View Poll Results: Te orezinti la FM ? Vineri 4 decembrie, ora 18.00

Voters
21. You may not vote on this poll
  • Da

    7 33.33%
  • Nu

    14 66.67%
Page 7 of 15 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 127 to 147 of 312

Thread: Hai sa vedem

  1. #127
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Bai lucky, e misto de astia ca tine, sunteti fericiti....saraci cu duhul, dar fericiti......
    Ce poate fi oare mai misto decat o filosofie de viata cat mai simpla, de genul "ce eu nu fac/inteleg/pot" e de doi lei?
    "Scrii pe literatura? Huoo, faci pe intelectualul"
    "Glumesti cu fetele? Te combini fir-ai al dracu'":

    Cam asa functioneaza creierasul tau...ceva de genu"nu esti dinamovist, insemna ca esti un idiot"

    Polare.....daca taceai, filosof ramaneai(vorba vine....)
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  2. #128
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    Ni, s-o intalnit prostu' cu prostu'. Ii de naspa, ma Lucky, sa te aliezi in raboiul asta cu Polaru'. Asta dupa ce c-a fost prostul copiilor la scoala, mai are si doua idei jumate pe care si le tot expune cand vrea sa-i dau mumu cu frisca.
    Am draci! Caut exorcist.

  3. #129
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Luluta,cat mai iei pentru un oral?
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  4. #130
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    Quod erat demonstrandum.
    Am draci! Caut exorcist.

  5. #131
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Bai lucky, e misto de astia ca tine, sunteti fericiti....saraci cu duhul, dar fericiti......
    Ce poate fi oare mai misto decat o filosofie de viata cat mai simpla, de genul "ce eu nu fac/inteleg/pot" e de doi lei?
    "Scrii pe literatura? Huoo, faci pe intelectualul"
    "Glumesti cu fetele? Te combini fir-ai al dracu'":

    Cam asa functioneaza creierasul tau...ceva de genu"nu esti dinamovist, insemna ca esti un idiot"
    Bai, Bumbescule, tu chiar esti masochist. Nu crezi ca s-a plictisit lumea de discutiile astea ? Ti-am mai explicat de cateva ori de ce esti un pseudointelectual obosit..Arunca dracu globul ala de cristal, da-le foc cartilor de tarot, nu te ajuta cu nimic. Tocmai atitudinea asta a ta, de superioritate total gratuita, textele astea obosite te fac ceea ce esti. Si tu chiar crezi ca esti atat de greu de inteles?

    p.s: n-are nici o legatura simpatia pentru un club de fotbal sau altul cu atitudinea ta de doi bani.

  6. #132
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by luluta View Post
    Ni, s-o intalnit prostu' cu prostu'. Ii de naspa, ma Lucky, sa te aliezi in raboiul asta cu Polaru'. Asta dupa ce c-a fost prostul copiilor la scoala, mai are si doua idei jumate pe care si le tot expune cand vrea sa-i dau mumu cu frisca.
    1. eu nu te-am jignit
    2. eu nu te cunosc
    3. nu m-am aliat cu nimeni.

    Care-i problema ta?

  7. #133
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Hopa, ne e frica de bau bau:
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  8. #134
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by luckyanno View Post
    1. eu nu te-am jignit
    2. eu nu te cunosc
    3. nu m-am aliat cu nimeni.

    Care-i problema ta?
    Se baga si ea in seama...poate poate scoate si ea un ban in seara asta!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  9. #135
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    Na, pai hotaraste-te... tu faci primul referire la mine si acuma intrebi ce-am cu tine?

    Polare, zi dupa mine: Asinus asinorum in saecula saeculorum.
    Am draci! Caut exorcist.

  10. #136
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Hopa, ne e frica de bau bau:
    Ce faci, bai semizeule, cauti iar anturaj ? Ai incercat cu Tyler, acum te bagi dupa fuste. Te-ai facut prea mult de ras, ti-ajunge ? Sau mai duci?

    Quote Originally Posted by luluta View Post
    Na, pai hotaraste-te... tu faci primul referire la mine si acuma intrebi ce-am cu tine?
    Eu faceam referire la Bumbescu, craiul internaut : nu am vrut sa te jignesc cand ti-am pomenit nickul. Era vorba doar despre activitatea preferata a astuia. Daca asocierea te deranjeaza, atunci e greseala mea.

  11. #137
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by luluta View Post
    Polare, zi dupa mine: Asinus asinorum in saecula saeculorum.
    Luluta...
    Coarda corzilor in veacul veacurilor...
    Last edited by Radu; 21st September 2009 at 21:28.
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  12. #138
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    S-a dus dracului si threadul asta.

  13. #139
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Lucky@ cand o sa intelegi ca esti un om bolnav, care a facut o obsesie(chiar ma intrebam acum cateva luni cine dracu e luckyanno ala care tot apare la mine pe profil la vizitatori-ai stat vreo luna in continuu) va fi prea tarziu......
    Ti-am mai spus, e nasol cand unuia cu o minte ca a ta i se pune pata pe altcineva....daca i-ai da textele tale unui psihiatru cred ca te-ar trece direct pe medicamente...
    Vezi ca mai scriu si pe politica, poate deduci, in stilu-ti caracteristic ca vreau sa impusc vreun politician,nu de alta dar am scris de cateva ori ca "i-as impusca pe toti"..
    Last edited by Bumbescu; 21st September 2009 at 22:24.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  14. #140
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Ti-am mai spus, e nasol cand unuia cu o minte ca a ta i se pune pata pe altcineva....daca i-ai da textele tale unui psihiatru cred ca te-ar trece direct pe medicamentatie...
    Lasa ma, ti le dau tie, imi place cum faci analiza pe text

    Nu mi s-a pus pata pe nimeni, e deranjanta atitudinea ta de pe forum. Oricum, vad ca te simti abuzat, asa ca te mai las o vreme sa-ti faci de cap.

    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Vezi ca mai scriu si pe politica, poate deduci, in stilu-ti caracteristic ca vreau sa impusc vreun politician,nu de alta dar am scris de cateva ori ca "i-as impusca pe toti"..
    Si la politica te pricepi ca la fotbal?

  15. #141
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Abuzat de tine? Esti simpatic(vorba vine, de fapt esti cumplit):
    Vai, iti multumesc ca ma lasi in pace, esti f amabil....

    "Aici pe OLS am intrat sa sustin DINAMO"
    "nu conteaza unde,nu conteaza cum noi vom sustine clubul,istoria,blazonul, culorile si tot ce are legatura cu FC DINAMO 1948 Bucuresti! Vom fi alaturi de Dinamo pana vom muri urmand exemplul UNICULUI CAPITAN - CATALIN HALDAN "Caine Pana La Moarte Si Dincolo De Ea!"...
    Pentru cei care sunt si simt ca mine am un singur sfat tineti capul sus si nu uitati niciodata de satisfactiile pe care vi le-a adus DINAMO!!! "

    Recunosti textele lucky?
    Cand ma gandesc cat timp am pierdut in discutii idioate cu autorul lor, chiar ca ma simt masochist...
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  16. #142
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    "Aici pe OLS am intrat sa sustin DINAMO"
    "nu conteaza unde,nu conteaza cum noi vom sustine clubul,istoria,blazonul, culorile si tot ce are legatura cu FC DINAMO 1948 Bucuresti! Vom fi alaturi de Dinamo pana vom muri urmand exemplul UNICULUI CAPITAN - CATALIN HALDAN "Caine Pana La Moarte Si Dincolo De Ea!"...
    Pentru cei care sunt si simt ca mine am un singur sfat tineti capul sus si nu uitati niciodata de satisfactiile pe care vi le-a adus DINAMO!!! "
    Nu-mi apartin ma, zmeule, daca te-ai fi uitat era un text cu ghilimele, era un citat prin care vroiam sa-ti arat ca si pe un forum iti poti sustine echipa favorita.
    "nu conteaza unde" - era un raspuns la o intrebare de a ta, aveai nelamuriri cu privire la sustinerea unei echipe in spatiul virtual.

    Dar, ca de obicei, analiza ta pe text face toti banii.

    Ai deprins manevrele astea din perioada comunista, batrane? Ai fost turnator?

    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Cand ma gandesc cat timp am pierdut in discutii idioate cu autorul lor, chiar ca ma simt masochist...
    Intr-adevar, discutiile tale de pe suporter steaua cu Hingherul, Novac si Is_cineva sunt de un nivel incredibil, ai impresia ca asisti la un simpozion..

    l.e : sa nu mai zic de momentele tale demne site-uri cu profil gen simpatie: ce faci, fetele, te plimbi?
    Last edited by NTM; 21st September 2009 at 21:57.

  17. #143
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by luckyanno View Post
    Nu-mi apartin ma, zmeule, daca te-ai fi uitat era un text cu ghilimele, era un citat prin care vroiam sa-ti arat ca si pe un forum iti poti sustine echipa favorita.
    :
    Q.E.D.

    P.S. Esti slab ma, esti genul pe care viata il va busi nasol, nu stii cand sa te opresti, nu realizezi cand ai depasit limita penibilului, iar cand nu mai ai argumente apelezi mereu la aceleasi texte obosite(astea-s texte obosite ma) referitoare la varsta si mai stiu eu ce....

    Mi-e cam sila de tina,as prefera sa ma eviti, nu de alta, dar certandu-ma cu unul ca tine risc sa-mi pierd respectul de sine....daca vrei show insa, putem continua....
    Last edited by Bumbescu; 21st September 2009 at 22:04.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  18. #144
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    :
    Q.E.D.

    P.S. Esti slab ma, esti genul pe care viata il va busi nasol, nu stii cand sa te opresti, nu realizezi cand ai depasit limita penibilului, iar cand nu mai ai argumente apelezi mereu la aceleasi texte obosite(astea-s texte obosite ma) referitoare la varsta si mai stiu eu ce....

    Mi-e cam sila de tina,as prefera sa ma eviti, nu de alta, dar certandu-ma cu unul ca tine risc sa-mi pierd respectul de sine....daca vrei show insa, putem continua....
    Usor, bai Pitagora.. Esti tu in masura sa-mi dai lectii de viata? Intr-adevar, dupa cum te manifesti aici, pari un tip care a reusit... Daca vei abera in continuare pe forum, daca iti vei varsa laturile pe site, stai linistit, iti voi raspunde.

    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Mi-e cam sila de tina
    Pe Tina pe forum ai cunoscut-o? Ti-am zis eu ca te cam risti..

  19. #145
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by luckyanno View Post
    Intr-adevar, dupa cum te manifesti aici, pari un tip care a reusit...:
    Asta-i o chestie pe care tu nu o sa o stii probabil niciodata, in privinta ta insa eu am o mare certitudine....
    Bine, acum depinde ce inseamna a reusi....oricum, pe plan uman ai dat-o in bara deja, esti un rebut....

    Quote Originally Posted by luckyanno View Post
    Daca vei abera in continuare pe forum, daca iti vei varsa laturile pe site, stai linistit, iti voi raspunde.

    Vai deja tremur, zmeule(cum spui tu)....asta ca sa se vada cine-i masochistul....

    Si apropo, cand folosesti expresii gen "te cam risti" se cheama ca esti un semianalfabet si atunci chiar ca devine amuzant sa pomenesti despre "texte obosite" si "pseudointelectuali"...
    Last edited by Bumbescu; 21st September 2009 at 22:20.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  20. #146
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Asta-i o chestie pe care tu nu o sa o stiii probabil niciodata, in privinta ta insa eu am o mare certitudine....
    Eu ma bazez pe ce vad, n-am crescut in satra, globul de cristal imi lipseste. Dar poate mi-l imprumuti tu, cine stie?

    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Si apropo, cand folosesti expresii gen "te cam risti" se cheama ca esti un semianalfabet si atunci chiar ca devine amuzant sa pomenesti despre "texte obosite" si "pseudointelectuali"...
    Bai Bumbescule, iti vin ideile in cascada?? Si replicile in valuri ? Sau doar ai blocaje, esti in ceata cerebrala?

    Cand ai texte pline de pedanterii gretoase, inseamna ca esti intelectual ?
    Last edited by NTM; 21st September 2009 at 22:25.

  21. #147
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Ba, un lucru il stiu cu certitudine, ca atunci cand sari la gatul unuia si ii spui din senin "ce ba, faci pe intelectualul"(desi el nu a facut niciodata referire la asta) se cheama ca esti un om cu probleme, un complexat...hai la revedere....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •