Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 23 of 23

Thread: Meciuri amicale 2004-2005

  1. #22
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Rapid a învins şi în cel de-al doilea joc amical al perioadei de întrerupere a campionatului, ocazionată de amânarea meciului cu Steaua şi de meciurile echipei naţionale. După 4-1 cu Cimentul Fien, în Giuleşti, elevii lui Răzvan Lucescu s-au impus de această dată în deplasare, la Piteşti, 3-1 (2-0) cu FC Argeş. Buga şi Vasilache au punctat în prima repriză pentru Rapid, care a refăcut avantajul de două goluri, 3-1, spre finalul jocului, când a punctat şi tânărul Pena. Giuleştenii au început în următoarea formulă: Coman – N. Constantin, Perjă, Ionescu – Bădoi, Măldărăşanu, M. Dumitru, Stancu – Negru, Vasilache – Buga. La pauză, au intrat în teren Dolha, Rusu (care s-a accidentat după doar un sfert de oră şi a fost înlocuit de Ionescu), Maftei, Fl. Moldovan şi Ilyeş, pe parcursul reprizei a doua apărând pe gazonul din Trivale inclusiv Viorel Dinu şi Pena. Ionel Gane, care acuză o întindere, n-a putut fi utilizat.

    conform fcrapid.ro

  2. #23
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Ai vazut ce gol frumos a dat Vasilache?
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •