Page 4 of 23 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 480

Thread: CSS Deva ~ secþia gimnasticã artisticã - pãreri, discuþii

  1. #64
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    7.Eu o admir pe antrenoare care ,dupa ce D-na Peng o ameninta ca o distruge i-si permite sa i se adreseze intr-un mod vulgar o hartuieste imprastie tot felul de afirmatii mincinoase,aceasta ii antreneaza copilul in continuare cu sarguinta. Cand am intrebat-o daca este adevarat ce afirma D-na Peng mi-a raspuns ca copilul nu are nici o vina iar ea cand este in sala de gimnastica oricum uita totul, este in elementul ei si nu se gandeste decat la gimnastica.
    Last edited by titus64; 13th November 2009 at 18:07.

  2. #65
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    8.D-ra Adela isi plateste masa la cantina scolii.Poate oricand documenta acest lucru cu chitantele platite la caseria scolii.

  3. #66
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    MUltumim Titus ca ti-ai facut timp sa-i raspunzi desi este evident care este adevarul . Femeia asta musca si mana care a hranit-o .Trist este ca acel copil v-a suferi . Prin tot ce face nu face decat rau propriului copil .

  4. #67
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by shaposhnikova View Post
    buna ziua tuturor,
    Am facut si eu cateva cercetari referitor referitor la acuzele doamnei peng.
    In schimb am aflat cateva lucruri despre doamna peng, lucruri care ii demonstreaza abilitatile (sc quasar),poate ca voua tuturor nu va spune nimic, dar cu siguranta doamna peng stie despre ce este vorba

    Merci de tip . M-ai facut curios si am cercetat si eu am dat niste telefoane si am ramas masca.D-na Peng a lucrat la aceasta firma Quasar.Cand voi avea dovezii voi da mai multe detalii.
    Last edited by titus64; 13th November 2009 at 19:53.

  5. #68
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    5. Bursele nu au fost impartite de D-ra Adela ci repet dupa merit (medalii) iar cand s-au epuizat medaliile, dupa munca copiilor.Mai fac odata apel la D-na Peng sa faca diferenta dintre o bursa SOCIALA si de MERIT.
    Sarmanul tau copil! nici nu stiu ce te faceai fara bursa aia! In special d-ta!

  6. #69
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1

    Question

    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    Merci de tip . M-ai facut curios si am cercetat si eu am dat niste telefoane si am ramas masca.D-na Peng a lucrat la aceasta firma Quasar.Cand voi avea dovezii voi da mai multe detalii.
    Sunt super curioasa de ce a dat d-ra popa azi 13nov 2009, asianei peng 10euro sa mi-i dea. Oare ?
    Ai contract cu d-ra antrenoare sa o reprezinti? OK!
    dar atunci cum iti permiti sa balmajesti atatea in numele a inca 5 parinti? Ei stiu oare ce faci d-ta?
    Last edited by silvana peng; 13th November 2009 at 21:52.

  7. 13th November 2009, 21:36

  8. 13th November 2009, 21:40

  9. #70
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Apropo poate ne spui tu ceva despre Quasar.Ce zici....

  10. #71
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    D-le jurca :
    1- unde-i scrisoarea aia deschisa de d-ta in numele a sase parinti?
    2- cum iti permiti sa vb in numele acestora si sa minti ca-i reprezinti? Ex. D-na Campean
    3- esti impresarul antrenoarei?
    4- crezi ca vei cumpara pe veci locuri copilului d-tale in cncurs?

  11. #72
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Sa sti ca minti tare rau si zau ca-i anormal sa reprezinti oameni care nici nu ti-au auzit macar vreo-data numele dapa-i sa fi vorbit candva cu d-ta!!!!!!!!!!!!
    Sa-ti fie rusine!

  12. #73
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    Raspunsul la intrebarea NR:6
    D-na Peng stie ca eu am platit deja cantonamentul fetelor si chiar a ficei ei in Elvetia.Din momentul in care eu nu am mai fost deacord cu pareriile ei am devenit automat dusmanul ei.Tot ce doreste ea acum este sa impiedice acest cantonament stiind ca eu nu i-mi voi mai putea recupera banii in intregime.In contract scrie ca in caz de neprezentare se percepe 30 la suta din suma.Pentru mine nu este o problema pierderea banilor ci mi-ar parea rau pentru fete care s-au bucurat si deabea asteapta sa vina in Elvetia.Si in plus ,credeti-ma ca ele merita acest lucru din plin pentru munca lor.Dar pe D-na Peng nu o intereseaza acest lucru ci doar sa-mi arate mie ce se intampla daca nu esti deacord cu D-na Peng.Nu o intereseaza nici ca fica ei este involvata in acest cantonament care nu o costa nici un ban.Ptr. biletul de avion are sponzorizare, bani de buzunar i-am promis ca ii dau eu (pretul costumului 40 Euro).
    Hai nu zau?
    Ce calitate ai d-ta Jurca Titus? director , antrenor ??

  13. #74
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Nici macar bun simt nu ai d-le jurca. nu te-ai gandit ca vor vedea parintii in numele carora vb?
    Nu stiu cum iti permiti, dar,...mai conteaza? Ce sa -i faci? nu toti o ardem in elvetii si ne permitem ca d-ta sa cumparam pe bani antrenori si sa impresionam prin a minti ca vb in numele unui colectiv de parinti!!!!!!!!!
    vai sa amar Jurca! Otelu-Rosu
    Last edited by silvana peng; 13th November 2009 at 21:55.

  14. #75
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    Apropo poate ne spui tu ceva despre Quasar.Ce zici....
    Eu zic sa spui tu de camatariile d-rei tot,tot si bineinteles de aia 200euro/copil/elvetia 13-24dec 2009 sau vrei sa pun eu FF?

  15. #76
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Poti sa denaturezi si sa minti, despre antrenoare ,de scoala ,de director ,de federatie,dar ai gresit ca in momentul in care introduci copilul meu in minciunile tale.
    Deacum voi lua eu initiativa sa se termine cu tigania asta.Si crede-ma cand promit ceva nu ma las pana nu ajung la sfarsit.

  16. #77
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Silvana nu ai de gand sa te potolesti?
    Nu ai putin de bun simt fata de noi toti.

    Cate penalizari vrei sa mai iei in seara asta? Pana acum ai luat 2....
    www.fangymnastics.com

  17. #78
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    In momentul cand nu ai argumente incepi sa mintii sa jignesti.Ti-am raspuns la toate incriminarile aduse si acum incepi sa delirezi altele.

  18. #79
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Eu ma duc sa citesc regulamentul forumului,sa ma lamuresc.
    Nu ne putem bucura de un concurs de gimnastica,ca vine o persoana si otraveste totul in jur?!
    S-a deschis acel thread minunat unde aveam ocazia de-a cunoaste micutele gimnaste si doamna x a-nceput sa-mproaste cu noroi in toata lumea;stiu ca ignorarea persoanei ar fi cel mai bun lucru,dar cei atacati e normal sa vrea sa explice,ba acuma incepe sa se lege si de fetite!
    RUSINE!

  19. #80
    sport legend anna.09's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by silvana peng View Post
    Cine vb si in numele cui? Mai clar se poate va rog?
    Vorbeste un fan al gimnasticii..si nu cred ca gresesc dc spun ca vorbeste in numele majoritatii!

  20. #81
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Imi cer scuze de la inceput pentru "tonul" acesui post, poate unii considera inadecvat sa vii cu o gluma intr-o discutie asa de serioasa... Dar poate reusim sa mai descretim fruntile...
    Quote Originally Posted by Cata_RB View Post
    Ma bag si eu, ca musca-n lapte...
    Si eu... Doua muste in lapte cred ca se inteleg mai bine decat doua fete-cucuiete pe aceeasi ramura in plop.

    @Titus: nu imi permit sa dau sfaturi, faci ce vrei dar parerea mea e ca banii se primesc si se dau numarati (in cazul de fata cu chitanta semnata si martori) chiar daca e vorba de 40 euro sau mai putin.

    On topic: Am fost in primavara la Deva si mergind (ca bosorogii) cu telecabina la Cetate, am trecut pe langa liceu. Mi-am amintit (parca despre Cerasela se scria la vremea aceea...) ca fetele citeodata urca in alergare... Cit de des se face asta? Cit timp le ia fetelor? Sincer cred ca e un antrenament bun pentru rezistenta la efort si e bine ca e in aer curat nu in sala cu praf de magneziu. Amplasarea liceului cred ca e ca e o chestie faina.

  21. #82
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tess_AN View Post
    Imi cer scuze de la inceput pentru "tonul" acesui post, poate unii considera inadecvat sa vii cu o gluma intr-o discutie asa de serioasa... Dar poate reusim sa mai descretim fruntile...

    Si eu... Doua muste in lapte cred ca se inteleg mai bine decat doua fete-cucuiete pe aceeasi ramura in plop.

    @Titus: nu imi permit sa dau sfaturi, faci ce vrei dar parerea mea e ca banii se primesc si se dau numarati (in cazul de fata cu chitanta semnata si martori) chiar daca e vorba de 40 euro sau mai putin.

    On topic: Am fost in primavara la Deva si mergind (ca bosorogii) cu telecabina la Cetate, am trecut pe langa liceu. Mi-am amintit (parca despre Cerasela se scria la vremea aceea...) ca fetele citeodata urca in alergare... Cit de des se face asta? Cit timp le ia fetelor? Sincer cred ca e un antrenament bun pentru rezistenta la efort si e bine ca e in aer curat nu in sala cu praf de magneziu. Amplasarea liceului cred ca e ca e o chestie faina.
    Da fiecare parinte a primit chitanta cu 34de euro iar pentru restul nu exista, deoarece coletari nostri in Italia nu dau chitante.

  22. #83
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    da ai dreptate sa ne mai destindem, laura a aterizat astazi prima data fara ajutor la zukahara(nu stiu daca am scris corect) in picioare ,grupat.

  23. #84
    sport legend anna.09's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,501
    Reputatie
    1
    pun un link cu Aluissa Lacusteanu..pentru ca imi era dor de ea ..si pentru ca eu doar de curand am aflat ca ea a inceput gimnastica cu Adela Popa:
    http://www.youtube.com/watch?v=ZtLDepWnchc

    M-am gandit ca aici ar trebui pus acest link. Si poate in viitor ar fi frumos sa le amintim si pe celalalte valori ale clubului Cetate Deva

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •