Page 12 of 23 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 232 to 252 of 480

Thread: CSS Deva ~ secþia gimnasticã artisticã - pãreri, discuþii

  1. #232
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tess_AN View Post
    Stiu si eu, cred ca stiti si voi vorba aia: "Cine seamana vint, culege furtuna" sau asa ceva... nu vreau ca aceasta zicala sa o aplicam aici pe forum... hai sa aplicam cealata zicala care zice cam asa: "Bine faci, bine gasesti!"
    @tess, voua va este simplu doar ca observatori sa da-ti sfaturi, care sant intradevar obiective, dar punete in situatia mea, direct atacat si in plus cunosc toata povestea in detaliu. Este mai dificil cand cineva te acuza si pe deasupra mai si expune problemele denaturat.
    De exemplu :antrenoarea dupa ce a fost hartuita si denegrata pe mail, telefon, la antrenamente, dupa ce D-na Peng a facut nenumarate plangeri la inspectorat la federatie la ziare televiziuni etc impotriva ei si acest lucru nu a contenit sa ia sfarsit D-ra Adela a dat-o in judecata pe Silvana.
    Cei 5000 de Euro sant pretentia pusa de avocatul Adelei ca si despagubire ptr. maltratarea psihica morala.
    Silvana ce face expune prima data cererea ca si cand ar veni de la Adela ca sa-i antreneze copilul.

  2. #233
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Si inca ceva ,acest thread a fost creat pentru cnss Deva parerii discutii. Sunt acceptate doar discutii si pareri unse cu miere si stropite cu lapte si date inca odata prin zahar? Ce se citeste mai sus este in momemtul de fata REALITATEA la deva unde s-a impus o stare neprielnica copiiilor si cand doresti sa ai dreptul la replica esti invitat sa te abtii.Unul are voie sa dea cu noroi in stanga si in dreapta si restul trebuie sa fie "rationali".Sorry m-a cam luat valul.
    Last edited by titus64; 28th January 2010 at 19:34.

  3. #234
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    In postul meu anterior nu m-am adresat cuiva anume, deci nu o luati personal. Eu sincer, nu vreau sa fac pe judecatorul si sa impart dreptatea. Nu de asta sunt aici pe forum. Si nici subiecte de sensatie sau scandal nu caut. Sunt atitea ziare si alte surse pentru asta! Am incercat, nu stiu daca am reusit sa nu ma bag sau sa ma bag cit mai putin in hartuielile ce le are x cu y. Daca am aprobat sau dezaprobat unele atitudini e altceva.

    Nu am vrut sa arat cu degetul pe nimeni, nu asta a fost intentia postului meu anterior. Daca am lasat impresia asta, imi cer scuze.

    Stiu ca nu e placut sa fii atacat sau jignit, stiu ca nu e usor sa ignori si sa nu lovesti inapoi, dar - asa cum zicea si Mihai - daca vom continuam la nesfirsit sa arcuncam inapoi cu pietrele aruncate catre noi, cautind intentionat sa lovim numai ca am fost loviti nu cred ca rezolvam problemele. Si sincer, nu stiu cum as actiona in situatia niciunuia dintre voi, de aceea nu vreau sa invinovatesc sau sa arat cu degetul pe absolut nimeni. Toti avem sau am avut probleme la un moment dat, fiecare le rezolva cum crede de cuviinta.

    In fine, mentionez ca nu ma adresez unei persoane anume si vorbesc la modul general. Fiecare face ce vrea. Eu cred ca deja am vorbit mult prea mult aici pe acest thread (asa cum am vorbit prea mult in celelalte thread-uri vis a vis de coordonatorul Forminte versus antrenorul Forminte). Imi propun sa nu mai comentez nici ce se scrie despre coordonatorul Forminte si nici despre ce se discuta anti-gimnastica sau in afara gimnasticii aici. Sa vedem daca si am taria sa reusesc sa fac ce mi-am propus.

    Voi faceti ce vreti. Scrieti ce vreti despre ce vreti.
    Poate eu voi mai comenta, dar imi propun sa nu ma bag prea mult. Oricum, imi mai cer o data scuze celor ce s-au simtti nedreptatiti de cele ce le-am zis (sper ca de jignit nu am jignit pe nimeni, nu asta mi-a fost intentia). Va doresc mult bine tuturor.

    Edit: Bineinteles acest post si cel anterior nu au nici o legatura cu subiectul threadului, deci nu ma mira si nu ma supara daca vor ajunge la threadul "la cosul de gunoi" sau vor fi sterse. Chiar mi-ar placea ca ultimul meu post la acest thread sa ramina cel in care ii urez La multi ani de ziua ei unei mici gimnaste!
    Last edited by Tess_AN; 28th January 2010 at 19:58.

  4. #235
    incepator AdIdAs_bIkE's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    45
    Reputatie
    1
    buna tuturor
    as posta si eu o poza doua doar ca nu gasesc de unde sa incep si nu mi-ar strica putin ajutor daca se poate

  5. #236
    incepator AdIdAs_bIkE's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    45
    Reputatie
    1
    din calculator
    multumesc

  6. #237
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Postez aici, cred ca te-ai incurcat cu mesajele private
    Apasa pe Post Reply si da putin mai in jos pagina, o sa vezi butonul Manage Attachments. Apasa-l si se deschide o noua fereastra. In fiecare din campurile alea, poti apasa Browse ca sa alegi cate o poza. Cand ai terminat, apasa butonul Upload de langa ele. Posteaza mesajul, in mod obisnuit, si o sa apara si pozele. Sper sa fi fost cat de cat clara
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  7. #238
    incepator AdIdAs_bIkE's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    45
    Reputatie
    1
    am incercat ceva dar cred ca nu am reusit
    o sa incerc in alta zi.

  8. #239
    incepator AdIdAs_bIkE's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    45
    Reputatie
    1

    andreea iridon

    oare am reusit ceva?

  9. #240
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Imi pare rau, nu stiu cum sa explic altfel...e mai greu de povestit asa, in scris. Sigur ai apasat pe Upload dupa ce ai ales pozele? Sunt 2 butoane Upload, cel mai de sus trebuie.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  10. #241
    incepator AdIdAs_bIkE's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    45
    Reputatie
    1
    nu imi merge. imi da eroare. am incercat de 4 ori si imi da tot eroare.
    poate ca altadata
    noapte buna tuturor.
    multumesc inca o data cata

  11. #242
    sport legend Clau93's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Far Far Away
    Posts
    1,666
    Reputatie
    1
    Doamna Silvana, aveti o fetita dulce, dragutza, frumoasa si FOARTE talentata!!! Va doresc tot ce e mai bun pe lume! Transmite-tii la fiica dumneavoastra La Multi Ani din partea noastra (chiar daca e cu intarziere).
    [SIZE="2"][B][COLOR="Red"]The people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.[/COLOR][/B][/SIZE]

  12. #243
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Cu placere Imi pare rau ca n-ai reusit acum...e posibil sa fi fost prea mari pozele.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  13. #244
    incepator AdIdAs_bIkE's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    45
    Reputatie
    1
    da. pe cel de sus am apasat. imi arata ca incarca dar imi dadea eroare. o sa mai incerc mai incolo. nu e stres. ca nu s-au bagat zilele in sac. si stai linistit ca am inteles ce trebuie sa fac. poate ca azi nu merge dar nu inseamna ca o sa mearga rau la nesfarsit.

    da cat pot sa postem maxim ca am incercat cu o singura poza si mi-a dat eroare? poza e undeva la 2,5 mega. nu cred ca e ceva prea mare

    postez. ma dau batut. mai sunt zile........sau mai bine zis nopti. este timp destul
    Last edited by mikeyy; 29th January 2010 at 00:01.

  14. #245
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Chiar nu stiu ce sa spun...care ar putea fi problema.
    Ca sa nu apara atatea posturi consecutive, apasa Edit in dreapta jos la ultimul tau post si poti adauga sau modifica...nu e bine sa fie atatea posturi consecutive ale unui singur user
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  15. #246
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    S-ar putea ca pozele sa fie prea mari si din aceasta cauza sa va dea eroare.
    Incercati pe acest site: http://tinypic.com/ Incarcati poza si apoi postati pe forum linkul pe care vi-l da acolo la final. Sper sa reusiti.

    Andreea e fetita dvs? Poate ne spuneti mai multe lucruri despre ea
    www.fangymnastics.com

  16. #247
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Fiindca acest site e dedicat gimnasticii si celor ce iubesc gimnastica, ROG insistent sa ma sprijiniti in gasirea in Deva a unui antrenor care-si doreste a-mi antrena fetita.

  17. #248
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau93 View Post
    Doamna Silvana, aveti o fetita dulce, dragutza, frumoasa si FOARTE talentata!!! Va doresc tot ce e mai bun pe lume! Transmite-tii la fiica dumneavoastra La Multi Ani din partea noastra (chiar daca e cu intarziere).
    Tare multumesc.

  18. #249
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    Si inca ceva ,acest thread a fost creat pentru cnss Deva parerii discutii. Sunt acceptate doar discutii si pareri unse cu miere si stropite cu lapte si date inca odata prin zahar? Ce se citeste mai sus este in momemtul de fata REALITATEA la deva unde s-a impus o stare neprielnica copiiilor si cand doresti sa ai dreptul la replica esti invitat sa te abtii.Unul are voie sa dea cu noroi in stanga si in dreapta si restul trebuie sa fie "rationali".Sorry m-a cam luat valul.
    Te invit, ca tot sti tu tot si pe toate, sa expui exact si cu toate amanuntele necesare ceea ce afirmi. Asa cum trebuie cu dovezi,argumente,date exacte. Nu arunca inca cu noroi si nu incerca sa partajezi, daca consideri ca esti corect.
    P.S. Consider ca ai timp sa te documentezi in conditiile in care nu ai putut pana acum. Apoi daca consideri fondat, accept critici,jigniri,insinuari,insulte etc.

  19. #250
    incepator AdIdAs_bIkE's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    45
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    S-ar putea ca pozele sa fie prea mari si din aceasta cauza sa va dea eroare.
    Incercati pe acest site: http://tinypic.com/ Incarcati poza si apoi postati pe forum linkul pe care vi-l da acolo la final. Sper sa reusiti.

    Andreea e fetita dvs? Poate ne spuneti mai multe lucruri despre ea
    andreea iridon nu e fetita mea. e doar numele unei fetite care face gimnastica de performanta si cred ca ati mai auzit cu totii de ea pt ca daca aruncati o privire in urma o sa vedeti ca ii apare numele alaturi de grupa: adela florea, alina brotei, madalina blendea, bec patricia, jurca laura, parvu eliza. sunt toate colege in clasa a 4-a si la cat sunt de cuminti as vrea sa fie toate ale mele
    http://tinypic.com/view.php?pic=9gg9ae&s=6. ea este andreea iridon
    multumesc mikeyy pt site. inceputul e mai greu. o sa revin cu alte poze
    Last edited by AdIdAs_bIkE; 29th January 2010 at 14:54.

  20. #251
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by AdIdAs_bIkE View Post
    andreea iridon nu e fetita mea. e doar numele unei fetite care face gimnastica de performanta si cred ca ati mai auzit cu totii de ea pt ca daca aruncati o privire in urma o sa vedeti ca ii apare numele alaturi de grupa: adela florea, alina brotei, madalina blendea, bec patricia, jurca laura, parvu eliza. sunt toate colege in clasa a 4-a si la cat sunt de cuminti as vrea sa fie toate ale mele
    http://tinypic.com/view.php?pic=9gg9ae&s=6. ea este andreea iridon
    multumesc mikeyy pt site. inceputul e mai greu. o sa revin cu alte poze
    Nu este cumva Laura?Sau ma insel din cauza costumului?Si nici nasul nu se vede...
    Last edited by titus64; 29th January 2010 at 15:27.

  21. #252
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Scuze ,este Adreea am confundat-o din cauza costumului.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •