Results 1 to 15 of 15

Thread: scoala de poker cu 50 $ gratuiti

incepator
    Reputatie
    1

scoala de poker cu 50 $ gratuiti

Inregistreaza-te, treci quizul din poker si primesti 50 $ la alegere pe cele mai mari siteuri de poker.Astea la pokerstrategy. Scuze de reclama dar e un lucru bun pentru orice jucator de poker care vrea sa isi inceapa cariera fara sa riste banii proprii..

Denis's Avatar
    Reputatie
    1
    E o reclama care are legatura cu aceasta sectiune deci este binevenita, numai ca link-ul te duce la un banner.

aici pt inregistrari --> http://ro.pokerstrategy.com/register
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

incepator
    Reputatie
    1
    http://www.pokerstrategy.com/uGA1YU
    Ok. Am actualizat linku!
    Bafta la mese!

incepator
    Reputatie
    1
    Inca o chestie: Daca aveti orice fel de problema la inscriere scrieti aici si incercam sa le rezolvam(eu fiind un client de-al lor)

incepator
    Reputatie
    1
    Am si eu o intrebare...Mi-am facut cont, dar ei mi-au cerut sa le trimit poza cu CI. ati avut probleme referitor la chestia asta? E un fake? in cat timp ati primit banii?

incepator
    Reputatie
    1

iN 3 ZILE

Am primit banii in 3 zile de la ei...cer datele respective doar pentru a nu-ti face mai multe conturi pe pers...Oamenii sunt f seriosi, iar articolele sunt destul de bune. Eu am scos 200 din chestia asta deci bafta la mese!

incepator
    Reputatie
    1
    In perioada asta se fac ceva teste si pentru a oferi al 2-lea capital de start la partypoker...Bafta la mese!

incepator
    Reputatie
    1

Promotii

Pe langa cei 50 $ no deposit, luna decembrie aduce o serie de promotii speciale(freerolluri exclusive, articole noi etc) membrilor pokerstrategy

junior Florys's Avatar
    Reputatie
    1
    Nimik nou sub soare, site-ul e doar un intermediar la PokerStrategy !

junior
    Reputatie
    1
    cine a castigat bani reali?

junior Florys's Avatar
    Reputatie
    1
    Se cashtiga fii sigur ... trebuie doar sa fii major !
    Eu personal am si castigat am si pierdut, am scos, am bagat bani ... nu multi, doar asha pentru o distractie !

Bafta !

incepator
    Reputatie
    1
    Pentru ajutor cu quizul va stau la dispozitie

incepator
    Reputatie
    1
    Voi juca si eu:d

incepator
    Reputatie
    1
    Este foarte bine venit acest site pentru cei care vor sa inceapa sa joace poker.Prin completarea testului inveti si cum trebuie sa joci anumite maini si la final primesti 50$ pe o platforma la alegere.Cat despre verificare din cate am auzit nu cere la toata lumea dar daca trimiti poza dupa buletin primesti imediat banii.

incepator
    Reputatie
    1

Bani din poker

Aici gasesti un bonus de 150 de dolari bani absolut gratis, poker freeroll, scoala de poker, poker bonus, etc