View Poll Results: Va promova PREFAB MODELU in LIGA I?

Voters
26. You may not vote on this poll
  • Da! Va promova!

    9 34.62%
  • Nu! Nu va promova!

    14 53.85%
  • Nu stiu!

    3 11.54%
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 86

Thread: Promovam in LIGA I?

  1. #64
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    ce sa-i faci, m-am concentrat pe alte chestii

    lasa ca dupa ce imi iau masina ma duc sa vad un meci
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  2. #65
    junior rfbursa's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    138
    Reputatie
    1

    .

    A inceput un nou sezon plin de sperante pentru FC Prefab.Obiectivele de anul acesta sunt marete, se vrea promovarea in Liga I si pentru asta s-au cheltuit sume consistente fara scai la buzunar.In afara de investitiile in jucatori la Modelu se vor face si investitii in infrastructura ; stadion, baza de antrenament, tabela , investitii estimate la aproximativ 3 milioane de euro. Pe piata transferurilor clubul a fost destul de activ si cel putin pe hartie se pare ca a dat lovitura prin aducerea lui Erik Lincar fostul stelist facand parte si din stafful tehnic pe postul de antrenor secund dar va fi si jucator.Un alt fotbalist cu experienta si de certa valoare este Dumitru Hotoboc care a trecut si el prin curtea Stelei (1999-2000) dar si pe la Politehnica Timisoara, Jiul Petrosani si FC Arges.Alte transferuri: bulgarul Kuncho Kunchev (Sparta Varna),mijlocasul central-stânga Iulian Vladu de la Mioveni,fundasul stânga Alin Seroni de la Sacele si vârful Razvan Avram de la FCM Câmpina.

    Cum vi se pare site-ul acum ? http://prefab05modelu.uv.ro

  3. #66
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    ia uite ce am investit in club deja avem super echipa, dream team

    dragut site-ul, cand ma duc la meci promit sa fac poze
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  4. #67
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Ce tarani,Doamne ce tarani !!!

  5. #68
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    bai, vrei ban?
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  6. #69
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Sa fiu al naibii, ala chiar e un site "pe bune"
    Felicitari
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  7. #70
    Delije rador's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Acolo
    Posts
    1,171
    Reputatie
    1
    Bah, lasati-o dracu! V-ati infiintat acu 3 ani si deja vreti in Liga I? De ce? Sa va cumpere Ceahlaul sau Bacaul locul? N-aveti forta, in primul rand financiara sa jucati in Liga I... Oricine ar fi Milut ala...
    "Putem fugi, dar nu ne putem ascunde / PCH e peste noi oriunde"

  8. #71
    junior rfbursa's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Sa fiu al naibii, ala chiar e un site "pe bune"
    Felicitari
    Nu stiu daca ai vrut sa fii ironic sau chiar ai vorbit pe bune in privinta site-ului...
    In orice caz site-ul este mai bun decat al multor echipe mai cu pretentii din liga a 2-a.
    Eu zic totusi sa nu luati in ras obiectivul din acest an , promovarea in Liga I : FC Prefab este o echipa capabila de meciuri foarte bune , sa nu uitam acel 5-0 administrat Sportului Studentesc sau victoria cu echipele care au reusit in ultimii 2 ani sa promoveze in Liga I.
    Punctul slab al echipei il reprezinta inconstanta , dupa o serie de rezultate foarte bune urma de fiecare data cate o cadere inexplicabila.Pe site o sa postam si statitici despre meciurile lui Prefab, inclusiv din sezoanele trecute si o sa vedeti despre ce vorbesc.

  9. #72
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    daca reusim sa rezolvam si cu un stadion performant... de ce sa nu promovam?
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  10. #73
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by rfbursa View Post
    Nu stiu daca ai vrut sa fii ironic sau chiar ai vorbit pe bune in privinta site-ului...
    In orice caz site-ul este mai bun decat al multor echipe mai cu pretentii din liga a 2-a.
    Eu zic totusi sa nu luati in ras obiectivul din acest an , promovarea in Liga I : FC Prefab este o echipa capabila de meciuri foarte bune , sa nu uitam acel 5-0 administrat Sportului Studentesc sau victoria cu echipele care au reusit in ultimii 2 ani sa promoveze in Liga I.
    Punctul slab al echipei il reprezinta inconstanta , dupa o serie de rezultate foarte bune urma de fiecare data cate o cadere inexplicabila.Pe site o sa postam si statitici despre meciurile lui Prefab, inclusiv din sezoanele trecute si o sa vedeti despre ce vorbesc.
    E ok site-ul, am vorbit serios.
    Cred ca esti primul suporter prefab adevarat de aici, mai e si asta mica, dar mai mult cu galagia
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  11. #74
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    eu am reusit sa le fac si sectiune separata
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  12. #75
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Asta cam asa e, la capitolul "promovare" stau bine.....dar pe ols
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  13. #76
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    dupa posibilitati...
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  14. #77
    Hingher blandu's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    721
    Reputatie
    1
    promovam sigur.
    anul asta....avem cu cine....
    Hingher

  15. #78
    Hingher blandu's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    721
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nico21 View Post
    Ce tarani,Doamne ce tarani !!!

    N-ai cu cine, domne....
    N-ai cu cine....
    ....niste giulesteni !!!
    Hingher

  16. #79
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    blandule, rfbursa, restul suporterilor modelisti! eu zic sa ne organizam frumos si intr-o zi sa mergem toti la meci sa facem galerie
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  17. #80
    Blue Sugar M.I.B.'s Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Ger
    Posts
    2,297
    Reputatie
    1
    Ceahlaul, Progresul si Forex sunt peste voi ca joc si in finante.Sezonul acesta nu, dar poate peste 3. Inca nu.

  18. #81
    Hingher blandu's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    721
    Reputatie
    1
    Prescurtare...ai fost in Modelu sa ne vezi galeria si casa de bani ?
    Hingher

  19. #82
    Hingher blandu's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    721
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pink_me View Post
    blandule, rfbursa, restul suporterilor modelisti! eu zic sa ne organizam frumos si intr-o zi sa mergem toti la meci sa facem galerie
    eu sunt de acord, dar trebuie sa ne vedem cat mai rpd ca se coace porumbul si mustul este aproape....
    Hingher

  20. #83
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    E ok site-ul, am vorbit serios.
    Cred ca esti primul suporter prefab adevarat de aici, mai e si asta mica, dar mai mult cu galagia
    daca ai venit sa ma jignesti,mai bine pleaca...

    cu aducerea lui Lincar in staf ( sau stuf ,cum naiba se zice ... ) cred ca avem sanse reale la locul 2 la finele acestei editii de campionat.
    eu imi pun mari sperante in echipa asta .
    daca vreti sa mergem la un meci al Modelului ...fie el si in deplasare, haideti sa hotaram ,eu sunt pentru.

  21. #84
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    pai ne alegem o locatie care sa fie avantajoasa pt toti. si sa fie si derby, sa vedem spectacol
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •