Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 47

Thread: A murit Paul Hunter!

  1. #1
    Ground Breaker r0bby's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    4,991
    Reputatie
    1

    RIP-A murit Paul Hunter

    Astazi s-a stins din viata jucatorul de snooker Paul Hunter,in urma unui cancer de colon..avea 27 de ani..Dumnezeu sa il odihneasca!
    Last edited by pinki; 13th October 2006 at 18:32.

  2. 10th October 2006, 23:31

  3. #2
    sport legend coiscif's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    755
    Reputatie
    1

    Exclamation A murit Paul Hunter!

    incredibil...cancerul nu iarta pe nimeni! un jucator foarte talentat care in ultima vreme parea sa se simta mai bine! vineri a fost dus de urgenta la spital si ieri a murit! mai avea si o fetita...

    He'll be missed!
    Roger Federer, the sixth man to complete a Career Grand Slam

  4. #3
    h8rz gonna h8 Zabriskie's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Haterville
    Posts
    4,246
    Reputatie
    1
    Both teams played hard.

  5. #4
    sport legend coiscif's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    755
    Reputatie
    1
    un jucator foarte talentat...putea castiga sigur titlul de campion mondial! life sucks....sambata facea 28 de ani!
    Roger Federer, the sixth man to complete a Career Grand Slam

  6. #5
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,927
    Reputatie
    1
    O pierdere imensa,niciodata nu am suferit atat ca a murit cineva.
    Imi pare rau si de fetita lui...
    Dumnezeu Sa-l odihneasca...

  7. #6
    sport legend coiscif's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    755
    Reputatie
    1
    este cu siguranta cea mai proasta veste pe care am primit-o tot anul! Dumnezul sa-l odihneasca!
    Roger Federer, the sixth man to complete a Career Grand Slam

  8. #7
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Dumnezeu sa il odihneasca in pace!
    Nu sunt mare fan snooker dar imi place acest sport si am urmarit cateva meciuri ale lui Hunter.
    Pacat de el, asa tanar!

  9. #8
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    e foarte trist cand se intampla asa ceva, si ma refer aici cand o asemenea boala grava loveste intrun mare sportiv (si anul trecut parca fostul campion mondial la WRC richard burns, tot englez, a murit parca din cauza unei tumori la cap) dar noi tre sa-l adminam nu numai prin ceea ce a fost si ceea ce a facut ci si prin putearea imensa de lupta pt ca, chiar si bolnav el a revenit pe masa de snooker si a continuat sa-si arate talentul si totodata si modestia!!!
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  10. 11th October 2006, 13:15
    Reason
    dubla

  11. #9
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Nu sunt multe de zis, ieri dimineata cand am vazut stirea, mi-au dat lacrimile, un jucator de mare clasa (probabil ar fi fost un viitor campion mondial), un luptator, pt ca a luptat cu boala, i-a ras in fata atunci cand a jucat la mondiale si cand a luptat din rasputeri sa castige meciurile, chiar daca era vizibil slabit.

    Pozitia in clasament (34) era inghetata pana in sezonul urmator, cand era asteptat sa revina...sa-si recastige locul (meritat) in top16, dar....

    Nu stiu, nu-mi vine sa cred nici acum, nimeni nu merita asta, mai ales la o varsta asta. A 2a oara in decurs de o luna cand o persoana care nu merita aceast lucru s-a dus, dupa "crocodile hunter" acum cateva saptamani.

    Ma intristeaza foarte tare gandul ca fica lui, Evie Rose, n-o sa-si cunoasca niciodata tatal . Sincere condoleante familiei, prietenilor si fanilor pt care Paul a insemnat totul in snooker.


  12. #10
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vālcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Nu ma pot bate cu pumnul un piept ca eram un fan al lui, dar daca ma intrebai sa-tzi spun niste jucatori ... itzi spuneam OSullivean si Hunter

    Paul Hunter ...
    Richard Burns ...
    si multi altzii ...
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  13. #11
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Jimmy White : Este atat de, atat de trist. Sunt foarte deceptionat . Este peste limita de intelegere a oamenilor. Nu pot sa-mi revin. Asta este "minunea" acestei lumi rele, banuiesc.

    Intotdeauna mi-l voi aminti pe Paul ca prietenul meu mai mic. Era un tigru pe masa de snooker, dar in afara jocului, nu ai fi putut sa intalnesti un om mai bun, care n-a suparat pe nimeni, nu era arogant sau necivilizat ca pop-starurile si cateva personaje din lumea sportului.

    A fost un prieten foarte de treaba. Avea o familie minunata. Nu puteai sa-l intimidezi. Nimic nu putea sa-l supere. Imediat dupa ce castiga sau pierdea, devenea inapoi Paul Hunter si asta este o calitate foarte mare pe care nu multa lume o are. Nu va pot spune cat de special a fost. Va fi in inima mea pt tot restul vietii mele. Este o zi foarte, foarte trista pt snooker dar si pt sport in general.

    Ronnie O'Sullivan : “It’s an absolute tragedy. Paul’s strength, courage and continued optimism were an inspiration"

    Brandon Parker (managerul lui Paul): "Lindsey nu este in doliu - ea celebreaza viata unui om minunat. Ea este bine, moartea lui nu a fost de neasteptat. A fost in dureri la sfarsit si nimeni nu vrea sa vada persoanele la care tin in suferinta. Interesul public a fost fenomenal. Oriunde mergea, aducea soarele, lumina si fericirea."

  14. #12
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    What? Este adevarata stirea?
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  15. #13
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Timisoara\Deva
    Posts
    1,426
    Reputatie
    1
    Dumnezeu sa-l ierte......
    <<<<<Hai Rapid>>>><<<<Forza Viola Ale>>>>

  16. #14
    sport legend coiscif's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    755
    Reputatie
    1
    nu stiu ce sa mai zic! la ultimul turneu la care a jucat arata mai bine! boala asta nu iarta pe nimeni! mare pacat ca nu a reusit sa-si implineasca visul...campion mondial! fanii nu-l vor uita...
    Roger Federer, the sixth man to complete a Career Grand Slam

  17. 11th October 2006, 21:01

  18. #15
    Ground Breaker r0bby's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    4,991
    Reputatie
    1
    o mare pierdere pentru snookerul mondial...dumnezeu sa il odihneasca..era foarte tanar!din pacate nu a castigat titlul mondial..RIP

  19. 12th October 2006, 08:41

  20. #16
    sport legend Redboy's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    508
    Reputatie
    1
    Imi pare foarte rau... ieri am aflat si yo... RIP Paul Hunter !
    Asta e viatza...

  21. #17
    junior
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    124
    Reputatie
    1
    PAUL HUNTER - REST IN PEACE. Nu sunt un mare fan al snooker-ului,il urmaresc desul de des insa,favoritul meu e jimmy white.Stiam ca Paul Hunter e bolnav, dar aceasta veste efectiv m-a dat peste cap. Sunt stupefiat de fiecare data cand lumea sportului pierde un membru care este in floarea varstei. Paul Hunter era tanar , foarte talentat si acu vreo 2, 3 ani cocheta cu locul intai in snooker, si era vazut ca un virtual campion mondial.Acum am aflat si am ramas fara cuvinte...........!!


    THE GOOD, DIE YOUNG!!! PAUL HUNTER, - YOU'LL NEVER BE FORGOTTEN

  22. 12th October 2006, 21:23

  23. 12th October 2006, 21:26

  24. 12th October 2006, 21:28

  25. 12th October 2006, 21:31

  26. 12th October 2006, 21:35

  27. 13th October 2006, 17:50

  28. #18
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    ups! cred ca am sters mai mult decat trebuia dar erau semi-offtopic. ma scuzati, pana ma obisnuiesc cu optiunile
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  29. #19
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    Cuvintele sunt de prisos ....http://yelims.free.fr/Groumph/Triste20.gif http://yelims.free.fr/Groumph/Triste42.gif

    Era jucatorul meu favorit, alaturi de Ronniehttp://yelims.free.fr/Groumph/Triste02.gif

    Rest in peace , Paul
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  30. #20
    sport legend coiscif's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    755
    Reputatie
    1
    inmormantarea lui paul va avea loc pe 19 in leeds! pentru a va face o idee despre cat de mult era iubit paul intrati pe www.youtube.com si cautati "paul hunter" o sa gasiti o gramada de videoclipuri facute de fani indurerati!
    RIP
    Roger Federer, the sixth man to complete a Career Grand Slam

  31. #21
    Platanu's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,921
    Reputatie
    0
    Dumnezeu sa-l odihneasca!Era unul din marii jucatori ai momentului,chiar daca in ultimul timp nu mai jucase.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •