Page 1 of 1473 12311511015011001 ... LastLast
Results 1 to 21 of 30915

Thread: Friendship Thread!

  1. #1
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0

    Friendship Thread!

    ma scuzati, dar nu m-am putut abtine sa nu fac asta.
    irina
    Attached Images Attached Images

  2. #2
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0

    Friendship thread!

    Pentru ca se poarte topicurile fara un anumit subiect .Hai sa avem si noi unu'.

    HAPPY BIRTHDAY,ALEX!
    Last edited by whisper; 19th October 2006 at 07:26.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  3. #3
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    hei acum cum fac sa mut poza din patinaj artistic? oare sa rog draguta noastra moderatoare? te rog adelina muta poza pt alex aici!

  4. #4
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    La multi ani, Alex! Iti doresc sa ai parte de tot ce-i frumos si bun.

    PS In asta includ si o intalnire cu Brian.

  5. #5
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    mersi de ajutor adelina

  6. #6
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Si uite ca esti prima care posteaza aici.Cum ai facut poza?
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  7. #7
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    a fost maximum de inteligenta calculatoristica la care am ajuns. am incercat ceva mai evoluat dar nu mi-a reusit. e un program de la acd fotoslate. dar alex ce face, ca vad ca sta asa acolo si nu zice nimic. hei, birthday girl?

  8. #8
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Poate o sa il folosesc si eu.Pai Alex e plecata de mult.Presupun ca ii ocupata cu scoala .
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  9. #9
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!


    Multumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesc muult de tot!Nici nu stiti cat de fericita ma simt sa stiu ca v-ati gandit la mine!
    Multumesc din suflet!Din pacate asa e, scoala imi mananca zilele , am intrat si eu un pic acum ca stiam de Campbells si cautam videos, ceva,as vrea ca ziua sa aiba 72 de ore!
    Si cand ma uit.....Friendship thread! wow...
    Of....ce sa va spun.....la 18 ani lumea vad ca e la fel....numai ca in momentul de fata am mai mult de invatat ca sambata si duminica nu prea am stat de asta Tocmai ma luptam cu diencefalul
    Inca o data multumesc mult fetelor pentru toate urarile de bine si sper sa am mai mult timp in zilele urmatoare sa mai vorbim si noi de una, de alta...

    Pupici,
    Alex
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  10. #10
    sport legend Daiana's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    490
    Reputatie
    1
    Bine ca ati deschis threadul asta ca sa nu mai fim off-topic de atatea ori si sa-i facem peri albi Adelinei
    Alex,cred ca esti mai fericita acum,cu atatia "prieteni" care ti-au spus "La multi ani!" Sper sa fii toata viata asa cum esti acum si sa nu uiti niciodata ca datorita patinajului ti-ai marit cercul de prieteni

  11. #11
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    hmm, nimeni nimic, ma simt singura pe aici!!!
    m-am amuzat mai devreme citind ca o tipa si-a pierdut pisica pe care o chema evgheny plushenko. e, dar din fericire a gasit-o!

  12. #12
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Ma gandeam ca l-a gasit pe Plushenko...

  13. #13
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    In ultimul timp vad ca nu s-au mai gasit subiecte pentru noi.Sper sa mai gasim noi ceva.Tocmai acum cand am iesit mai la lumina nu avem ce discuta.
    Macar pe thrad-ul asta sa gasim ceva subiecte.Am o intrebare ce parere aveti sa avem si noi Words Assications-aici (pe thread-ul asta,daca se va putea) sau pe Diverse?
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  14. #14
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    eu cred ca ne vom gasi subiecte cat de curand, ca doar a inceput sezonul de iarna.
    eu una nu sunt nici pro nici contra word asociaton, e un joc simpatic uneori dar nu ma omor dupa el.

  15. #15
    sport legend Daiana's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    490
    Reputatie
    1
    Mai,Irina,ai blocat trivia! Sau te gandesti ca mai ai 4 zile pana expira timpul acordat ? Ai fost la inaltime cu acea intrebare.Sincer,nu stiam raspunsul.Si eu citesc,dar Balzac,Duma,Drumes,Vulpescu etc.Si nu prea sunt atenta sa retin coincidente sau personaje,ci mai mult citate si actiunea pt a trage concluzii sau a o diseca cu prietenii.

  16. #16
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Pe mine m-o pus pe ganduri cu cartile alea tre sa citesc si ceva de scriitori aia.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  17. #17
    sport legend Daiana's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    490
    Reputatie
    1
    Eu nici macar n-am auzit de ei.Mie imi plac foarte mult clasicii,iar pt francezi am o slabiciune.Bine ca si englezii sau americanii sunt buni,dar tot pe aia clasici ii prefer

  18. #18
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    mai, dar nu am mai pus nici o intrebare , de ce ziceti ca am blocat trivia?
    mie mi-a placut la nebunie cartea lui harper lee, "sa nu ucizi o pasare cantatoare". e si film, f bine jucat. si truman capote mi-a placut cum scrie, asa ca atunci cand am citit cartea si stiam ca cei 2 sunt prieteni, am aprofundat povestea si asa am aflat ca personajul cel mai simpatic era inspirat de truman.
    dupa 19 noiembrie, o sa va cer recomandari pt carti, dar acu sunt cu nasul in apendicite, tuberculoza si alte tampenii.
    oricum, sunt dependenta de carti si filme. indiferent in ce oras am locuit am avut mereu abonament la biblioteca, si daca se putea mi-as fi facut si la cinema.
    acum, in constanta sunt f furioasa. pt ca biblioteca de aici, si bibliotecarele, nu imi plac deloc.
    la tg mures unde am locuit 6 ani, aveam o biblioteca de cartier, cu o bibliotecara simpatica , care ne stia pe toti dupa nume, si care stia toate cartile pe care le avea, unde sunt si daca nu le avea, se straduia sa faca roat daca cineva cerea.
    iar acum in constanta am ramas cu un singur cinema, iar in ala mi-e frica sa intru, ca-i foarte dubios. hmmm, sunt f furioasa!!!!!

  19. #19
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    hi,hi, am vazut un nou user pe bjdg: si o cheama daiana!!!!!

  20. #20
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    ok, o sa ziceti ca-mi place sa vb singura dar tocmai am vazut ceva si nu puteam sa nu zic nimic.
    e ziua lui pink.
    http://www.millan.net/minimations/smileys/bdayparty.gif

  21. #21
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Este ziua ei. Ii doresc din toata inima o viata la fel de roz ca si numele ei! La multi ani!

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •