View Poll Results: Cum se terminã acest meci ?

Voters
56. You may not vote on this poll
  • bate Serbia

    28 50.00%
  • egal

    16 28.57%
  • Bate România

    12 21.43%
Page 1 of 21 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 422

Thread: Serbia - România 5-0 (10.10.2009)

  1. #1
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1

    Serbia - România 5-0 (10.10.2009)

    Meci amical în Serbia
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    175
    Reputatie
    0
    In mod normal pierdem cu 3 - 0.

    1 solist.

  3. #3
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Ca ne-o furam e cam clar,totul e sa n-o facem in mod rusinos. 1 solist.
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

  4. #4
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Srbija
    https://t.me/pump_upp

  5. #5
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,132
    Reputatie
    0
    La prima vedere Serbia bate insa imi miroase a egal.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  6. #6
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    la ce au jucat sarbii aseara nu mi-as fi facut mari probleme daca am fi avut si noi o echipa semidecenta ...
    If you get in trouble, just go back in time!

  7. #7
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Nu mai aveti ma incredere in Razvanel? Mare antrenor Razvanel?? El bate pe oricine si face si selectia ca la carte!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #8
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,684
    Reputatie
    0
    meci de 1 solist si sarbii vor declansa fiesta !

  9. #9
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    Srbija
    Ati inceput cu "limbile"...pizde ce sunteti...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  10. #10
    Minerache... Leviss's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Petrosani
    Posts
    1,471
    Reputatie
    1
    Cu sarbii nu cred ca va mai tine "autobaza" , va fi 2 sau 3 - 0 pentru sarbi.
    [COLOR="Red"][I][B]"In mina Dumnezeu cu noi,afara grija si nevoi/De-asupra noastra n-avem cer, c-asa e viata de miner/
    Cand plini de praf cu pasi truditi, iesim din mina obositi/Ne doare ca-n lumina sa pamantul tine-o lume rea"[/B][/I][/COLOR]

  11. #11
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Al 3-lea egal din "era" Luce Jr. Acasa am fost aproape de a scote un rezultat favorabil insa am fost lipsiti de sansa. Daca ne vom da silinta ii putem bate. Inca ceva: ne trebuie Mutu. (totusi se pare ca va fi etern-accidentat pentru nationala)
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Cred ca romani ar trebuii sa studiezele avantajele neprezentarii:

    -Nu se mai cheltuie banii pentru bilete, transport, etc.
    -Nu se mai expun jucatorii cluburilor la accidentari.
    -Nu-si mai pierde lumea timpul in fata televizoarelor 90 de minute.
    -Si resultatul va fi tot acelasi: 3-0

    ...desi realistic vorbind, Razvan ca sa nu se faca de ras cu un astfel de rezultat, probabil ca va baga autobaza in poarta si vom vedea un 1-0, 2-0 chinuit al sarbilor cu un anti-joc in cel mai pur stil romanesc...daca in Franta posesia a fost 75%-25% in Serbia cat ar putea fi...90%-10%???

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Nu mai aveti ma incredere in Razvanel? Mare antrenor Razvanel?? El bate pe oricine si face si selectia ca la carte!
    De parca cine-l contesta pe Razvan ? Fecali si cu Porcea, 2 nulitati ale fotbalului romanesc, oameni de cea mai joasa speta....

  14. #14
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Posesia va fi 60%-40%; scor final 1-1, sau 2-2.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  15. #15
    sport legend emil_bv's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Wells, Somerset
    Posts
    578
    Reputatie
    1
    in meciul asta suporterii trebuie sa fie al 12-lea jucator pentru noi. Daca merg la meci cu autocarul poate il imprumuta si lui Razvan, sa aiba ce sa bage in poarta.
    Antrenorul "x" isi va continua seria "rezultatelor bune"

  16. #16
    Banned
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    175
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution View Post
    Daca ne vom da silinta ii putem bate.
    Pe threadul Romania - I-le Feroe zici ca-i batem cu 6 sau 8 la zero pe feroezi. Aici zici ca ii putem bate pe sarbii care au tinut in sah vicecampioana mondiala. Esti dezastru la capitolul perceptie a realitatii. Invata odata ca ai nationala rupta in doua, si nu mai scrie aberitati despre "marea" ta echipa nationala, ca te faci de ras in fata userilor si a colegilor tau de moderare.

    Nu se pune problema ca nu ne bat sarbii, care au nevoie de victorie sa se califice, ci la ce scor ne-o dau.

  17. #17
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SportuRege View Post
    Pe threadul Romania - I-le Feroe zici ca-i batem cu 6 sau 8 la zero pe feroezi. Aici zici ca ii putem bate pe sarbii care au tinut in sah vicecampioana mondiala.
    prea te dai si tu de ceasul mortii acum
    si noi i-am tinut pe francezi in acelasi sah,ba chiar la ei acasa,si ambele meciuri au avut cam aceeasi desfasurare : Franta calare pe adversar,chiar daca la Belgrad au jucat din min 10 cu un jucator in minus.Sarbii n-au impresionat cu nimic,ba din contra
    If you get in trouble, just go back in time!

  18. #18
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SportuRege View Post
    Pe threadul Romania - I-le Feroe zici ca-i batem cu 6 sau 8 la zero pe feroezi. Aici zici ca ii putem bate pe sarbii care au tinut in sah vicecampioana mondiala. Esti dezastru la capitolul perceptie a realitatii. Invata odata ca ai nationala rupta in doua, si nu mai scrie aberitati despre "marea" ta echipa nationala, ca te faci de ras in fata userilor si a colegilor tau de moderare.

    Nu se pune problema ca nu ne bat sarbii, care au nevoie de victorie sa se califice, ci la ce scor ne-o dau.
    Ce ti se pare asa iesit din comun? si vez ca iar exagerezi! am zis 4-0 sau 6-0 si tu deja o dai pe 8-0.... Cu I.Feroe cu siguranta vom face scor, dar cu Serbia sigur putem scoate un egal. Daca iti amintesti in meciul cu Serbia am condus de 2 ori dar am pierdut in final Sarbii avand mare bulan in acea partida. Trebuia sa castigam cu 4-2 daca marcam din inca 2 faze clare de gol si daca Stoica olteanul nu dadea gol in proprie poarta.

    La ei acasa vom juca fara presiune, ne vom face jocul vesnic-defensiv si vom ataca prin contre. Nu te astepta sa ne facem de rusine la sarbi acasa. Razvan a avut 2 partide oficiale, si a vazut ce trbuie schimbat dupa meciurile cu Franta si Austria si va construi un plan in favoarea noastra. Iar valoric nu cred ca stau mai bine sarbii ca noi.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  19. #19
    sport legend
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    1,594
    Reputatie
    1
    cu autobaza lui lucescu scoatem un 0-0,poate 1-1 daca isi dau sarbii autogol.

  20. #20
    Banned
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    175
    Reputatie
    0
    Hai sa gandim putin.
    Serbia are nevoie de victorie ca sa isi asigure calificarea la CE. Au prima pozitie in grupa. Joaca bestial.
    Romania e fiica ploii, joaca slab, nu are sanse sa prinda nimic, e pe dinafara, are jucatori selectionati pe baza de "la famiglia". Joaca execrabil.

    Acum tragem linie. Si ce ne da ?

    Exact.

  21. #21
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SportuRege View Post
    Hai sa gandim putin.
    Serbia are nevoie de victorie ca sa isi asigure calificarea la CE. Au prima pozitie in grupa(1). Joaca bestial(2).
    Romania e fiica ploii, joaca slab, nu are sanse sa prinda nimic, e pe dinafara, are jucatori selectionati pe baza de "la famiglia". Joaca execrabil.

    Acum tragem linie. Si ce ne da ?

    Exact.
    Nu avem de ce sa murim de frica pt ca afirmatia 1 nu implica afirmatia 2.Ei sunt pe primul loc pt ca nu s-au impiedicat de echipe gen Austria,Lituania si I-le Feroe,nu ca ar fi avut un super-joc.Remember,noi am dat puncte tuturor iar francezii s-au incurcat de 2 ori cu noi si o data cu Austria

    Aia cu jucatul bestial e o parere personala,dar nu are acoperire
    If you get in trouble, just go back in time!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •