Results 1 to 15 of 15

Thread: Top 5 - Portari pt nationala.

  1. #1
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1

    Arrow Top 5 - Portari pt nationala.

    Cine sunt cei mai buni 5 portari din romania?
    Din cate am auzit nici Lobontz nu o duce prea bine, stelea a revenit in romania, khamutovsky nui roman , cr. munteanu le are cu eliminarile shi nici nu e prea in forma; noua ne trebuie un portar de calitate daca vrem sa jucam la mondiale .
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  2. #2
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Dupa parerea mea:
    1. Lobontz
    2. Stelea
    3. Cristi Munteanu

    4. Martin Tudor (good goalkeeping in meciul cu faru')
    5. George Curca
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  3. 21st September 2004, 12:13

  4. #3
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    1.Lobont
    2.Dolha
    3.Popa
    4.Stelea
    5.Curca

  5. #4
    GUNNAR NORDAHL pirlinho's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    267
    Reputatie
    1
    1. Lobont
    2. Cr. Munteanu
    3. Popa
    4. Dolha
    5. Curca

  6. #5
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Lobont
    de aici in jos cam grava situatia.

  7. #6
    junior methos's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    123
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jesse_James
    1.Lobont (Ajax)
    2.Coman (Arges)
    3.Tudor (Steaua)
    4.Popa (National)
    5.Curca (Farul)
    poate imi spui si mie de tudor shi nu cristi munteanu?hai te rog...
    fortza Dinamo!!!
    hai Romania!!!

  8. 22nd September 2004, 15:17

  9. #7
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Un portar bun si de viitor e Marc de la FC Brasov!

  10. #8
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Lobont este singurul portar capabil sa faca fata nationalei zic eu...:p
    restul ar mai trebui sa se antreneze
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  11. #9
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Curca de la Farul - mi-a placut cum a aparat in meciurile din turneul cipriot de asta iarna

    Marius Popa - merita incercat, macar ca idee

    Lobont - omul asta s-a varzalit de tot, nu imi dau seama ce e cu el. Nu era oricum portar de centrari, acuma nici refleze parca nu mai are ...

    Cristi Munteanu - asta are reflexe, dar mai trebe "dresat" oleaca, sa nu mai comita diverse timpenii prin afara careului, si nu numai

    Un al cincilea nu imi mai vine in minte .. .hai sa zicem Stelea, desi e batrin si oarecum plafonat, ca nu stiu cum sa-i zic altfel ...

  12. #10
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1

    Portari :

    1. Popa ( FC National ) - cel mai in forma
    2. Dolha ( Rapid ) - talent mare , lipsa de forma
    3. Martin Tudor ( Steaua ) - lipsa de meciuri , dar in mare forma
    4. Lobont (Ajax) - lipsa de forma
    5. Curca (Farul)
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  13. #11
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    baaai, ce tot il bacatzi pe Popa asta mah, ca joaca la national shi natzionalul e pe primul loc? de aia? nu shtiu, eu nul vad pe popa fiind titular in echipa natzionala . Lobontz zic eu ca e cel mai bun, cu toate ca nu e titular la Ajax (din cate am auzit). Sau cristi munteanu cu cel mai tare reflex .
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  14. #12
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution
    Sau cristi munteanu cu cel mai tare reflex.
    esti sigur de ceea ce ai spus? cum draq sa fie cristi munteanu portar de nationala
    ne-ar bate si andorra cu gafele pe care le face
    am trait sa o aud si p-asta: Cristi Munteanu portar de nationala
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  15. #13
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    iasi
    Posts
    35
    Reputatie
    1

    portari

    daca popa,curca,sau marc ar juca la Steaua,Dinamo,Rapid ar fi selectionati....asa nu ii are iordanesc la inima....si il cheama pe lobont fara meciuri in manusa,pe stelea fara echipa .....
    [COLOR=Blue]Confucius say:Never stand betwin fire hidrant and dog.[/COLOR]

  16. #14
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution
    baaai, ce tot il bacatzi pe Popa asta mah, ca joaca la national shi natzionalul e pe primul loc? de aia? nu shtiu, eu nul vad pe popa fiind titular in echipa natzionala .
    Baaaaai, il bacam pe Popa pen'ca apara bine :p , si aparase bine si in sezonul trecut, cind Nationalu' nu era pe primul loc.

  17. #15
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    da, dar in overall tot lobontz, stelea shi munteanu sunt mai buni
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •