Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718
Results 358 to 358 of 358

Thread: STEAUA 2003 (Arhiva forum precedent)

  1. #358
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DRAGOS
    Mersi la fel Daphix_!!!!!
    Din pacate ne despartim trishti. Tu mai putin ca mine. Eu pentru echipa mea de suflet Ceahlaul (penultimul loc ) si pentru ca Steaua a pierdut "titlul" de campioana de iarna. Tu doar regreti infrangerea in fata Farului din ultima etapa !!!
    Dar important e sa fim bine toti!!! Sper sa revii cat mai repede.
    Echipa mea a terminat pe locul 2 in B3! Bine... la egalitate de puncte cu locul 1... nu conteaza! Nu stiu ce sa zic in legatura cu meciul Farul - Steaua, dpdv al unui utist, poate a fost bun, rezultatul inregistrat, deoarece s-a strans lupta la varf in A si e mai interesant! Eu nu sunt stelist... dar imi doresc pe Steaua, Dinamo, Rapid, "U" Craiova, Apullum, Bihorul, Poli sau alta echipa romaneasca in UEFA sau Champ. League... De UTA nu mai spun!

    In legatura cu Ceahlaul, nu iti ascund ca multi isi doresc sa-i vada in B, la fel ca si pe Bistrita sau Bacaul, cel putin aici in Vest. Dpdv (meu) cei mai slabi tre' sa cada... acum daca Ceahlaul se numara printre echipele acestea, ramane de vazut! Poate... ar fi o penitenta, o eventuala retrogradare a echipelor mentionate mai sus pentru "renumele" lor, dar daca reluam "istoria" asta, cate echipe n-ar trebui sa stea un pic prin B?! Ce a fost... a fost! De acum incolo sa fie bine... adica fair-play!
    Numai bine!
    Last edited by RedBaron; 27th December 2003 at 21:58.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •