Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 93 of 93

Thread: Concurs pronosticuri sezonul 2009

  1. #85
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Posts
    10
    Reputatie
    1
    ma ofer si eu voluntar, daca pot ajuta cu ceva

  2. #86
    TruBlu dumboss_yo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucharest, RO
    Posts
    3,923
    Reputatie
    1
    Ar cam trebui ca in zilele urmatoare sa se puna lucrurile la punct pentru concurs ... intr-o saptamana trebuie sa ii dam bice !
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Indiana pride,/We believe in [B]BLUE[/B],/Make it personal,/We're going to the SuperBowl[/SIZE][B] ![/B][/COLOR][/SIZE]

  3. #87
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    ESPN Pigskin Pick' em nu e o idee rea dar cu conditia sa facem un grup intitulat OLS (sau ceva asemanator) iar numele de utilizator sa fie identice cu cele de aici pentru a stii si noi cine si ce.
    In felul acesta nu va mai trebui nimeni sa-si piarda vremea sa tina socoteala.
    Bineinteles ca vom face un thread aici legat de pronosticuri in care se poate posta orice (ex. daca vrea cineva sa se laude ) legat de concursul de pe ESPN.
    Uite , ca sa lasam vorba la o parte, daca pana Duminica nu se ofera nimeni sa deschida acest group il voi face eu.
    Build The Monster

  4. #88
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    OK, tocmai m-am uitat pe ESPN . Cred ca prefer un concurs de tip "non-spread" , la fel cum am avut noi aici. Simplu, fara complicatii. De fapt nici nu stiu ce e acela spread
    Astept opinii.
    Build The Monster

  5. #89
    TruBlu dumboss_yo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucharest, RO
    Posts
    3,923
    Reputatie
    1
    Eu sunt de acord cu orice varianta (cea de anul trecut sau cea ESPN), doar sa avem un "admin". Codrut, pune si tu un link catre PigSkin te rog, nu stiu daca a mai fost ...
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Indiana pride,/We believe in [B]BLUE[/B],/Make it personal,/We're going to the SuperBowl[/SIZE][B] ![/B][/COLOR][/SIZE]

  6. #90
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Ok, voi face un thread pentru asta imediat
    Build The Monster

  7. #91
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Posts
    10
    Reputatie
    1
    Salutari, va rog daca se deschide un alt thread, sa anunati si aici, poate cei mai noi nu prea se descurca, cum sunt eu.
    Multumesc

  8. #92
    sport legend georgebz's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Romania
    Posts
    5,223
    Reputatie
    1
    "spread" e handicapul , in limbajul pariorilor gen : Colts ( -3,5 ) - Titans .... pronostic 1 inseamna victorie Colts la 4 sau mai multe puncte , 2 victorie Titans sau victorie colts la sub 4 puncte
    [url]www.warriors.ro[/url]

  9. #93
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    George multumesc pentru explicatie. Sa stii ca chiar nu stiam ca se poate paria pe ambele echipe si in functie de spread se decide daca pariorul a castigat sau nu. Credeam ca spread este ceva suplimentar in cazul in care ai ghicit castigatoarea. Nu e de mirare avand in vedere ca nu am pariat niciodata pe NFL.
    Build The Monster

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •