View Poll Results: Care este echipa ta favorita?

Voters
29. You may not vote on this poll
  • da

    3 10.34%
  • desigur

    0 0%
  • bineinteles

    0 0%
  • da

    1 3.45%
  • desigur

    1 3.45%
  • bineintzeles

    1 3.45%
  • Mitica conduce liga ca un secretar de partid

    3 10.34%
  • noi suporterii, poate disputele s-au radicalizat in ultimii ani,poate sintem mai intolerantzi

    0 0%
  • tot situatzia politica dezastruasa este de vina si se rasfrange si creeaza monstrii in toate domeniile de activitate

    5 17.24%
  • mentalitatea noastra a romanilor indiferent de meserie si ca niciodata ,romanii nu au jucat un rol important la scara mondiala,poate avem noi toti ceva in genom care ne impiedica sa facem treaba

    15 51.72%
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 87

Thread: Care este echipa ta favorita?

  1. #22
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    jhan ,subzero &co ce facusi tata?

    tu nu vezi mah ca numai cu blaturi umblatzi ? Nu stiu exact ce s-a votat dar fac pariu ca lupta era tot intre Craiova si Timisoara ,de fapt cifrele de la stadion spun foarte multe(la voi e cifra aia rusinoasa de 3000 ) si pe urma ai venit tu cu ursu

    Da' ,ce fatza de ursar ai...

    Tocmai pusesem aseara un mesaj si eram foarte curios sa vad daca a avut vreunul din voi curajul si puterea sa raspunda

    Vroiam sa demonstrez ce a reusit Dani azi.
    q.e.d.




    P.S.1: Esti tare Dani , bine asa Vezi, d'aia e Banatu' fruntea

    P.S.2: Ayrton, ai si tu vreun amestec aici ? ascunde lista membrilor
    sau sa va zic organe ca lui Garcea ?

    Forza Stiintza!!!

    dinamo, desfiintzarea !!!!!!

  2. #23
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    Baaaaaaaaaaaaa complexatilor!Dani esti tare rau ba!Esti tu asa sigur ca eu am votat de 5 ori?Oricum eu ma postez la o sala de calculatoare din regie,daca de pe IP-ul meu or fi aparut mai multe,scuze.Hacker rau ce esti.

  3. #24
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Nici sa minti nu stii "frumopsule"
    Dintre toate numele,cel mai mult imi place jhan
    tipic dinamovist

    dinamo



    :sun:

  4. #25
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    Este ca suna frumos?(numele meu)
    In ceea ce priveste votatul de nu stiu cate ori,am incercat acum in alt chestionar savotez de doua ori si nu-mi da voie,asa ca nu stiu cum as fi putut.....nu-ti da voie forumul sa votezi de mai multe ori bah. /nope/
    Asa ca pana sa ne infratim noi dinamovistii cu oltenii cand aud de craiova ,timisoara si rapid imi vine sa :vomiton: pe voi.
    Lasa-ti kkt-urile bah,mi-o-ti fi pus voi amprenta digitala pe tastatura.
    Si NU VA MAI LEGATI DE NUMELE MEU. :x

  5. #26
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    Iar daca auziti in viata voastra particulara de Jhan-SA FUGITI BA!Ca va rup! :calp: Sunt campion la Karate.Va ia ,daca va prind.

  6. #27
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    ma uratule, tu esti bara-tist nu karatist cu fatza aia de caldarar
    explicatiile tale cu votul,merg pentru militieni ,nu aici
    gestul tau a fost intradevar gretos dar cred ca noi am :vomiton: pe tine

    esti frustrat si probabil ai uitat sa treci o vocala intre j si h
    la numele tau,cred ca-l pronunti pe nas ce-ai patit la gura?
    Saracutul ,cutzu

    dinamo




    :sun:

  7. #28
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    Ba tu sa nu ma faci pe mine urat,ca ma bashesc :fart: pe fata ta :very very mad:
    Sorinel pushtiu' ce esti.
    Nu sunt hacker ca sa votez de mai multe ori,nu stiu sa sparg chestionare.Eu sparg doar caramizi,lemne(cu pumnul sau cu shuto) si fete de olteni care nu stiu sa respecte superioritatea lui DINAMO.Ura!
    An de an va propuneti cupa si campionatu' si ajungeti sa va tremure chilotii ca retrogradati.Shame on you! :oops:
    Asa ca pana cand sa scoateti si voi nasu' afara sa stiti sa va :worship: in fata lui Dinamo,eventual ii faceti si un blowjob.
    Asta e!

  8. #29
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Of,of ,of....cand complexele se revarsa...
    Nu stiu care e rostul unui nou topic cu ehipa favorita dar deh...
    Romania:
    Fc.Ceahlaul,Dinamo si Craiova de cand il "iubesc" in secret pe Sorin

    Iar din afara Deportivo La Coruna

    Domnu'Jhan din cate stiu eu artisti martiali isi pastreaza calmul si nu ameninta ...mai ales pushti!Shuto...hm...practici un stil japonez ,daca nu e Ashihara sau Kyokoshin e cam degeaba...
    AFC Red member

  9. #30
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    B I S T R I T A e cea mai tare G L O R I A
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  10. #31
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    Kyokushin practic.Apreciez la tine(bau-bau) ca esti primul care are simtul umorului.M-am distrat copios pe seama celor care chiar m-au luat in serios,Dani fiind cel putin prostutz.Eu n-am vrut decat sa fac panarama,cu Sorin chiar a mers,am ras copios cand m-a facut urat,ce mai, e distractiv rau.
    Dar baiatu asta Dani chiar a luat-o in serios.Ce bah,oameni suntem.Dar in legatura cu voturile,eu ma simt :angel: Nu stiu ce vor astia.

  11. #32
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    jhane,ai un comportament straniu de....dinamovist
    Pe de o parte spui ca apreciezi simtzul umorului la Sorin ,pe de alta parte spui ca baubau e primul cu simtul umorului ,observ o oarecare inconstantza a ideilor tale de la un rand la altul
    Il acuzi pe Dani ca nu intzelege "glumele" tale dar e greu de grezut ca limbajul ala e o gluma de persoana cu simtzul umorului. Pai compara si tu mesajele celorlalti cu ale tale si vei vedea ca e o diferentza de limbaj.Cred ca mai degraba tremurai de ciuda in penultimul tau mesaj,daca nu e asa inseamna ca esti un actor desavarsit si reusesti sa-ti disimultezi perfect trairile tale interioare,dar nu prea cred Ultimul tau avatar este chiar poza ta din buletin?

  12. #33
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    That's right,poza mea de buletin e,ca am 23 de ani si tocmai a trebuit sa fac unul nou ca cel vechi expirase.Se vede ca am mai imbatranit putin ,nu?Nu mai am tenul de odinioara.
    Cat despre eventualele mele frustrari sau necazuri legate de dialogurile din acest forum,vreau sa-ti spun ca nu am mai ras de mult cu atata pofta ca atunci cand Sorin mi-a zis ca "am fata de caldarar" si ca "sunt urat rau".Eu sa fiu sanatos si sa am bani si femei
    Cu tine am vb odata despre posibilitatea angajarii mele ca si doctor in Canada,si mi-ai spus ca sunt slabe sanse.Pe de alta parte ma gandesc ca daca nu ai prieteni pe acolo,e f greu sa traiesti,n-ai cu cine sa mai schimbi si tu o vorba ,un sfat ceva.
    Da uite ca incep sa fiu o dulceata si nu mai are haz discutia.Nu tu o injuratura,un misto,o caterinca ceva.Ia zii sincer,tu si lionking sunteti the same?Ca tare simpatici mai suntetzi!

  13. #34
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    Adevarul ca sunt cam crazy m.f.,si am simt al umorului pe care multi nu-l prea inteleg.Dar am senzatia ca majoritatea p'aici sunt trecuti de 30 de ani si mistourile nu prea tin cu ei.
    Pt Dani:Bai sclipitorule de inteligenta,iti bashesc fata ta dragutza :fart: ,mai bine ramaneai la Foresta,acum unde joci,la Bv parca.Sa iti faci un test de inteligentza ca nu strica :shit: !

  14. #35
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    Blue,bau-bau a fost primul care mi-a inteles glumele,dar Sorin :shit: ,Sorin saracu,nu /nope/ El doar mi-a raspuns asa cum am sperat eu,adica a cazut in plasa si s-a enervat ca prostu' pe caterinca mea facuta de el.Si de asta ii multumesc,ca m-a distrat rau,rau,rau.

  15. #36
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Competitia celor mai cu substrat glume nu cred ca se poate tine pe un site de fotbal. Oricum Jhan, esti valabil. Daca-am avea numai glumeti ca tine chiar ca am fi pe ultimul loc la toate.

  16. #37
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    jhane, tu ai un simtz al umorului cel putzin deplasat asta ca sa ma exprim eufemistic. Uite ,citind mesajele celorlalti eu pot sa pun pariu ca te esti singurul care si-a pierdut controlul si s-a enervat. Omule, tu stii ce clar se vede din mesajele tale? Dar se pare ca tu nu-ti dai seama.Pana si faptul ca tu continui sa-i jignesti dovedeste clar asta.Nu trebuie sa fie cineva geniu ca sa priceapa asta Tu ce faci,incerci sa te autosugestionezi ca esti destept si ai haz?
    lasa-i pe altzii sa te aprecieze

    Sincer ,nu stiu ce sa cred despre tine daca tu chiar crezi ca pot fi aceeasi persoana cu lionking Mah, tu ai vazut ca la ala apare de multe ori Hamilton in ip? Vrei sa-ti spun ceva, in afara faptului ca am intzeles ca ar fi pe langa Toronto, habar n-am unde se afla exact,nu stiu cum arata ,ce se intampla in hamiltonul ala nimic.Pe urma mai e si stelist,ceea ce imi repugna.Asta chiar daca semneaza el lionking,e un baiat ciudat si ala,probabil la fel de ciudat ca si tine .
    Sa intzeleg ca tu esti unul dintre fraierii care banuiau ca semnez cu mai multe nume?

    Intradevar ,mai am putzin si fac 31 de ani, merci

    Probabil ca si problema cu jobul de doctor l-ai vorbit tot cu lionking si ai crezut ca vorbesti cu mine . Daca vrei sa aflii adevarul ,ti-l spun eu, fara sa-mi bat joc. AICI NU TI SE RECUNOASTE FACULTATEA DE MEDICINA ,PROBABIL DIN CAUZA SINDICATULUI DOCTORILOR ,CA EI SA N-AIBE CONCURENTZA. A FOST LA TV O EMISIUNE IN CARE SE SPUNEA CA DOCTORII EMIGRANTZI VIN AICI NUMAI DUPA CE SEMNEAZA ACTE CA NU VOR INCERCA SA-SI GASEASCA DE LUCRU CA DOCTOR.
    IAR SA TE DUCI LA MUNCA DE JOS,NU STIU DACA ITI CONVINE, EU N-AS PUTEA SA ACCEPT CHESTIA ASTA. SI NU E VORBA CA MI-E RUSINE DE MUNCA, PUR SI SIMPLU E O CHESTIE DE ORGOLIU. MA ROG, FIECARE CUM CREDE DE CUVINTZA. EU TI-AM SPUS CE STIU EU SI CE CRED EU DESPRE TREABA ASTA. IN REST E TREABA TA.


    Cit despre simtzul umorului, ce sa-ti spun si eu acum? Tu esti un tip ciudat si daca te distreaza injuraturile si jignirile vulgare e treaba ta :o
    Dar sa stii ca daca nu esti o persoana agreabila , e greu sa ai prieteni acolo si aici. Uite eu mi-am facut o gramada si aici si am ramas si cu multzi in tara . Pe tine nu te vad om de viatza.Uite,la ora asta,in Romania tu trebuia sa fii in oras. Uite,sa-ti spun ce fac eu in dupamasa asta. Acum imi fac siesta,e ora 5 dupamasa aici, stau si astept sa se faca 6.30 ca sa ne adunam o echipa de olteni cu una de italiei sa jucam un meci de fotbal pe un teren din apropiere.Acum e prea cald.Desara pe la noua ne intalnim mai multi romani, cu perechile intr-un loc al nostru pe o mica insula din apropiere,e un parc de distractii pe acolo e un loc pe acolo care-i zice Place de nations.Nimic special ,daca te astepti ca traind in Montreal cine stie, plec pe luna sau mai stiu eu ce. Dar e frumos, distractiv,atmosfera conteaza .Mai bei o bere, mai dansezi,vezi jocuri de artificii,te plimbi,ma rog,lucruri normale.Tu la ora asta trebuia sa fii in oras daca erai o persoana ageabila.Ma intzelegi ce vreau sa zic?Las-o balta si nu mai fi asa de dinamovist ca nu-i frumos deloc

  17. #38
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    /jaw drop/ Imi pare rau,am gresit!Nu trebuia sa incep s-o fac pe nebunul.Toata admiratia si respectul pt tine,Blue.Dar in anumita privinte gresesti:
    1.NU m-am enervat niciodata pe acest forum,de ce nu poti intelege asta?Ai vazut filmul Fight club cu Brad Pitt?Uneori oamenii simt nevoia sa faca anumite lucruri nebunesti,fara logica si care nu tin de comportamentul si personalitatea lor tocmai pt a iesi dintr-o anumita monotonie sau pur si simplu(ca asa li se scoala lor atunci).
    2.Nu sunt un tip extrem de sociabil dar nici anti social nu sunt.Anyway am destui prieteni(si prietene) ,nu am probleme de genul asta aici.Daca as vrea as merge oricand si la fotbal,si la mare si la munte si peste tot,am prieteni garla,dar eu am o activitate scolara si extrascolara destul de obositoare si trebuie sa ma cam odihnesc.Dar daca ar fi sa plec singur intr-o tara precum Canada,chiar mi-as griji,cred ca as avea ceva dificultati in a ma integra si a-mi face prieteni noi.Nu de alta dar am inteles ca pe acolo lumea e mult mai reticenta.
    3Oricat de mult ai ura pe Dinamo,nici tu nu crezi in inauntrul tau o aberatie ca aceea ca"toti dinamovistii sunt prosti,urati,rai,etc)
    Multumesc,pt sfaturi, le accept ca vin de la un tip mai in varsta de 30 ani,multi inainte,dar ma intreb ,tu cum gandeai la 23 de ani?

  18. #39
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    pentru Jhan

    1.Filmul ala nu l-am vazut dar daca tu zici ca nu te-ai enervat ,te cred pe cuvant, de ce nu te-as crede

    2. Nu e deloc usor.Aici oamenii sint mai reci,nu neaparat pentru ca esti roman ci pur si simplu oamenii de aici sint diferitzi. Mai retrasi,calmi, tacutzi,
    ce sa mai vorbim, sint pur si simplu altfel decat noi.Au alte obiceiuri si alt fel de a fi.

    3. Nu urasc dinamovisti . Daca vine insa de clubul Dinamo...
    dar nu cred ca sentimentul pe care-l incerc fatza de Dinamo este ura, eu l-as defini altfel .
    La 23 de ani probabil eram mai "rau" ca tine. Nici acum la 30 n-as stii sincer ce sa raspund

    Toate cele bune

  19. #40
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Blue, filmul e bestial dar crede-ma ca nu acela a fost mesajul. Aia e ce-a putut intelge un dinamovist din film. In primul rand pentru mine filmul a fost cu Edward Norton iar pe Brad Pitt il pun pe plan secund. Era vorba in primul rad de lupta pe care trebuie s-o duci cu viatza. Vezi scena in care se bate singur. Nicidecum amneziile si iesiriile nebunesti de care vorbeste Jihan. Supravietuirea care are la baza neputintza altora precum si escapadele din modul normal de viazta care a avut la baza creearea unui personaj imaginar care sa-l dubleze. Per total e vorba de opusul vorbelor lui Jihan "Uneori oamenii simt nevoia sa faca anumite lucruri nebunesti,fara logica si care nu tin de comportamentul si personalitatea lor tocmai pt a iesi dintr-o anumita monotonie sau pur si simplu(ca asa li se scoala lor atunci). " Personajul a ajuns la concluzia ca trebuie sa faca lucruriile care tin de personalitatea sa, iar in ziua de azi ele ar fi nebunesti cu toate ca firea lui caracterizeaza aproape orice fiintza umana de pe planeta.

    Jihan, uite aici pentru tine un banc cu militieni.
    Unu mic merge la un militian.
    -nenea, vreti sa va zic un banc cu militieni?
    -mai, nu ti-e rusine, nu vezi ca eu sunt militian?
    -nu-i nimic, vi-l repet pana-l intelegeti.

    Tu fiind "militian" cred ca ar trebui sa revezi filmul asta pana-l intelegi.

  20. #41
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Fratilor, unde ati ajuns cu discutia...
    Cel putin blue a ajuns sa abereze rau de tot... Mutati-va pe threadul "Diverse" ca pe topicul "Care e echipa favorita" nu mai are rost sa scrieti...

    later edit: oaspete, a fost din cauza vitezei; vrei sa-ti verific si eu posturile si daca gasesc o greseala de ortografie scrii de 1000 de ori varianta corecta?

  21. #42
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    poi hai sa lamurim lucrurile.
    1.atunci cand iti "alegi " echipa favorita , nu o faci dupa glasul ratiunii , dupa ce pui in balanta argumentele pro pe un taler si pe celalalt cele contra.
    nu. o faci dupa cum iti dicteza sufletul. nu degeaba se mai numeste "echipa de suflet".
    cateodata primeaza locatia (adica orasul sau zona de bastina).
    cateodata primeaza echipa care are rezultate mai bune , la un moment dat.
    cateodata , doar sufletul.

    asa ca nu stiu cat de just e sa-i atacam pe dinamovisti pentru simplul fapt ca tin cu Dinamo. poate ca erau niste copii atunci cand s-au hotarat sa sustina acesta echipa. si in mod cert nu sunt ei vinovati pentru toate gainariile facute de acest club.

    dar vine si punctul 2. (din pacate)
    la Dinamo s-au comis cele mai mari gainarii din tara noastra .
    asta nu se poate combate.
    asa ca , dragi dinamovisti , cand se vorbeste despre cinste si onoare , incercati sa nu va bagati in discutii. sau maxim pentru a recunoaste spasiti mocirla in care s-au scaldat (si poate o mai fac) cei care au condus destinele acestui club.
    nu va zic sa renuntati la sustinerea voastra . departe de mine.


    P.S. asta e , presedintii astia de club ori is prea grabiti , ori nu prea le au cu gramatica. nici nu e de mirare , la Dinamo presedinti au fost doar militieni si ********i ......
    Schumi? the only one!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •