Results 1 to 17 of 17

Thread: Echipa Nationala!

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    26
    Reputatie
    1

    Echipa Nationala!

    Indiferent de echipa de club cu care tinem, toti suntem atasati de echipa natinala. Acest subiect este deschis numai celor optimisti si care tin cu adevarat la aceasta echipa si la sansele ei de calificare la Euro2004. Eu sunt sigur ca vom castiga in Copenhaga si ca Norvegia va face egal cu Bosnia. Avand in vedere ca au pierdut acasa, nu vad de ce nu ar pierde si in Bosnia, danezii. Hai Romania!
    NE CALIFICAM LA CM 2006 SI AJUNGEM IN PRIMELE 8!!! Dar pana atunci mai sunt 3 ani...

  2. #2
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    cam varza nu stiu. nema rezultate

  3. #3
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Nu vad ca nationala sa cistige la Danezi nu au vointa si mindrie ca sint romani.


    PS mai bine sint negativ si iese bine decit optimist si nu ne calificam.
    anti Dinamo, anti oier

  4. #4
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Interesul si suportul moral sint enorme in Danemarca .Toate biletele s-au vindut in citeva ore.In 20 iunie ! Eu sper ca asta sa ii faca nesiguri si speriati pe danezi si cind noi nu avem nimic de pierdut minunea se poate indeplini .Dar n-ar strica si un pic de noroc precum un gol rapid si apoi un joc activ in atac . Dorin

  5. #5
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Pai dorine gol rapid sa petrecut in amebele reprize numai ca nu au stiut sa tina de ele....dar minunea se poate petrece la ora asta e vorba numai de a vrea sa cistige.
    anti Dinamo, anti oier

  6. #6
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Pronosticuri:
    1) cu Luxembourg 4-0
    2) cu Danemarca 1-2 (cu voință și multă muncă+noroc scoatem acest rezultat) pt. noi

  7. #7
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Salut,
    Am o mica intrebare. Am fost ieri in Tratoria Il Calcio de pe Delea veche si am vazut aceasta poza inramata. Nu reusesc sa-mi amintesc cine e fotbalistul din poza. Imi pare foarte cunoscut, dar nu-mi vine in minte deloc. Am impresia ca a fost si pe la nationala. Poate reuseste cineva sa ma lamureasca. Multumesc anticipat!
    Attached Images Attached Images
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  8. #8
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Ia uite cine a mai reaparut printre noi. Cat despre poza nu stiu. Aduce cu Pompiliu Stoica, dar sigur nu-i el.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  9. #9
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    greu de zis cine-i in poza...

    pare sa fi fost si pe la nationala...

    si are o stema de echipa gen UTA

    99,99 % e Iulian Miu
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  10. #10
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Iulian Miu are gropita in barba. Asta nu prea pare sa aiba. Seamana unu cu altul, poate o fi el.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  11. #11
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    E flavius moldovan,a jucat la FC National.Duarte esti praf si pulbere.

  12. #12
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Da, chiar pare a fi Flavius Moldovan.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  13. #13
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    oki. multumesc pentru raspunsuri. cred ca el e, ca seamana cu ce am gasit pe google. pe wiki zice ca are si 3 selectii in echipa nationala. oricum, mi se parea cineva mai cunoscut.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  14. #14
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Cică Iulian Miu...
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  15. #15
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    da ma care-i problema ta....seamana si cu miu da asta e nu e el
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  16. #16
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Seamănă un căcat! Fă-ți ochelari.
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  17. #17
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Betivu' de Moldovan a ajuns in poze inramate
    [SIZE="4"][I][FONT="Tahoma"]Onoarea patriei . . .[/FONT][/I][/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •