Page 5 of 23 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 480

Thread: CSS Deva ~ secþia gimnasticã artisticã - pãreri, discuþii

  1. #85
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Felicitari Laurei..foarte frumos!!!
    Sa o tina tot asa!
    www.fangymnastics.com

  2. #86
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    da ai dreptate sa ne mai destindem, laura a aterizat astazi prima data fara ajutor la zukahara(nu stiu daca am scris corect) in picioare ,grupat.

    sol sau sarituri?

  3. #87
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    sarituri

  4. #88
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Eu ma refeream la banii care ii scoti din buzunar si ii dai cui vrei sa ii dai... in decembrie paraca ziceai... Eu asa am fost invatata sa numar banii si cind ii dau si cind ii primesc. Stii cum e treaba cu socoteala clara. In cea ce priveste alte cele nu am nici o indoiala si in consecinta nici nu am intrebari la subiect.

    As vrea sa imi raspunda cineva la intrebarea cu alergarea... Stie cineva? Oare Ramona citeste aici? Chiar ma intereseaza... Daca se face alergare-urcare pe deal, cit de des si cam cit timp ii ia unei gimnaste. Vreau sa am si eu niste repere

  5. #89
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Foarte frumos! Bravo Laurei, sa fie mandra de ea!
    Sigur s-a mai scris aici...cati ani are Laura? Stiu ca e mititica, sub varsta pentru nationale, dar exact nu stiu.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  6. #90
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tess_AN View Post
    Eu ma refeream la banii care ii scoti din buzunar si ii dai cui vrei sa ii dai... in decembrie paraca ziceai... Eu asa am fost invatata sa numar banii si cind ii dau si cind ii primesc. Stii cum e treaba cu socoteala clara. In cea ce priveste alte cele nu am nici o indoiala si in consecinta nici nu am intrebari la subiect.

    As vrea sa imi raspunda cineva la intrebarea cu alergarea... Stie cineva? Oare Ramona citeste aici? Chiar ma intereseaza... Daca se face alergare-urcare pe deal, cit de des si cam cit timp ii ia unei gimnaste. Vreau sa am si eu niste repere
    Mai , tu vrei sa te antrenezi in secret ...

  7. #91
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    sarituri
    Nu e rau pentru varsta ei .

  8. #92
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Da Adela Popa cand face cu fetele pregatire fizica fug pana sus pe cetate si mai are un traseu sus pe cetate unde face mai multe feluri de fuga sarituri cu spatele sprinturi in panta ,dupa cum i-mi povesteste Laura

  9. #93
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    @Oana:multumesc,cu ocazia asta am auzit-o putin si pe Andreea.
    @Tess:in emisiunile prezentate de Andreea,inainte de olimpiada,spunea cum urcau pe deal;noi am intrebat,dar ni s-a spus ca se poate urca pe jos pe un drum mai indepartat:normal,am urcat si noi ca turistii,cu cabina,n-am cautat drumul forestier,am inteles ca acel drum ocoleste dealul;poate ne lamuresc localnicii.
    @Titus:felicitari Laurei!mai vreau asa povestioare.Sa o feliciti din partea noastra.

  10. #94
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Laura e nascuta in septembrie 1999

  11. #95
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by niagara64 View Post
    Mai , tu vrei sa te antrenezi in secret ...
    Chiar voiam s-o intreb si eu la ce-i trebuie repere!

  12. #96
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    da ai dreptate sa ne mai destindem, laura a aterizat astazi prima data fara ajutor la zukahara(nu stiu daca am scris corect) in picioare ,grupat.
    Felicitari Laura! E bine sa aiba saritura gata de pe acum, are timp sa o exerseze si sa o faca perfect in primavara la concursuri. Hai Laura!!! Realizarea cea mai mare e ca taticul exigent a ajuns sa fie mindru de fiica lui! (va mai amintiti primele posturi ale lui Titus - suparat pe o ratare, neingaduitor cu o clipa de neatentie?!?)

    @Oana: Multumesc de link. Deosebit unghiul de filmare la barna... Mi-am amintit ca m-am trezit atunci la ora 4 sa vad transmisiunea pe tvr international - cred ca a fost singurul an in care au dat si pe tvr international. Si bineinteles mi-am amintit de Aluissa.

    Daniela Silivas, Cerasela, Aluissa sunt "nascute si crescute" la CSS Deva. Mai sunt si altele bineinteles, dar mai las si pe altii sa vorbeasca.
    Last edited by Tess_AN; 14th November 2009 at 00:32.

  13. #97
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miafangina View Post
    Chiar voiam s-o intreb si eu la ce-i trebuie repere!
    Si eu , ca soacra, nu am putut scapa ocazia sa "ciupesc" ...
    Mai ales ca sunt singura si fara companion de shopping acum , pazea ca vin...

  14. #98
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Era Andreea Raducan sau Maria Olaru pe linkul cu Alluisa? Parca imi suna mai mult a Maria...
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  15. #99
    sport legend anna.09's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,501
    Reputatie
    1
    Maria era ..si Bogdan Orzata

  16. #100
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cata_RB View Post
    Era Andreea Raducan sau Maria Olaru pe linkul cu Alluisa? Parca imi suna mai mult a Maria...
    Eu sunt mai surda,ma duc sa mai vad si ascult o data.

    Da,Maria era...mai e loc linga voi,Tess si Cata?

  17. #101
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    Laura e nascuta in septembrie 1999
    E secreta ziua de nastere? DIn cite imi amintesc, ai mai zis ca e nascuta in septembrie dar nu ai precizat ziua. La fel si Zuza Liutei... tot in septembrie... dar nici Liuta nu a zis ziua... Nu trebuie sa ne spuneti, o sa le felicitam pe fete 30 de zile la rind!

    @Niagara si Mia: Nu recunosc nimic.
    @Titus: Multumesc, poti, te rog sa o intrebi pe Laura cam cit timp le ia lor urcarea? Si daca o fac pe drumul de masini (panta mai mica) sau pe carare.
    Last edited by Tess_AN; 14th November 2009 at 00:45.

  18. #102
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    NU recunosti nimicutza ? Treaba ta ! Sa vezi ce imaginarie booooogata am...


    PS ti-am zis ca-s frustrata ,fara driver si partener de shopping , asa ca nu te pune cu oameni nefericiti ca mine ...

  19. #103
    sport legend anna.09's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tess_AN View Post
    E secreta ziua de nastere? DIn cite imi amintesc, ai mai zis ca e nascuta in septembrie dar nu ai precizat ziua. La fel si Zuza Liutei... tot in septembrie... dar nici Liuta nu a zis ziua... Nu trebuie sa ne spuneti, o sa le felicitam pe fete 30 de zile la rind!
    Liuta a avut un fel de numaratoare inversa(mi se pare ca mai are si acum cu zilele ramase pana la primul concurs)..dc eram atenti puteam afla

  20. #104
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    laura e pe 14
    dupa cate stiu eu folosesc cararea.

  21. #105
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miafangina View Post
    Eu sunt mai surda,ma duc sa mai vad si ascult o data.

    Da,Maria era...mai e loc linga voi,Tess si Cata?
    Mia, nu stiu... Ne-ar trebui ditamai oala de lapte!
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •