Page 1 of 18 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 358

Thread: STEAUA 2003 (Arhiva forum precedent)

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    42
    Reputatie
    1

    STEAUA 2003 (Arhiva forum precedent)

    Iata ca ma "risc" sa deschid subiectul Steaua.
    In momentul de fata, Steaua se afla la 8 puncte de Rapid si oricat mi-as dori sa ia campionatul nu cred ca se poate...
    ...sau poate DA, depinde de ce facem in Giulesti!
    FACETI TOTUL PENTRU CAUZA SI [d]EFECT!!!

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    42
    Reputatie
    1

    Marlanie !!!!!!!!!!!!

    Cititi si va cruciti!!!

    Brigada italianã de arbitri formatã din Domenico Messina, Silvio Gemignani ºi Paolo Calcagno a sosit, vineri, īn Romānia, pentru a conduce partida Rapid - Steaua, din etapa a XXIV-a a Diviziei A.

    Brigada italianã a fost aºteptatã la Aeroportul Internaþional Otopeni de arbitrul Dudu Georgescu junior ºi va fi cazatã la hotelul "Crowne Plaza".

    Mai, sa fie!!!!!!!!!! Cum draku' de in tot Bucurestiul nu s-a gasit un alt hotel decat cel al lui George Copos. /fu/

    Bine ca nu i-au dus la Lido sau la Intercontinental!
    FACETI TOTUL PENTRU CAUZA SI [d]EFECT!!!

  3. #3
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Uite mosule ca ti-ai facut griji degeaba.
    N-a fost nici o legatura intre hotel si meci.
    Apropo unde vroiai sa-l cazeze?
    Poate era mai bine sa-l bage in gazda la tanti anisoara!
    Mai economiseam cativa $

  4. #4
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Forza Steaua

    yo sunt cam nou cred ca stiti cum e.... in 1 rand zic forza Steaua si sunt sigur ca o sa castigam campionatul pentru ca avem cea mai buna echipa si..... mai avem doar 5 puncte (2 de maine) si le transmit un mesaj antistelistilor: Steaua e cea mai buna si /fu/ rapid si /fu/ dinamo
    Ujica Sebastian Ioan

  5. #5
    junior
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    bah baieti...hai sa fim sinceri!voi nu aveti ce mai buna echipa...Rapid merita sa fie pe primul loc!la Steaua este un conducator cu multi bani...si doar atat!
    eu va urez totusi succes in continuare!

  6. #6
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    32
    Reputatie
    1

    ptr stelisti

    hai rapid!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    si sa va traiasca oierul de becali

  7. #7
    incepator
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    18
    Reputatie
    1
    Salutare! Desi sunt rapidist am postat aici ca vad ca nici un cuvant din partea stelistilor despre ziua de azi! Chiar asa, ati uitat cumva ce zi e azi sau n-aveti idee de ce vorbesc? O aniversare a unei performante, cea mai mare de pana acum, si probabil mult timp de acum inainte, merita cateva cuvinte din partea voastra....
    Life is a joke... but before being a joke, life is a bitch

    Visit www.blatul.go.ro

  8. #8
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Nu prea sunt stelisti pe forum. Eu ieri am fost pe stadion , in Cotroceni..la National - Steaua. Suporterii au scandat de mai multe ori "Sevilla ! Sevilla ! " . Iar pe teren....Trica si ai lui..si-au batut joc de fotbal.
    Mi-a parut rau ca am dat 50 000 pe bilet. Mai bine ma duceam in Regie pe gratis....si vedeam 11 goluri.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  9. #9
    incepator
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    42
    Reputatie
    1
    Lipsa fanilor stelisti pe acest forum se datoreaza (probabil) faptului ca pe siteul oficial al STELEI este un forum destul de activ...
    Cat despre observatia facuta de bamsedj, este cat se poate de corecta si adevarata...Din pacate, cateodata nu putem intra pe forum, desi am vrea... :oops:
    FACETI TOTUL PENTRU CAUZA SI [d]EFECT!!!

  10. #10
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    tru

    /fu/ [/b]steaua nu cedeaza

  11. #11
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Rapid e peste Steaua... nu conteaza meciurile directe cat parcursul in intregul campionat! Rapidul a avut momente mai slabe in retur si datorita absentei lui Sabau. Ce s-ar fi ales de Steaua daca nu ar fi fost Aliuta in teren?

  12. #12
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Daca vor pleca Radoi si Raducanu trupa Stelei va fi vizibil mai slaba, desi nu doresc acest lucru in perspectiva jocurilor preliminare, si de ce nu chiar din Cupa UEFA.

    offtopic: cei care au vazut pozele cu bebelusa poate au obs. intr-una dintre ele un fular(sau mai multe) cu Steaua. Pai bine mai cu d'astea va ocupati voi? glumeam...

  13. #13
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Sint mai mult decat STELIST! Sint ANTIDINAMO! De cand incearca si fotbalul romanesc sa se purifice, dinamo isi bate joc de tot face cele mai mari manevre. Mi-e rusine cu voi sunteti niste mizerii fara perspectiva
    PRO LACATUS!

  14. #14
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    A scapat rapidul anul asta da la anul sint sigur ca va fi sub STEAUA! Cat despre Gigi Becali cu toate ca multi il iau in batjocura, din partea mea are tot respectul pentru ca la ora actuala e singurul investitor care e pe cale sa faca ceva pt. fotbalul romanesc.
    PRO LACATUS!

  15. #15
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Pe un post TV,la stirile din sport(TVR sau Antena 1)s-a dat o stire bomba:Florentin Petre si Cristi Munteanu la Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  16. #16
    incepator
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    42
    Reputatie
    1
    In loc de cei 2 anuntati au venit deja Pitu si Nanu. Nu cred ca Florentin Petre va pleca de la Dinamo si, oricum, nu cred ca Steaua are nevoie de el, atat timp cat in Ghencea sunt 2 mari jucatori: Aliuta si Fl. Dumitru.
    Apropos, Ogararu a incasat astazi de la FRF trei etape de suspendare
    FACETI TOTUL PENTRU CAUZA SI [d]EFECT!!!

  17. #17
    incepator
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    18
    Reputatie
    1

    FORZA STEAUA!!!

    FORZA STEAUA!!!
    Abia astept sa jucam iar cu rapidu sa le mai damo lectzie de fotbal.
    Prietenul la salariu se cunoaste!!!

  18. #18
    Cristian
    Guest
    Forzza Steaua!!!!!!!!!!!!!!

  19. #19
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    117
    Reputatie
    1

    Steaua-Milan in august

    In 2 sau 3 august Steaua ar putea juca un amical cu Milan. Sa credem sau nu?

  20. #20
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    De ce nu ??? Meci de antrenament care da o mica avere la incasari .Si Steaua are un nume in Europa indiferent de ultimele rezultate ! Dorin

  21. #21
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Citesc ca data propusa este 23 august, iar Steaua va accepta sau nu in functie de adversarul pe care il va intalni pe 28 august in preliminariile Cupei UEFA. Tragerea la sorti are loc azi.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •