Page 15 of 564 FirstFirst ... 513141516172565115515 ... LastLast
Results 295 to 315 of 11834

Thread: AC Milan

  1. #295
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    vezi ca si dusmanii sunt buni la ceva?
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  2. #296
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    As vrea eu ca toti dusmanii sau "dusmanii" mei sa fie ca tine...
    Oricum, LA MULTI ANI!!! pentru toti suporterii, indiferent de culorile simpatizate, si un an cat mai bun pentru fiecare!

  3. #297
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    Nesta, va "sari" meciul cu Roma, reintrarea facindu-se pe 16 ianuarie
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  4. #298
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Maine e meci decisiv pentru Milan: daca pierd la Roma adio titlu!

  5. #299
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    La multi ani tuturor.
    Cred ca Milan va invinge pe Roma.
    Ayrton imi pare bine ca ai revenit e cam greu sa le tii piept la dusmani
    Last edited by IlMILAN; 5th January 2004 at 10:46.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  6. #300
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Eh, am avut si eu niste zile libere la serviciu, dar m-am intors pe baricade, sa apar si onoarea Milanului.

    Abia astept meciul din seara asta, ca n-am mai vazut de vreo 2 saptamani "Il calcio", cel mai puternic campionat din lume.

  7. #301
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    GAZZETTA DELLO SPORT: ROMA v MILAN, HOW THEY LINE UP
    06 January 2004 11:22


    ROMA: Pelizzoli; Panucci, Samuel, Chivu; Mancini, Emerson, Dacourt, Lima; Totti; Cassano, Carew.

    MILAN: Dida; Cafu, Costacurta, Maldini, Pancaro; Gattuso, Pirlo, Seedorf; Rui Costa, Kaka; Shevchenko.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  8. #302
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Milan a facut-o .Erou Sevcenko cu doua goluri .La primul a gresit Chivu dar altfel a salvat alte sanse milaneze.Campionatul e deschis. Nici o surpriza prin asta ! Dorin
    THE TRUTH IS OUT THERE

  9. #303
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    Roma - Milan 1-2 (1-1)
    Cassano 45'+3'/Shevchenko 27', 63'

    Cred ca lui Shevchenko trebuiau sa-i dea astia si Balonul de Aur, si Gheata de Aur. Cel mai bun atacant din lume, de departe!

  10. #304
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Bravo Diavolule! Bravo Sheva! Cu restanta cu Siena castigata Milan va urca pe primul loc!

  11. #305
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    FORZA MAGICO MILAN

    Un meci extraordinar, in care Milan a jucat formidabil. Nu am vazut de mult un joc atat de incantator al .

    Pacat ca acesti comentatori de doi lei au umbrit meciul prin elogiile aduse lui Chivu. M-am saturat fratilor de cometariile patetice, chiar nu se poate face nimic? Pentru ca joaca Chivu la Roma trebuie sa fim toti fanii lui Totti ,Mancini etc. Urlau nesimtitii cand era Roma in atac de parca erau fani ai Romei de o viata . Am urlat si io de bucurie cand au facut ei liniste la primul gol a lui Sheva.... la facut muci pe Chivu ....ce ma bucur... .
    Comentatorii ar trebui sa fie echidistanti , iar Chivu si Mutu sa faca bine sa joace pentru nationala k lumea nu sa se procupe de culoarea tricourilor in ca vor evolua.

    P.S:Unde esti Matrix? nu mai ai nimic de zis? nu prea mai ai ce sa zici nu?...
    , ia uite mai jos ce zice un fost lazial:

    PANCARO: 'A double joy for me'
    07 January 2004 00:13


    ROME - Pippo Pancaro told Milan Channel: 'Apart from the victory, I'm happy with the way it came. we produced a great display, showing character against a strong team. We are all very happy. For me the joy is even double because I have made my friends at Lazio happy. Now we will have to continue this way. if we keep possession as we did this evening, the opponents grow nervous and nervous and open themselves. This was the key against Roma.'
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  12. #306
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    in sfarsit ati facut si voi un lucru bun
    pt. comentatori
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  13. #307
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Ma bucur ca ti-a placut Inter, felicitari si voua pentru victorie, uite de ce spuneam eu sa nu il invinuiti pe Vieri , a ajuns la 100 de goluri in campionat pentru Inter , nu e o performanta la indemana oricui. Ar fi pacat sa-l vindeti in vara.

    Despre comentatori , acum ma apuc sa caut emailul domnului Vlad Cheltuitoru ca pe celalt nu mai stiu cum il cheama sa-l felicit un pic cu niste emailuri.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  14. #308
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    oricum handicapatii astia de comentatori sunt fani juve , la fiecare meci al torinezilor urla de nu mai pot
    cand juve a marcat in min 90 golul de 1-3 cu Inter ei declarau "in fotbal sau mai vazut minuni si juve poate egala" dusi cu pluta saracii, dar daca privesc pe B1 vreun meci prefer sa anulez sonorul
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  15. #309
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1

    Eu unul nu ma mai uit la meciurile Romei din cauza nesimtitilor, deesi Roma a jucat fotbal tot timpul. E inadmisibil. Are cineva emailurile lor? Le voi trimite niste emailuri decente de pe adresa de la servici nu anonime, sunt curios daca imi raspund. Dar nu le gasesc,sunt prea suparat pe chestia asta, nu am injurat in halul ala de mult timp desi Milan a invins, si cand ma gandesc ca ieri a fost sarbatoare.....
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  16. #310
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    ROMA-MILAN: I VOTI DELLA GAZZETTA DELLO SPORT
    Roma:
    Pelizzoli 6; Panucci 5.5; Samuel 6.5; Chivu 5; Mancini 5; Emerson 5.5; Dacourt 6; Lima 5.5 (Candela 5); Totti 6; Carew 5.5(Delvecchio 5.5); Cassano 6 .

    Milan:
    DIDA 6; CAFU 6, (SIMIC S.V.), COSTACURTA 7, MALDINI 6,5, PANCARO 6,5; GATTUSO 7, PIRLO 6,5, SEEDORF 7,5, (REDONDO S.V.), RUI COSTA 7, (BROCCHI S.V.) KAKA’ 6; SHEVCHENKO 8 .
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  17. #311
    sport legend
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    1,524
    Reputatie
    1
    Milan a facut un meci mare aseara, ca sa nu mai vorbim ca rezultatul avantajeaza pe Inter.
    Si pe mine ma enerveaza la culme comentatorii care il tot ridica-n slavi pe Chivu. Am inteles, e de-al nostru, e un jucator excelent, bravo lui, dar mai usor cu pianul, ca se dezacordeaza... Oricum, aia de la TV Sport sunt si mai si! Daca esti mai slab de inger e bine sa nu urmaresti meciurile lui Chelsea, pentru ca deodata incep sa strige in cor "Adi Mutu, Adi Muuutuuuuu"...

  18. #312
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Baieti nu va mai incingeti asa pe comentatorii astia .Boala e internationala. Suedezii si-ii lauda pe ai lor ca pe niste zei cind sint aici meciuri din Anglia ,Scotia , Italia.La fel se intimpla si in Franta si oriunde. Americanii nici nu le pasa de faptul ca sportul se practica peste tot. Campionatele lor interne sint campionate mondiale . E iritant dar cam atit. Nationalismul exista in toti dar prea putini il recunosc. De la asta si pina la ura asupra lui Chivu si pe Roma este totusi cam mult ca sa nu folosec cuvinte jignitoare .N-ar strica sa fie totusi optiune la TV prin care sa le iei glasul la comentatori si sa pastrezi sunetul de atmosfera. Dorin
    THE TRUTH IS OUT THERE

  19. #313
    manager Cipangoo's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    332
    Reputatie
    1
    Nu se poate sa fie asa de partinitori si la voi. Tin minte la Lazio-Besiktas daca nu vedeam meciul as fi crezut ca pancu e un fel de zeu al fotbalului. Si meciul ala chiar a fost pasta. A dat in total 2 pase bune tot meciul.
    E cam la fel ca pe vremuri cand ascultam la radio meciul si ne uitam la un televizor ciudat fara sonor. Parca-l aud pe Dobre cum isi pierdea rasuflarea de emotie si mingea se plimba calm pe la mijlocul terenului . Cam la fel numai mai iritant. Te ia de prost la un moment dat. Par a fi comentarii comandate. Adica noi suntem o natiune de prosti? Daca joaca prost de ce ni se spune altfel? Ca sa ni se creeze impresia ca avem cine stie ce jucatori de nationala si apoi deceptia sa fie si mai mare?
    Last edited by Cipangoo; 7th January 2004 at 16:20.
    Since light travels faster than sound, people appear bright until you hear them speak.

  20. #314
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Dorin poate am exagerat si eu dar m-au scos din sarite *******ii de la B1TV aseara, la fiecare trei minute pomeneau de Chivu si de maiestria lui, dar i-a potolit un pic Sheva

    Cipangoo exact despre asta vorbeam, eu nu astept sa tina cu Milan sau cu alta echipa dar nici asa sa-si bata joc de noi..... nici in ziare nu mai poti citi altceva decat ca Mutu sau Chivu si-au luat chiloti sau ciorapi nu stiu de care. Pentru asta ar trebui infiintate ziare de scandal.

    Delia ca de obicei esti echidistanta , ai dreptate aia de la TV Sport is mai varza, isi mai si arata moacele la pauza si la sfarsitul meciului , pe aia ii "iubesc" pentru modul in care comenteaza meciurile lui Chelsea, dar mai ales ale "galacticilor" . Sa ne fereasca dumnezeu sa ajunga un jucator roman la galactici ca alte stiri nu vom mai auzi. Ceea ce nu inteleg eu din comentariul tau e cum a avantajat Milan pe Inter...poate v-a facut o favoare la ultima intalnire directa , v-au lasat sa dati un gol..... :p
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  21. #315
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    IMilan gata te-ai dat in petec , cum am avut noi Interistii cateva remarci obiective referitoare la meciul de aseara, gata ti-ai dat "arama" pe fata
    lasa ca mai e returul unde va vom tavali prin "faina"
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •