View Poll Results: cine va ajunge mai departe in cupa UEFA 2004/2005?

Voters
26. You may not vote on this poll
  • Steaua

    22 84.62%
  • Dinamo

    3 11.54%
  • Nici una

    1 3.85%
  • Ambele

    0 0%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 28

Thread: Cine ajunge mai departe? Steaua sau Dinamo?

  1. #1
    junior methos's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    123
    Reputatie
    1

    Cine ajunge mai departe? Steaua sau Dinamo?

    eu merg pe...dinamo!
    Last edited by methos; 15th September 2004 at 16:18.
    fortza Dinamo!!!
    hai Romania!!!

  2. #2
    sport legend Florentin's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Glen Ellyn, IL
    Posts
    461
    Reputatie
    1
    Interesant, amindoua nu se pot califica? sau Doamne fereste nici una?
    Stelist deci ... invingator.

  3. #3
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    sar putea ca steaua, dar ash fi vrut ambele
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  4. #4
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Pentru binele fotbalului romanesc, ar fi bine sa ajunga ambele in grupele UEFA.

  5. #5
    sport legend armin's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    Schimba poll-ul, pune optiunea "amandoua" !
    [COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS]Steaua [COLOR=Blue]Bucuresti![/COLOR][/FONT][/COLOR]

  6. #6
    junior methos's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    123
    Reputatie
    1
    ceva imi spune ca nu se vor califica amandoua...desi nu mi-ar parea rau!
    fortza Dinamo!!!
    hai Romania!!!

  7. #7
    sport legend Florentin's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Glen Ellyn, IL
    Posts
    461
    Reputatie
    1
    Bine ca te-ai schimbat de la una la nici una. Poate in doua saptamini ajungi la concluzia, trista vad bine, ca s-au calificat amindoua.
    Stelist deci ... invingator.

  8. #8
    senior leveu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Germania
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    Din pacate s-ar putea nici una. Sper sa ma insel si sa mearga amandoua
    [COLOR=Purple]COMMANDO VIOLA ULTRA CURVA SUD[/COLOR]

  9. #9
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Putem privi si altfel, care e mai departe Sofia sau Belgrad, pentru ca oricum aici se pare ca se vor opri ambele echipe . Deci calculand kilometrii, Dinamo va ajunge mai departe....

    Tare campionat avem...
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  10. #10
    polist Carlos Gambino's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Fortaleza
    Posts
    1,759
    Reputatie
    1
    ...Din ce am vazut aseara, nici una nu cred ca o sa reusheasca sa mearga mai departe...amandoua au jucat penibil...! Asha ca, steaua shi dinamo pregatitzi-va sa luatzi Divizia A de coada pt ca Europa este o caciula cam mare pt voi...cel putzin pt moment !
    zambon, suport your local undertaker, drop dead.

  11. #11
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Nici una.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  12. #12
    sport legend
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Serbia
    Posts
    1,795
    Reputatie
    1
    Steaua - 80% sanse sa intre in grupele Cupei UEFA.
    Dinamo - 25% ...

  13. #13
    senior bill's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    226
    Reputatie
    1
    Cred ca Steaua va merge mai departe. Dar la vot mi-a alunecat mana si a iesit Dinamo pana am apucat sa imi dau seama
    [B]Intotdeauna Unirea![/B]

  14. #14
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Probabil Steaua. Ambele echipa insa mi se par prea slabe pentru Europa.
    Nu tin cu nici una, dar ce am vazut la Dinamo... 2 goluri in 40 sec, faze de razi nu alta, lufturi si restul... pacat! Mai ales ca au condus, chiar speram sa vina cu un egal.
    Apoi Steaua, totusi pare a fi o echipa mai bine pusa la punct, dar pacat de golul acela de portar primit.

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    am facut aseara comparatie intre jocul Stelei si cel al lui Dinamo,daca cineva are vreo sansa aceea este Steaua,nu neaparat din prisma rezultatului cu toate ca si acesta este important, ci din prisma jocului prestat.nu se poate face comparatie intre apararea decimata a Stelei fara Radoi si Curt cu ciurucurile astea pe care le afiseaza in Europa.Iordache asta si cu Alistar, niste gutui.nu sunt rea ci obiectiva,nu-mi vine sa cred ce se intimpla la Dinamo,iar la Steaua Hamutovski e de nerecunoscut.mai imi pun o intrebare care cred ca si-o pun toti suporterii,ce se intimpla cu unii fotbalisti, peste noapte devin niste non valori, las la o parte totul, dar nici conditie fizica sa nu ai?ma uitam la Dinamo au jucat un fotbal lent de parca toti sacii ii aveau in caruta si nimic nu-i impiedica sa doarma.

  16. #16
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    e clar ca Steaua are mai multe sanse
    Dinamovisti cred ca ar fi mai bine pentru ei sa fie scosi afara din cupele europene ca sa se puna pe campionat.
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  17. #17
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Acum STEAUA, dar cred ca si Dinamo poate invinge in retur cu 2 la 0. Steaua bate si la Sofia cu 2 la 1.

  18. #18
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    dupa cum se vede steaua e mai departe pana aku
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  19. #19
    sport legend
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    390
    Reputatie
    1
    amandoua au sanse.Chiar daca Dinamo a pierdut.

  20. #20
    Schumy fan ADY19's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Iasi
    Posts
    418
    Reputatie
    1
    Din cele doua echipe prin prisma rezultatelor Steaua are cele mai multe sanse insa nici Dinamo nu e iesita din carti. Steaua joaca in deplasare pe un stadion(mai nou de 55 de mii de locuri) care va fi plin. Daca vor reusi sa inscrie un gol....TSKA cred ca va ceda psihic . Steaua ca si Dinamo trebuie sa fie atenti in aparare. Dinamo trebuie sa atace in continuu , sa faca presing, sa joace pana cad pe teren de oboseala( dar asa ceva nu prea am vazut ). Bafta ambelor echipe

  21. #21
    junior vladONE's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    86
    Reputatie
    1
    Orice echipa ar fi, trebuie macar una sa mearga mai departe. Altfel chiar ca ne facem de cacao in Europa. Nici macar grupele cupei UEFA sa nu putem prinde? Jos descultii!
    Ceea ce trebuie sa se intample, se va intampla - STEAUA CAMPIOANA!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •