Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 160

Thread: La...cos

  1. #43
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    In ce fel sustii copiii , prin faptul ca ameninti antrenorul directorul pe ceilalti parintii si pe oricine nu este deacord cu foamea ta de bani.Eu nu pot sa-mi imaginez ca un parinte sanatos sa poata sa fie atat de destructiv si sa nu-si dea seama de acest lucru.... [moderat].
    Draga Titus, controleaza-ti vocabularul, fa dovada a ceea ce sustii, si apoi deschide gura.
    Ce anume " destructiv" am facut dragul meu ?
    Last edited by mikeyy; 23rd October 2009 at 22:33.

  2. #44
    junior
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    78
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    In ce fel sustii copiii , prin faptul ca ameninti antrenorul directorul pe ceilalti parintii si pe oricine nu este deacord cu foamea ta de bani.Eu nu pot sa-mi imaginez ca un parinte sanatos sa poata sa fie atat de destructiv si sa nu-si dea seama de acest lucru.... doar daca e bolnav schizofren.
    Draga Titus ai mare, mare dreptate. [moderat]
    Last edited by mikeyy; 23rd October 2009 at 22:38.

  3. #45
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Doamna Silvana , de ce nu va deschideti un thread nou in care sa va mutati cu toate plangerile si cererile ? Acest thread este dedicat cu totul altui scop .In felul asta nu ati mai fi off-topic...Si nu i-ati mai obliga pe ceilalati sa fie si ei of topic raspunzandu-va si aparandu-se .
    La fel si pentru ceilalati ..Deschideti alt thread in care sa povestiti tot ce va supara si nu veti mai fi off topic.

  4. #46
    manager Liuta's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    BUCURESTI
    Posts
    311
    Reputatie
    1
    Vă rog frumos să nu vă mai certați. Am pierdut destui forumisti din cauza certurilor. Mie dor să văd poze cu fetițe din sălile de gimnastică, din parc. Haideți să dăm dovadă că putem să ne comportăm civilitat și să nu ne mai jignim.
    [B][COLOR="Indigo"][SIZE="5"]我的冠軍亞歷山德拉[/SIZE][/COLOR][/B]

  5. 23rd October 2009, 22:35

    Reason
    offtopic

  6. 23rd October 2009, 22:37

    Reason
    offtopic

  7. 23rd October 2009, 22:41
    Reason
    offtopic

  8. #47
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Dumneata chiar nu intelegi ca nu ne intereseaza tigania asta ? DE cate ori sa ti se spuna ca iti poti deschide un alt thread tip "OTV" pentru problemele astea .
    Acesta este threadul deschis de Liuta PENTRU MICILE GIMNASTE nu pentru canacanurile dumitale .Scuze moderatorilor dar deja intrece orice limita .

  9. #48
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Silvana te rog sa te potolesti.
    Ce inseamna lucrurile astea? Totul are o limita!
    www.fangymnastics.com

  10. #49
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    sa fie oare adela popa?
    Last edited by mikeyy; 23rd October 2009 at 22:54.

  11. #50
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tess_AN View Post
    Silvana, cum merge pregatirea Asianei? La ce aparat a invatat ceva nou? La ce categorie e ea acum? Cind e urmatorul concurs? Ai ceva poze recente? Imi amintesc avea o poza foarte frumoasa cu un element dificil la birna....

    Cum ii zice elementului acela? Era cred o saritura artistica pe care Asiana o executa foarte frumos la birna.
    Intreab-o te rog pe liukingym. [moderat]
    Last edited by mikeyy; 23rd October 2009 at 22:53.

  12. #51
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    De acord cu voi,fetelor!Ce frumos a-nceput acest topic si cum s-a ajuns la discutii urite,care fac mult rau fetitelor

    Sa stiti ca noi nu mai acceptam asa ceva,nu vom lasa sa se piarda aceasta sectiune minunata,caci nimic nu-i mai induiosator decit sa privestii copii minunati,curati la suflet si dornici sa faca gimnastica.
    Haideti,mamici minunate si tatici iubitori,povestiti-ne orice despre comorile voastre,asa cum ati inceput.

  13. #52
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miafangina View Post
    De acord cu voi,fetelor!Ce frumos a-nceput acest topic si cum s-a ajuns la discutii urite,care fac mult rau fetitelor

    Sa stiti ca noi nu mai acceptam asa ceva,nu vom lasa sa se piarda aceasta sectiune minunata,caci nimic nu-i mai induiosator decit sa privestii copii minunati,curati la suflet si dornici sa faca gimnastica.
    Haideti,mamici minunate si tatici iubitori,povestiti-ne orice despre comorile voastre,asa cum ati inceput.
    Mia, eu m-am hotarit sa ignor orice post ce nu cadreaza.... si daca vom fi mai multi, dupa un timp daca nu o sa li se acorde importanta si raspunsuri acelor posturi, probabil discutiile "pe linga subiect" se vor stinge...

  14. #53
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1

    Question

    Quote Originally Posted by Tess_AN View Post
    Silvana, cum merge pregatirea Asianei? La ce aparat a invatat ceva nou? La ce categorie e ea acum? Cind e urmatorul concurs? Ai ceva poze recente? Imi amintesc avea o poza foarte frumoasa cu un element dificil la birna....

    Cum ii zice elementului acela? Era cred o saritura artistica pe care Asiana o executa foarte frumos la birna.
    Draga antrenoare a asianei se ocupa de orice altceva, numai de antrenament nu. Asa ca ce sa-ti zic?

  15. #54
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1

    Cosul cu lucruri nepotrivite

    Am o rugaminte la dumneavoastra. As dori ca d-l Liuta sau d-l Miky sa deschida un nou thread intitulat : ce se intampla defapt la CNS CSS Cetate Deva. Eu am sa pun totul pe tapet iar cine vrea citeste iar cine nu, nu-i obligat. Va multumesc pentru intelegere, si va doresc un weekend placut!

  16. #55
    junior
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    78
    Reputatie
    1

    La...cos

    Quote Originally Posted by silvana peng View Post
    Am o rugaminte la dumneavoastra. As dori ca d-l Liuta sau d-l Miky sa deschida un nou thread intitulat : ce se intampla defapt la CNS CSS Cetate Deva. Eu am sa pun totul pe tapet iar cine vrea citeste iar cine nu, nu-i obligat. Va multumesc pentru intelegere, si va doresc un weekend placut!
    La C.N.S. ''Cetate'' Deva este probabil ce-a mai buna atmosfera dintr-o sala de gimnastica.Daca tot acuzi acel profesor,Adela Popa,si stai linistita ca ti-ai dorii tu sa fiu eu antrenoarea fiicei tale dar nu va fi niciodata asa,de ce nu o iei de acolo???? O ataci si o jignesti ,dar nu vrei sa o retragi de la ea!!!!!N-i se pare cam stupid tot ce indrugi pe acolo.Si nu ne mai tot amina ,arata-ne contractul pe care l-ai semnat cu ''specialitatile'' alea din china cu care ne minti de ceva timp. Nu mai delira,ca nu ma cheama veci Adela Popa.Sint tot antrenoare dar stai linistita ca nu vei afla veci unde.

  17. 24th October 2009, 16:34
    Reason
    offtopic

  18. 24th October 2009, 20:34

    Reason
    OFFTOPIC

  19. 24th October 2009, 22:58
    Reason
    OFFTOPIC

  20. 24th October 2009, 23:06
    Reason
    OFFTOPIC

  21. 24th October 2009, 23:07

    Reason
    OFFTOPIC

  22. 24th October 2009, 23:08

    Reason
    jigniri si offtopic

  23. 24th October 2009, 23:12
    Reason
    OFFTOPIC

  24. #56
    sport legend anna.09's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,501
    Reputatie
    1
    Aici se intrece orice limita a bunului simt!

  25. 24th October 2009, 23:13
    Reason
    OFFTOPIC

  26. 24th October 2009, 23:16
    Reason
    OFFTOPIC

  27. 24th October 2009, 23:18

  28. #57
    sport legend myrab3la_19's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,232
    Reputatie
    1
    Mikeyy totul se rezolva cu un "bann"..cred ca s-au intrecut toate regulile forumului deci motive ai destule...te rog nu ne mai pune in situatia sa vedem prostiile astea,eu nici nu mai intram o perioada pe aici tocmai din cauza asta.

  29. 24th October 2009, 23:25

    Reason
    OFFTOPIC

  30. 24th October 2009, 23:26
    Reason
    OFFTOPIC

  31. 24th October 2009, 23:29
    Reason
    OFFTOPIC

  32. 24th October 2009, 23:30

    Reason
    OFFTOPIC

  33. 24th October 2009, 23:30
    Reason
    OFFTOPIC

  34. 24th October 2009, 23:32
    Reason
    OFFTOPIC

  35. 24th October 2009, 23:37

    Reason
    offtopic

  36. #58
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Doamne..ce se intampla aici!!!

    Silvana ce te-am rugat de nenumarate ori? De ce nu te potolesti.
    Daca nu intelegi de vorba buna...a trebuit sa te penalizez..esti la 1-2 pasi de ban, daca continui!
    www.fangymnastics.com

  37. 24th October 2009, 23:41
    Reason
    offtopic

  38. 24th October 2009, 23:43
    Reason
    offtopic

  39. 24th October 2009, 23:48
    Reason
    offtopic

  40. 24th October 2009, 23:52
    Reason
    offtopic

  41. #59
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Ok...pentru Liukingym si Silvana si ceilalti care vor sa discute in mod special despre situatia / parerile de la Deva, Liuta a creat deja un thread separat...il gasiti la sectiunea "gimnastica artistica - generalitati"...
    Mihai, multumim pentru ca stergi mesajele astea
    Liuta, multumim ca incerci in mod continuu sa readuci discutia pe fagasul dorit de toti si sa recreezi acel cadru atat de prielnic disutiei despre micile gimnaste

  42. 25th October 2009, 13:08
    Reason
    offtopic

  43. 25th October 2009, 13:10
    Reason
    offtopic

  44. 25th October 2009, 13:27
    Reason
    offtopic

  45. 25th October 2009, 13:29
    Reason
    offtopic

  46. 25th October 2009, 13:29
    Reason
    offtopic

  47. 25th October 2009, 13:31
    Reason
    offtopic

  48. #60
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Multumesc Crisloregym ptr. deschiderea noului thread.As face apel la Doamna Peng sa-si mute injuriile pe acest thread.

  49. 25th October 2009, 13:38

    Reason
    offtopic

  50. 25th October 2009, 13:39
    Reason
    offtopic

  51. 25th October 2009, 13:40

    Reason
    offtopic

  52. 25th October 2009, 13:42

    Reason
    offtopic

  53. #61
    junior
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    78
    Reputatie
    1

    Felicitari familiilor.

    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    SCRISOARE DESCHISA



    Buna Ziua, 22.10.2009
    Ma numesc Titus Jurca si sant tatal Laurei Jurca care este eleva in clasa a 4‐a la Colegiul National Sportiv Cetate
    Deva.

    Am urmarit cu placere si am fost foarte mandru de munca copiilor nostri si a antrenoarei, mediatizarea fetelor la
    postul de televiziune Antena 1 ,lucru initializat de un parinte d‐na Silvana Peng.

    Dupa cum banuiesc a‐ti luat si dumneavoastra cunostiinta de intorsatura lucrurilor, tot prin D‐na Silvana Peng.

    Noi ceilalti parinti am luat legatura intre noi telefonic si am hotarat sa ne departam de afirmatiile si incriminarile
    nu tocmai adevarate si uneori fara ratiune ale Doamnei Silvana Peng despre antrenoarea copiilor nostri Adela Popa,
    despre directorul scolii si ceilaltii antrenori.

    Eu tot ce va pot spune din discutiile mele cu fica mea Laura este ca ea o adora si o respecta foarte mult pe D‐ra Adela
    Popa. Acelasi lucru sustin si ceilaltii parintii cu care am luat legatura.

    In repetate randuri am fost prezenti la antrenamentele si am vazut niste copii muncitorii si o antrenoare foarte
    motivata de munca ei. In acest punct noi restul parintiilor dorim sa ne departam de afirmatiile D‐nei Silvana Peng
    despre antrenoare.

    D‐na Peng nu s‐a multumit doar cu afirmatiile ci a inceput o campanie de denegrare si hartuire a D‐rei Adela Popa , a
    Scolii de la Deva si chiar a unor parintii ,care nu sant deacord cu ratiunea ei.

    Acest lucru, a creeat o atmosfera nu tocmai ideala de munca pentru antrenoare si copii nostri .

    Noi am dori prin aceasta scrisoare sa ne departam inca odata de afirmatiile D‐nei Silvana Peng si sa solidarizam in
    favoarea si pentru binele copiilor nostri in speranta ca aceasta situatie va lua sfarsit . Am dori pentru copiii
    nostrii si antrenoare ,sa poata sa‐si recapete linistea pentru munca lor pe care noi o apreciem foarte mult.

    Pentru luna Decembrie am hotarat ca si rasplata pentru munca fetelor de un an si ca un mic dar de craciun, sa le
    sponzorizez un cantonament in Elvetia la centrul Sportiv al nationalei de gimnastica. Dupa mari eforturi am reusit sa
    pun pe picioare acest plan. Bineinteles ca eu am platit toate costurile legate de masa, cazare ,sala de gimnastica.
    Pentru transportul fetelor chiar D‐na Peng s‐a oferit sa caute o sponzorizare ptr fete si mi‐a afirmat ca pentru fica
    ei are deja organizata sponzorizarea. Uni parintii chiar au fost deacord sa achite biletul de avion iar in caz ca ar fi
    probleme la vreo familie bineinteles ca voi prelua eu costurile. Deoarece si posibilitatiile mele financiare sant
    limitate nu am putut prelua si costurile de transport in intregime.





    Va multumim pentru intelegere

    Fam.Jurca

    Fam. Blendea

    Fam.Florea

    Fam.Campeanu

    Fam.Brotei

    Fam.Iridon
    Speram ca de aici sa nu ne mai stearga,si sa putem spune ceea ce gindim cu totii despre aceasta caricatura de om ,care este doamna peng silvana. Aceasta creatura nefericita a naturii indrazneste sa aduca grave acuzatii unor oameni care doresc din tot sufletul si cu toate sacrificiile sa aduca performanta gimnastici devene si romanesti.Doar cine nu a fost in viata sa intr-o sala de gimnastica nu stie cita munca se depune aici.Cum oare o parvenita isi permite sa jigneasca antrenorii din Romania in asemenea hal.Este oare o persoana bolnava psihic??? noi credem cu tarie ca da.Dumneavoastra ca parinti cred ca ar trebui sa faceti o plingere iar aceasta persoana sa-si duca copilul unde a semnat contractul,adica in china s-au hong kong si sa lase celelalte fetite sa se antreneze intr-un cadru optim pentru marea performanta.In asemenea tensiune,performanta nu va fi niciodata la loc de cinste.Tot respectul meu,liukingym

  54. 25th October 2009, 13:54
    Reason
    offtopic

  55. #62
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    Multumesc Crisloregym ptr. deschiderea noului thread.As face apel la Doamna Peng sa-si mute injuriile pe acest thread.
    Pai Liuta a deschis threadul

  56. 25th October 2009, 13:56
    Reason
    offtopic

  57. #63
    junior
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    78
    Reputatie
    1

    Contractul!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mincinos

    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    scrisoare deschisa



    buna ziua, 22.10.2009
    ma numesc titus jurca si sant tatal laurei jurca care este eleva in clasa a 4‐a la colegiul national sportiv cetate
    deva.

    Am urmarit cu placere si am fost foarte mandru de munca copiilor nostri si a antrenoarei, mediatizarea fetelor la
    postul de televiziune antena 1 ,lucru initializat de un parinte d‐na silvana peng.

    Dupa cum banuiesc a‐ti luat si dumneavoastra cunostiinta de intorsatura lucrurilor, tot prin d‐na silvana peng.

    Noi ceilalti parinti am luat legatura intre noi telefonic si am hotarat sa ne departam de afirmatiile si incriminarile
    nu tocmai adevarate si uneori fara ratiune ale doamnei silvana peng despre antrenoarea copiilor nostri adela popa,
    despre directorul scolii si ceilaltii antrenori.

    Eu tot ce va pot spune din discutiile mele cu fica mea laura este ca ea o adora si o respecta foarte mult pe d‐ra adela
    popa. Acelasi lucru sustin si ceilaltii parintii cu care am luat legatura.

    In repetate randuri am fost prezenti la antrenamentele si am vazut niste copii muncitorii si o antrenoare foarte
    motivata de munca ei. In acest punct noi restul parintiilor dorim sa ne departam de afirmatiile d‐nei silvana peng
    despre antrenoare.

    D‐na peng nu s‐a multumit doar cu afirmatiile ci a inceput o campanie de denegrare si hartuire a d‐rei adela popa , a
    scolii de la deva si chiar a unor parintii ,care nu sant deacord cu ratiunea ei.

    Acest lucru, a creeat o atmosfera nu tocmai ideala de munca pentru antrenoare si copii nostri .

    Noi am dori prin aceasta scrisoare sa ne departam inca odata de afirmatiile d‐nei silvana peng si sa solidarizam in
    favoarea si pentru binele copiilor nostri in speranta ca aceasta situatie va lua sfarsit . Am dori pentru copiii
    nostrii si antrenoare ,sa poata sa‐si recapete linistea pentru munca lor pe care noi o apreciem foarte mult.

    Pentru luna decembrie am hotarat ca si rasplata pentru munca fetelor de un an si ca un mic dar de craciun, sa le
    sponzorizez un cantonament in elvetia la centrul sportiv al nationalei de gimnastica. Dupa mari eforturi am reusit sa
    pun pe picioare acest plan. Bineinteles ca eu am platit toate costurile legate de masa, cazare ,sala de gimnastica.
    Pentru transportul fetelor chiar d‐na peng s‐a oferit sa caute o sponzorizare ptr fete si mi‐a afirmat ca pentru fica
    ei are deja organizata sponzorizarea. Uni parintii chiar au fost deacord sa achite biletul de avion iar in caz ca ar fi
    probleme la vreo familie bineinteles ca voi prelua eu costurile. Deoarece si posibilitatiile mele financiare sant
    limitate nu am putut prelua si costurile de transport in intregime.





    Va multumim pentru intelegere

    fam.jurca

    fam. Blendea

    fam.florea

    fam.campeanu

    fam.brotei

    fam.iridon
    sa ne arate contractul semnat cu ''brigada speciala'' venita pentru ea!!!!! Ce gluma proasta.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •