputatie
    1
    da.. hai sa fim... pana la meciul urmator!
    [COLOR=Red]Don't spend 2 much time thinking... just think more about spending it [/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •