Page 6 of 564 FirstFirst ... 456781656106506 ... LastLast
Results 106 to 126 of 11834

Thread: AC Milan

  1. #106
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Aoleu cred ca ai confundat realul cu milanul

  2. #107
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    La televizor a zis "Real". Poate a confundat cronicul respectiv, dar eu imi aduc aminte perfect ca era vorba de Real Madrid.
    Deci Real n-a fost niciodata in datorii, in ultimii ani?
    semnatura !!!

  3. #108
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    Pardon, am vrut sa zic "cronicarul", nu "croicul"... a naibii tastatura!
    semnatura !!!

  4. #109
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    THE LATESTS ABOUT FILIPPO INZAGHI
    23 September 2003 17:58


    MILAN - ACMilan would like to inform that their forward Filippo Inzaghi was visited by the club medical staff on Tuesday at Milanello.
    The check-up confirmed a jaw and neck injury for the player who also lost a tooth.
    Inzaghi will be out of action for eight or ten days.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  5. #110
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Sa stati voi linistiti ca nu va pleca Rivaldo la Real moca, daca va pleca.
    Inzaghi e accidentat si Rivaldo va arata ce poate. Daca joaca bine Rivaldo in urmatoarea etapa cu Lecce, va juca titular cu Inter si atunci vom vedea.
    Mie personal imi placea mult Rivaldo , dar la Milan a primit destule sanse si le-a cam nenorocit, ba ca are necazuri in dragoste ba ca nu s-a adaptat..ce vroia sa-l puna capitan? A avut sansele lui, a facut faze de geniu, a salvat 3 meciuri importante si a facut praf ultimele meciuri in campionat, in care a jucat (Am vazut trei partide in campionat unde Rivaldo titular fiind nu a facut nimic).
    Eu repet am incredere in el, trebuie sa-si revina si va reveni .....
    Daca il vrea Real stati linistiti ca de 4 sezoane tot il vrea Real pe Shevi ...si tot l-ati luat. Va veni la schimb or Salgado(grav pentru voi detalii pe www.soccerage.com) sau zvonurile cum ca Raul nu e prea vesel sa ramana galatic, Nici Figo nu e departe....asa ca Rivaldo va pleca dar cu ce pret?

    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  6. #111
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    gata, Braida a pus ochii pe Salgado, vrand sa investeasca cei 6 mil.eu, salvati prin plecarea lui Rivaldo
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  7. #112
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Alessandro Nesta, who was of the best for Milan with his precious clearances, was not happy with the performance of his side against Celta de Vigo. He said: 'A bad evening, we could have even changed our tactics that nothing would have changed. We did poorly and were not able to do what we wanted. Now we must look ahead and try not to repeat such an unbrilliant display'.

    Daca Nesta o zis asta inseamna ca asa a fost
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  8. #113
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Nu mereu aveti parte de un joc cum ati vrea nu ?, e se mai intampla

  9. #114
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Ce victorie mare aseara pentru rosso-neri... Bravo Sheva, bravo Kaka', bravo Inzaghi! Aplauze pentru cea mai buna echipa din Europa: .
    Bravo Milan!

  10. #115
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    MILAN- Captain Paolo Maldini always live the derby with great excitement and motivation. It is a special match for him, as he confirmed: 'To win against Inter has a special taste, we were back to our first-rate performances after the poor one at Celta de Vigo. Now we will continue playing this spectacular football. We scored three goals against an unbeaten defence, this is meaningful to rate our display.'



    Cred si eu.... 8) 8) 8)
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  11. #116
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    GAZZETTA DELLO SPORT RATINGS
    06 October 2003 09:50


    DIDA 6,5, CAFU6, NESTA 6,5, MALDINI7, PANCARO 6, KAKA 7,5, GATTUSO 7,5, PIRLO 6,5, AMBROSINI N.R., SEEDORF 6,5, SERGINHO N.R., INZAGHI 6,5, SHEVCHENKO 7, COSTACURTA N.R.


    Bravo KAKA ......cel mai bun jucator....
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  12. #117
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Cel mai bun meci al brazilianului KAKA de la venirea sa la AC Milan!!!!!! Bravo intregii echipe pentru victoria cu Inter. Anul acesta va fi o lupta foarte stransa pentru titlu intre Milan, JUVENTUS, Inter si Roma si Parma poate pune probleme echipelor mari. Lazio nu are sanse.
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  13. #118
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    Swordlord , ai auzit bine , realul era bagat in datorii pana peste gat inainte sa vina florentino perez , da nu-l intreba pe Ionutz chestii destea ptr ca m-a convins ca e total pe dinafara cu fotbalul , e genul de suporter care tine cu cine castiga , si ca sa iti rapsund la intrebare , cum au scapat de datorii , au vandut baza sportiva pe care o aveau in centrul madridului , despre care se zicea ca e ce-a mai tare din lume .Baiat destept perez asta . Ionutz , cauta cu google poate gasesti vrun site de bowling , sigur ai mai mult succes!
    Amor de lejos, felices los quatro....

  14. #119
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    Mersi mult pentru raspuns, MATRIX98, se pare ca tu chiar esti expert la fotbal.
    Deci si-au vandut baza sportiva... Destul de desteapta mutare, cred, avand in vedere ca Real este acum considerata favorita in orice competitie ia parte.
    Probabil ca singura echipa care-i poate contesta e Milan.
    Apropo, vad ca tii cu Roma. Eu mereu l-am considerat pe Fabio Capello cel mai bun antrenor din lume, de pe vremea cand antrena pe Milan (pentru ca e in stare sa castige titlul cu orice echipa pe care o antreneaza, aproape imediat). Tu ce parere ai?
    ____________
    fuck steaua Bucuresti

  15. #120
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MATRIX98
    si ca sa iti rapsund la intrebare , cum au scapat de datorii , au vandut baza sportiva pe care o aveau in centrul madridului , despre care se zicea ca e ce-a mai tare din lume .Baiat destept perez asta . Ionutz , cauta cu google poate gasesti vrun site de bowling , sigur ai mai mult succes!
    au vandut ei ce-au vandut nu asta e important ci felul cum au vandut...
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  16. #121
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    diablo20 sincer nu stiu ce vrei sa zici , io nu incercam sa scot nimic in evidenta , doar i-am raspuns lu swordlord la intrebare.Cat despre faptul ca fabio capello este cel mai bun antrenor din lume , asta este si parerea mea , nu ptr ca sunt romanist , credeam asta de cand antrena milanu , si dupa realul , unde se duce antrenorul asta face minuni .swordlord cam ai dreptate , real e favorita cam peste tot , avand in vedere ce jucatori are, era de asteptat ...insa cred ca in afara de milan , mai este si manchester care are echipa capabila sa se bata cu sanse reale ptr castigarea trofeului champions league ...parerea mea . Respect !!
    Amor de lejos, felices los quatro....

  17. #122
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    auzi ba totusi nu vreau sa ma cert cu tine dar mai taci in pana mea odata. Dar oricum ce au vandut nu conteaza exact cum a zis si diablo oricum deabea ati avut bani sa il luati si voi pe chivu bai saracilor . Din ce stiu eu si cred ca stiu bine cand lau luat pe ronaldo nu prea mai aveau bani asa ca au vandut niste terenuri nu stiu sigur ce erau primariei spaniei, deci cam tot ale lor sunt deoarece juan carlos sti ca e fan real deci e clar

  18. #123
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    Dumitrescule iar dai dovada de inteligenta , si dovedesti ca esti adevarat fan a lui real .sa iti explic si tie cateva lucruri .In primul rand as roma e un club foarte bogat , dar tu in prostia ta nu ai de unde sa stii. Real madrid era bagata in datorii pana peste cap , vro 210 mil $ de aia a vandut baza sportiva nu ptr ca nu avea bani sa il ia pe ronaldo.In al 3-lea rand unde vezi avantajul ca regele juan e fan real?? nu a investit nici un cent in real , deci la capotilul asta nu e nimic de castigat. In al 4-lea rand Jesus Gil y Gil , patronul lu Atletico e mult mai bogat ca regele juan, asta e clar ...deci nici aici nu vad avantajul ca ala e fan real ... Si in al 5-lea rand ...unde draq ai auzit tu de primaria spaniei ? Vad ca ejti al draq de inteligent . )
    Amor de lejos, felices los quatro....

  19. #124
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    terenurile au fost cumparate de juan carlos boule iar din asta rezulta ca real poate sa le mai foloseasca. Subiect inchiat romanule se pare ca tu esti singurul cu care m-am luat in gura in atatea mesaje. Auzi raule da ce a facut roma in campional etapa asta ??? Ca io nu stiu

  20. #125
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    esti prea idiot bah , nu stiu de ce iti raspund , afla ca acum pe terenurile alea se antreneaza copii si juniori , nu mai poate real sa le foloseasca idiotu draQ , mai intereseaza-te si dupa aia sa vii la mine cu afirmatii destea aberante ,.cat despre roma a facut egal la siena , real a mancat si bataie in sezonu asta , chiar eram pe stadion atunci si iti pot spune ca am savurat din plin victoria valenciei , desi nu sunt fan . Roma nu a mancat delok bataie pana acum , solo 2 egaluri , la siena si la juventus acasa !
    Amor de lejos, felices los quatro....

  21. #126
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    hai pa si idioata-i mata ca te-a facut bai

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •