Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 35 of 35

Thread: Grupa B: Dinamo Kiev, Real Madrid, Leverkusen, AS Roma

  1. #22
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Realul se incurca la roma...va spun eu ...care am vazut un x2 la real-leverkusen .....
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  2. #23
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    mai este o etapa... si aproape mi se indeplinste pronosticu`
    multã lume... PUŞINI OAMENI

  3. #24
    ..si stelista:D madridista's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    783
    Reputatie
    1
    realul sa se impiedice de roma......pe un stadion gol....asta cred ca e o gluma.chair daca castiga roma tot nu ajunge in cupa uefa nu?
    eu nu cred ca e posibil sa se impiedice...dar totul e posibil nu?
    sper ca protv da meciul cu real madrid-roma miercuri, nu?
    Viata nu-i niciodata chiar atat de buna, dar nici chiar atat de rea pe cat pare!!(Guy de Maupassant)

  4. #25
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    realu,in cel mai rau caz,pe locul 2..
    dar greu de crezut ca o sa piarda la roma..
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  5. #26
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Vad ca s-au strans pe aici destul de multi care antipatizeaza Realul! Iata ca a mai venit unul! Realul in UEFA, si asta cu noroc pt ca Roma joaca slab sezonul asta! Si oricum, in cupa UEFA pica la tragerea la sorti cu Steaua si iese din competitie, termina pe locul 8 in campionat si scapam de ei in cupele europene la anul ;-)
    Oricum, Realul, la pretentiile lor, sa conteze pe ultimul meci sa se califice in optimi...
    Ar trebui sa le fie rusine pt ca li s-a permis sa aiba datoriile alea la stat si ei sa poata face transferuri in continuare doar ca sa ajunga o umbra a echipei de la inceputuri!
    RUSINE REAL!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  6. #27
    BadKitty CoolRain's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    NuttyHouse
    Posts
    1,529
    Reputatie
    1
    Fratilor, e groasa in grupa asta, oricum ai privi lucrurile... Se poate intampla orice, Roma e in revenire si nu m-ar mira un 1x in fata Realului... In plus, nici la Leverkusen-Dynamo nu prea sunt apele limpezi, Dynamo e o echipa greu de batut! Cred ca in aceasta grupa se afla viitoare castigatoare a Cupei UEFA, cine termina pe locul 3 bate tot in UEFA...

    Parerea mea:
    1.Leverkusen
    2.Dynamo
    3.Real
    4.Roma
    My inner child beats up your inner child

  7. #28
    ..si stelista:D madridista's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    783
    Reputatie
    1
    crezi tu ca cine termina pe 3 bate tot in uefa?????si dc prin absurd ajunge realul???ai zice la fel???cred ca suntem vreo 3 persoane care tinem cu realul pe acest forum:eu, thanya si realmadrid.com.mai exista vreunul pe care nu il stiu???nu cred!!!in schimb barcelona....sa nu vb!!!!ar fii prea greu sa-i numar!!!!ma intreb dc asa era situatia in 2002 cand castiga realul cl si jucau ff bine???hmmm......
    Viata nu-i niciodata chiar atat de buna, dar nici chiar atat de rea pe cat pare!!(Guy de Maupassant)

  8. #29
    BadKitty CoolRain's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    NuttyHouse
    Posts
    1,529
    Reputatie
    1
    Despre partea cu cei care tin cu Real si cu Barca ai dreptate... Sincer, eu nu am afinitati prea mari cu fotbalul spaniol, nu tin nici cu Barca, nici cu Real, dar sunt de acord ca daca eram in 2002 multa lume tinea cu Realul. Echipele din grupa asta sunt foarte tari si imi mentin parerea ca cea care va fi pe locul 3 va castiga Cupa UEFA. Pt. Real e crucial meciul cu Roma, italienii sunt in revenire, tin minte ca acum ceva timp (2 ani parca) Roma a castigat la MAdrid cu 1-0, dupa ce pierduse acasa cu 0-3... Dar si Realul are capacitatea sa revina intr-un meci, a revenit cu Roma si Dynamo de la 0-2, cu Leverkusen la Madrid... Asa ca meciul e descis oricarui rezultat... Singura varianta buna pt Real pe care o vad eu e un 2-1 chinuit si cu rasturnare de scor, in rest toate sansele pt. Roma...
    My inner child beats up your inner child

  9. #30
    2 3 viorel 31's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Gaesti-Dambovita
    Posts
    501
    Reputatie
    1
    madridista@ mai sunt si eu pe aici si tzin cu Real de cand ma stiu si nu o sa incetez sa fac lucrul asta indiferent de rezultatele lor.
    Cat despre grupa din CL atata timp cat sunt sanse si teoretice pt faza urmatoare mergem inainte; sunt convins ca Dynamo Kiev si Real Madrid vor continua competitia cu toate ca ne-am facut viata grea pe mana noastra ( vezi 1-1 cu aspirinele pe Bernabeu ) Daca nu, sa vedem galacticii la Bucuresti intr-o confruntare cu cealalta echipa a mea Steaua. Ce ziceti?
    [B]... Just precious ...[/B]

  10. #31
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    sper sa ramana real in cupa uefa si sa pice cu steaua,
    asa daca nu se califica nu e mare surpriza, dar daca ii scoate pe real va fi ceea mai mare realizare in ultimii 18 ani la nivel de club a romanilor
    Last edited by Cucu; 8th December 2004 at 18:54.
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  11. #32
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    http://img.livescore.com/img/flash.gif HTAS Roma (Ita)0 - 1Real Madrid (Spa)http://img.livescore.com/img/flash.gif HTLeverkusen (Ger)0 - 0Dynamo Kyiv (Ukr)
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  12. #33
    sport legend OwenSkeet's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    421
    Reputatie
    1
    Roma 0-3 Real Madrid
    Leverkusen 3-0 Dinamo Kive
    Real Madrid a reusit calificarea in Cl impreuna cu Leverkusen. Dinamo Kiev continua in Uefa.
    Campionii Campionii ole ole ole!!Titlu 22 > 17+3

  13. #34
    2 3 viorel 31's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Gaesti-Dambovita
    Posts
    501
    Reputatie
    1
    Am sperat ca alaturi de Real (de care nu m-am indoit ca se va califica)din aceasta grupa sa mearga mai departe vecinii nostri de la rasarit Dynamo Kiev, dar Bayer sa impus fara drept de apel asa cum a facut si in prima partida a grupei.
    Una peste alta Real si Bayer merg mai departe in optimi iar Kiev poate venii din nou la...Bucuresti in Uefa Cup.
    [B]... Just precious ...[/B]

  14. #35
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Mda...shi eu am sperat ca Roma sa joace cu prima echipe impotriva realului...dar nu a fost sa fie .... ...
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •