View Poll Results: Pronostic Poli Timisoara - Dinamo

Voters
59. You may not vote on this poll
  • 1

    37 62.71%
  • X

    7 11.86%
  • 2

    15 25.42%
Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 208

Thread: Etapa 9: Poli Timisoara - Dinamo

  1. #1
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1

    Etapa 9: Poli Timisoara - Dinamo

    Duminica, 3 octombrie: Poli Timisoara - Dinamo (ora 19.45, National TV)
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  2. #2
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Hopa! Cand incepe distractia?
    Anyone?
    Come on people, hai la joaca!

    Incep eu: bate Dinamo!

  3. #3
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    iata ca a venit momentul sa ne razbunam pe dinamovisti (nu zic catei ca poate imi iau advertisment)
    dupa ce in ultimele 2 sezoane am fost furati sper ca duminica sa avem parte de un arbitraj corect
    asa ca, daca arbitrii isi vad de treaba lor si nu inventeaza penalty-uri sau offside-uri, merg pe o victorie a polistilor cu scorul de 2-0
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    526
    Reputatie
    1
    ..." bate Dinamo "...doar la Sectie !...Daca-i vorba despre fotbal , dinamo ( nu merita mentionata cu lit. mare ) nu are ce cauta in campionat , iar cine a propus desfiintarea echipei a stiut de ce zice asta...cred ca este clar pentru oricine asta...chiar si pt catei . Cum mai zicea un forumist " furtul a devenit o traditie " , deci rezultatul va fi stabilit din nou de al 12-lea , 13-lea...si altii din umbra , "jucatori " ai lasilor catei . Voi nu santeti in stare sa jucati fotbal , nu aveti curajul sa jucati cinstit...iar atunci cand e vorba de un joc cu echipe straine ( si arbitrii straini ) , stati " la cutie "...ca poate poate "iese" un rezultat bun... atunci cand o echipa castiga impotriva voastra , pentru noi toti este sarbatoare...care noi ?...90 % dintre microbisti , cei care iubim sportul in general...si in mod colonel ( ca sa fie pe intelesul vostru ) fotbalul curat , adevarata competitie , bazata pe valoare in teren ( nu pe murdariile voastre )....
    Atunci cand Clujul a castigat , la noi a fost sarbatoare , la Partizan la fel...sper sa fie si acum acasa la noi , ...POLI , POLI , POLI !

  5. #5
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    cate ardoare, cata determinare. pacat ca esti cam plictisitor. In rest imi place ca tot la fel de mult va doare diferanta de valoare intre Dinamo si fulgerul bragadiru Timisoara. Asta e, mai aveti pana cand o sa ne bateti.

  6. #6
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Asta e, mai aveti pana cand o sa ne bateti.
    Urmatorul meci este F.C.U. Politehnica Timisoara - F.C. Dinamo Bucuresti, 3 octombrie 2004, ora 19.15. Au ramas: 6 zile 3 ore 8 minute 30 secunde sa stii ca nu mai e chiar asa de mult :p
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  7. #7
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Poli, ce echipa e aia FCU Politehnica Timisoara? Nu am auzit sa fie in A o asa echipa.

  8. #8
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    du-te, informeaza-te si mai vorbim dupa :p
    Forza Viola! a sosit momentul razbunarii
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  9. #9
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    tot nu stiu despre ce vorbesti. m-am uitat. peste tot scrie de una Poli Aek Timisoara. Nu sunt eu de vina.

  10. #10
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1

    Poli Timisoara-Dinamo

    poate asta iti improspateaza memoria http://www.poliaektimisoara.ro/arhiv...Dinamo2004.jpg
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  11. #11
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Putin ma pasioneaza ce scrie pe un afis cand in toate ziarele si daca ma uit si la liga scrie Poli AEK. asa ca mai incearca.

  12. #12
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timiºoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    ieppy, nu mai abera aiurea...chiar vrei sa-ti pui tot forumul in cap? Chiar daca nu esti in Ro, ai net si te poti informa despre echipa care o sa va bata duminica.
    Acuma zau, potoleste-te cu atacurile fara nici o noima, ce draq...E spre binele tau. Care-i scopul tau? Sa enervezi pe toata lumea?
    Last edited by Sergio; 27th September 2004 at 17:30.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  13. #13
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Aleg daca nu...
    Eu am inceput, acum urmezi tu.

    Tot forumul in cap? Il am deja! Doar sunt VIP! Acum urmeaza restul lumii!

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    526
    Reputatie
    1
    ...ieppy...tu nu esti informat ,... echipa care joaca la Timisoara se numeste FCU Politehnica Timisoara , ea reprezinta acum orasul , traditia si spiritul zecilor de mii de suporteri...pe care o sa-i vezi duminica . ... faptul ca nu adoptati tactica strutului nu este de mirare pentru ca voi nu aveti nici rusine , nici bun simt...in schimb , de abea astept sa plecati toti dupa meci cu "coada intre picioare" schelalaind ...pana la Bucuresti .

  15. #15
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Eu sunt bine informat. Pana una alta la meciul cu Dinamo echipa se va numi Poli AEK. Ce va fi dupa aceea mai vedem.

    Restul sunt vise erotice. ale unui violet.

  16. #16
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sergio
    ...te poti informa despre echipa care o sa va bata duminica.

    sergio, vezi ca te vede tot forumul ca-ti pare rau in eventualitatea in care pierde Dinamo

    Revenind, bate Dinamo. Dinamo este in revenire de forma si la cum joaca au toate sansele sa invinga.
    Oricum, sper intr-o atmosfera civilizata (pe teren, ca si in tribune), fara incordari nejustificate...si sa invinga cel mai bun, adica Dinamo

    ps. in legatura cu AEK, in presa de sapt. trecuta scria ceva de genul ca cei de la lpf n-au primit nimic oficial astfel incat sa schimbe denumirea. Poate intre timp au primit...dar n-au anuntat
    ...always look on the bright side of life...

  17. #17
    sport legend
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    526
    Reputatie
    1
    ...ieppy... e cazul sa schimbi agentia de ... , astia te dezinformeaza in mod voit , sa stii ca dinamo este tot echipa aia de cacao ...nu s-a schimbat nimic , asa ca nu-ti pune sperante desarte , voi nu puteti castiga nici un pct in mod corect...nici daca jucati cu Bragadiru , Motru , ...sa nu mai zic de Falticeni...care v-a umilit .
    PS. ...visele erotice sant potrivite varstei de 14-18 ani, iar daca tu nu le-ai depasit , asta nu inseamna ca toti sant in aceiasi situatie .

  18. #18
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Pe o parte esti distractiv, pe cealalta insa esti... tot distractiv.

    Mai violetule, echipa asta de cacao are mai multe performante, atat interne cat si internationale decat toate echipele care fuzioneaza sa iasa o echipa ca Aek timiosara. Asa ca ramane cum am stabilit. Noi cu punctele, voi cu visele.

  19. #19
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    In ziare,reviste,liga, TV,etc... echipa din Timisoara este numita in continuare AEK...fie ca, convine sau nu suporterilor violeti(nu negati ca va dau 2000 de linkuri) asta ca sa nu dezinformam po****tia
    Daca ii bateti pe caini....tot respectul
    Free Sevilla!!!!

  20. #20
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Forza Poli. Sper sa bateti pt ca voi cei din tribune meritati asta.

  21. #21
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    tot respectul o sa il aiba cand nu o sa mai stea ca oaie sa le dati voi 8. Atunc poate.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •