Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 127 to 133 of 133

Thread: Champions League 2003 - 2004

  1. #127
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    A....asa iti dau dreptate. Credeam ca te referi la meciul din seara asta, unde din cate am vazut in rezumat Monaco au meritat victoria.

    Sa vedem ce fac maine campionii Frantei. Parerea mea ca nu au cum sa treaca de Porto...dar surprizele sunt la tot pasul.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  2. #128
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    Ar fi o mare surpriza ca si lyonul sa se califice in semifinala; cred ca ar fi sarbatoare in Franta; oricum prin rezultatele din seara asta au crescut considerabil sansele lui milan la castigarea uefa cl.

  3. #129
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    Gabriel: Da, e si parerea mea. Porto a pierdut sambata la Gil Vicente, cu 0-2 (prima lor infrangere in campionat), dar tot o sa fie foarte greu pentru Lyon. Si pe lyonezi 3-1 nu-i califica. Sa vedem ce-o sa iasa.

    maryuss_mau: Lyon nu-l are la dispozitie pe Govou, dar au atacanti excelenti (Elber si Luyindula). Totul se poate, dar nici Lyon nu e in cea mai buna forma. (1-2 acasa cu O. Marseille.)

    As vrea sa dea meciul lui Porto la televizor, ca Deportivo sigur nu se mai califica. Iar daca Ancelotti le zice elevilor sai sa inchida jocul, atunci n-o sa vedem nimic spectaculos.

  4. #130
    ..si stelista:D madridista's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    783
    Reputatie
    1
    logic ca nu mi-a venit sa cred ca real a pierdut,dar asta e...viata merge inainte.m-am bucurat ca chelsea a castigat,oricum nu-i suport pe aia de la arsenal.ar fii frumos ca porto sa elimine lyon-ul si deportivo pe milan....ce surpriza frumoasa ar fi

  5. #131
    manager Ravelly's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Navodari
    Posts
    330
    Reputatie
    1
    Am vazut in aceasta seara o echipa Deportivo careia nu i-ar fi stat nici o echipa in fata...a zdrobit Milanul cu 4-0 si nu a aratat aproape nici o slabiciune. Au realizat un joc entuziasmant, de fapt ii caracterizeaza acest stil, dar in acest meci si-au depasit conditia. Sper intr-o finala Depor-Chelsea

  6. #132
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by madridista
    ar fii frumos ca porto sa elimine lyon-ul si deportivo pe milan....ce surpriza frumoasa ar fi
    In seara asta a venit zana cea buna si ti-a indeplinit 2 dorinte. Gandeste-te bine la a treia...
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  7. #133
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by maryuss_mau
    oricum prin rezultatele din seara asta au crescut considerabil sansele lui milan la castigarea uefa cl.
    au crescut atat de mult sansele milanului, incat s-au cam spart... sau "or fi avut si ei ameteli" ca stim noi cine...
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •