Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 147

Thread: Steaua cu Parma, Bilbao, Besiktas si Standard Liege

  1. #64
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vasile314tzurka
    vezi ca ai o problema. mai ia programul la rasfoit si dupa aia spune-ne concluziile.
    Ihi. Am uitat de Parma. Mai iau si de acolo 4 puncte.

  2. #65
    incepator
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    11
    Reputatie
    1

    nu-i asta

    nu e vorba de asta mai! Nu se joaca tur/retur. Steaua nu are cum sa scoata 4 puncte din meciul cu Parma decit daca la bara-gol se pun trei puncte, si la trrei cornere se da penalty!
    Last edited by IlMILAN; 5th October 2004 at 17:50.

  3. #66
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Bancare...se joaca decat 4(patru) meciuri ..2 acasa si 2 in deplasare
    Free Sevilla!!!!

  4. #67
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Bancare, nu se joaca tur-retur. Uite aici programul corect: http://www.onlinesport.ro/Html/Fotbal/UEFA/200.shtm

    ps: lol, trei mesaje cu acelasi subiect la ora 17:26

  5. #68
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bancaru
    Daca analizam, la o prima vedere, meciurile cred ca astea ar fi rezultatele:
    Steaua - Athletic x
    Athletic - Steaua 1
    Steaua - Besiktas 1
    Besiktas - Steaua 1
    Steaua - Standard 1
    Standard - Steaua x
    Asta inseamna ca vor aduna, dupa parerea mea, 8 puncte. Insuficient. Sa dea Domnul sa mearga mai departe de aceste grupe.
    baiete nu e tur retur !
    -----------
    loooooool
    4 replay-uri la 17:26 (eu , vadim , iulian si inca cineva)
    ------
    ps 2 ... vad ca edit-uri noastre au aceeasi idee (al meu cu al lui Vadim ) ca sunt 4 replay-uri la acceasi ora cu acceasi idee
    Last edited by Paul; 5th October 2004 at 17:29.

  6. #69
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Eroare rusinoasa

    Vad ca unii sunt convinsi ca se joaca tur - retur

    Trezirea oameni buni ca sunt doar 4 meciuri in grupa si nu 8
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  7. #70
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vasile314tzurka
    pina la urma chiar vrei sa-mi schimb parerea despre tine. adica luam bataie acasa in cel mai rusinos mod, ratam ca imbeciilii in danemarca si a fost mina conspiratiei iudeo-masonice bine cirstoiu, stai jos, 2.
    ca sa nu fii la kmina altora, adica pomana, fii tu insuti. in rest vezi ca stiu vreo doua biserici fara cersetori in fata, ce rost are sa tot te chinui cu facultatea?
    Nu ma leg de necalificare. Ma leg doar de faptul ca, iata, in 3 randuri, echipele romaneshti nu sunt programate in ultima etapa a unei competitzii europene. Asta constituie un dezavantaj.
    Alea doua biserici sunt cumva alea cladite de Gigi ?! Pe alea le vizitezi ?!
    ex-alpopa

  8. #71
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Super promptitudinea

    4 oameni au sesizat eroarea bancarului simultan

    Parca a fost plutonul de executie pentru Ceausescu family
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  9. #72
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Nu ma leg de necalificare. Ma leg doar de faptul ca, iata, in 3 randuri, echipele romaneshti nu sunt programate in ultima etapa a unei competitzii europene. Asta constituie un dezavantaj.
    Alea doua biserici sunt cumva alea cladite de Gigi ?! Pe alea le vizitezi ?!
    si? o sa spui ca ai avut ghinion la examen ca era biletul indoit, profesorul in bligi si ti-a taiat calea meme imbracat in parashuta? haida de.

    au ceva bisericile lui jiji, sau crezi ca-s nesfintite?

    p.s. plutonul era ceva mai consistent si era comandat de ilici prin telefon
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  10. #73
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,063
    Reputatie
    1
    Coppa Uefa: sorteggio duro per Parma e Lazio
    05/10/2004 12:37.03
    I gialloblù affronteranno la Steaua Bucarest di Walter Zenga

    E` stato completato il sorteggio della fase a gironi della Coppa Uefa, che scatterà il prossimo 21 ottobre. Le squadre qualificate alla seconda fase sono state suddivise in otto gruppi da cinque formazioni. I club si affronteranno in gare di sola andata e si qualificheranno le prime tre di ogni girone. Le due squadre italiane in lizza, Parma e Lazio troveranno sulla loro strada avversari impegnativi: i gialloblù sono stati inseriti nel gruppo B con Besiktas, Athletic Bilbao, Steaua Bucarest (allenato da Walter Zenga) e Standard Liegi.

    :p
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  11. #74
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    deja au inceput macaronarii cu conspiratiile...
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  12. #75
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Mda... am incasat-o!
    Dar unde se vor juca meciurile?

  13. #76
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Va rupe plasa Pancone
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  14. #77
    senior
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    200
    Reputatie
    1
    Baieti nu mai judecati sansele echipelor dupa numele lor (desi daca stau putin sa ma gandesc din grupa asta doar Steaua a fost campioana Europei) sau dupa bugete. S-a dovedit de atatea ori ca nu astia sunt factorii principali..vezi Grecia, AS Monaco si Porto in editia trecut CL...etc. Nu asa trebuie gandit...pe hartie. Ce imi inspira mie incredere in sansele Stelei este forma si valoarea echipelor de ACUM. Parma este macinata de probleme financiare si amenintata de faliment, nu mai are vedetele care le stiti voi in echipa si asta se vede deja in locul ocupat in Serie A. Steaua poate scoate un egal in Italia. Besiktas e la pamant cu moralul ...nu mai e ce era cand antrena Lucescu. Probabil Del Bosque va fi inlocuit pana la meciul cu Steaua si alt antrenor, alte idei, relatii de joc care trebuie puse la punct. Steaua poate si trebuie sa-i bata pe turci la Bucuresti. Standard Liege este o echipa incomoda dar nu de nivelul lui Anderlecht sau Fc Bruges pe care Steaua le-a batut in Ghencea. In plus pt. cine nu stie vedeta lor Conceicao tocmai a suferit o accidentare si va lipsi cel putin 3 saptamani deci si la meciul de la Bucuresti. Steaua trebuie sa profite si de sansa asta si sa castige. Cu Athletic insa va fi cel mai greu si asta pt. ca se joaca la ei si au un public fantastic. Sper ca pana atunci sa fim calificati si jucand fara emotiile calificari sa facem macar un joc bun. Deasemenea nu stiu daca voi cunoasteti insa este f. important locul de pe care se califica (sa speram ca se va califica) Steaua. Echipele care au terminat pe locul 1 in grupe vor juca cu o echipa care a terminat pe locul 3 in alta grupa. In timp ce ocupantele locului 2 va juca cu o echipa venita din Liga Campionilor. Personal imi doresc locul 1 sau in cel mai rau caz 3 dar nu 2. Southampton si Liverpool au avut viata grea pe Ghnecea (chiar si pe terenurile lor) asa ca Besiktas si Liege sunt de batut. Eu cred ca Steaua se va califica impreuna cu Bilbao si Liege.
    Last edited by Florin2004; 5th October 2004 at 18:13.

  15. #78
    junior methos's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    123
    Reputatie
    1
    visati frumos baieti...
    da nu aveti mai mult de a 4 sansa!ce mai?s-a vazut duminica seara ce fel de echipa este steaua!nu va doresc neaparat raul da...o sa tin cu parma!
    da pe voi oricum nu va intereseaza...
    fortza Dinamo!!!
    hai Romania!!!

  16. #79
    incepator
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    19
    Reputatie
    1
    IN mod normal, daca jucatorii stelei ar juca la capacitate medie spre maxima nu ar avea probleme cu grupa asta. DAR suntem romani ce naiba. sunt foarte circumspect. sper sa le dea nana dar intrevad o dezamagire si un milion de explicatii dupa. as dori sa fiu contrazis de o eventuala calificare dar o sa-mi vina f greu sa-l vad pe mm bucurandu-se in stilul lui infantil, dubios pentru un om care ocupa un post ca al sau.

  17. #80
    junior methos's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    123
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by octav676
    IN mod normal, daca jucatorii stelei ar juca la capacitate medie spre maxima nu ar avea probleme cu grupa asta. DAR suntem romani ce naiba. sunt foarte circumspect. sper sa le dea nana dar intrevad o dezamagire si un milion de explicatii dupa. as dori sa fiu contrazis de o eventuala calificare dar o sa-mi vina f greu sa-l vad pe mm bucurandu-se in stilul lui infantil, dubios pentru un om care ocupa un post ca al sau.
    hai las-o balta!daca jucatorii stelei s-ar autodepasi ar reusi poate sa o bata pe standard!hai sa nu fim penibili!
    sau poate te-am inteles eu gresit...
    fortza Dinamo!!!
    hai Romania!!!

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by methos
    hai sa nu fim penibili!
    Pai suntetzi! Dupa victoria de la TM cica "am reintrat in cursa pentru titlu" !!! Dupa urmatorul meci iar ne spune Borcea ca se antreneaza pentru grupele CL!!! Shi voi dupa el, catzei de companie...
    ex-alpopa

  19. #82
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    6
    Reputatie
    1

    Hey!

    Mai baieti(DINAMOVISTI) eu inteleg ca Steaua a jucat penibil Duminica!
    Dar faptul ca Dinamo a uitat de mai multe etape sa joace fotbal nu e vina noastra!
    Personal as fi dorit sa se califice si Dinamo.Dar...............

  20. #83
    junior methos's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    123
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Pai suntetzi! Dupa victoria de la TM cica "am reintrat in cursa pentru titlu" !!! Dupa urmatorul meci iar ne spune Borcea ca se antreneaza pentru grupele CL!!! Shi voi dupa el, catzei de companie...
    shi nu am incercat?daca tin eu bine minte...steaua nu prea a mai avut sansa asta de ceva timp...
    fortza Dinamo!!!
    hai Romania!!!

  21. #84
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    deja devenea obsedant si pentru noi ca trebuia sa pierdem acasa odata si odata
    inainte de fiecare meci ma gandeam daca pierdem ca deja e cazul
    shi uite ca am pierdut cand chiar nu ma asteptam
    nu`i nimic
    2 ani de aici in colo , putem pune 1x la meciurile de acasa ale Stelei

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •