View Poll Results: Te orezinti la FM ? Vineri 4 decembrie, ora 18.00

Voters
21. You may not vote on this poll
  • Da

    7 33.33%
  • Nu

    14 66.67%
Page 12 of 15 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 232 to 252 of 312

Thread: Hai sa vedem

  1. #232
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    da e o poza de acum cativa ani..la mare...imbracat ca un papitzoi si vopsit rosu spre roz ceva nu mai stiu....
    ca a facut-o e treaba lui...da ca a mai si postat-o ....e....
    poate vine vopsit la fm

    Asa faci ma soft? te ocupi de poponarii si ii acuzi pe altii ?

    Ce dracu esti asa tare in gura..Nu te uiti cum arati ? poate iti rupe vreunul urechile alea mari.. Si-ti darama imaginatia...

  2. #233
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by luckyanno View Post
    roiesc mustele in jurul tau.
    E mortal Lache......de azi dimineata in continuu s-a ciondanit aici.....

    Faza cea mai tare e cu postul asta, la care mai raspunsese odata cu aproape o ora in urma.....probabil ca in tot timpul asta a stat, a citit din urma, si-a strofocat creierasul si i-a mai iesit o "poanta":

    Lache, daca te-ai putea vedea cu ochii nostri te-ai arunca in fata titicarului la Mamaia
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  3. #234
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Faza cea mai tare e cu postul asta, la care mai raspunsese odata cu aproape o ora in urma.....probabil ca in tot timpul asta a stat, a citit din urma, si-a strofocat creierasul si i-a mai iesit o "poanta":
    Bai, Bula, de asta esti tu amuzant ma. Ii acuzi pe altii de lucruri mai mult decat evidente la tine..Ai uitat, bula ca-ti vin ideile in valuri ??

    Cel mai amuzant e cand te contrazici singur...in 5 replici te contrazici singur de 3 ori..

    Gen :
    1.nu caut ajutor ( pt ca mai apoi sa te duci sa chemi lumea pe unde ai tu nevoie )
    2. dai sfaturi : "nu crezi ca e penibil sa te sufoci de ras dupa ce spui ceva"? iar textele tale sunt pline de
    3. ii acuzi pe altii de glume de autobaza: e suficienta o singura privire in urma ca sa se vada unde sunt glumele de navetist
    4. ii acuzi pe altii ca jignesc cand nu au argumente : uita-te la prestatia ta, ai incercat la inceput sa faci pe interesantul, pentru ca mai apoi sa te arati asa cum esti, jignind fara pauza...

    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Lache, daca te-ai putea vedea cu ochii nostri te-ai arunca in fata titicarului la Mamaia
    Ai multiple personalitati, Bula, sau iar NU cauti ajutor?
    Ce inseamna Mamaia si litoralul pentru un cioban : hamsia, titicarul, porumbul fiert. Ca sa nu mai zic ca duma asta e preluata de la Tyler, mi-e lene sa caut.

    Si totusi, pentru o imagine mai completa :

    Quote Originally Posted by Des Esseintes View Post
    Chiorule, daca ai avea macar pentru cateva clipe posibilitatea de a contempla in toata penibilitatea ta, cred ca te-ai arunca in fata titicarului.
    Bula, nu te saturi sa te faci de rahat? Se vor aduna iar mustele.

    Cat de limitat sa fii sa ai impresii de superioritate si sa iti copiezi glumele de pe siteuri ca dictionarurban sau de la alti colegi forumisti ! Daca imi depasesc inca o data lenea, as putea sa mai dau cateva exemple de "glume" si "replici taioase" marca Bumbescu.
    Last edited by NTM; 22nd September 2009 at 15:20.

  4. #235
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Lache, tu ai fost ma vreodata in viata ta mizera capabil sa spui(macar si-n gand)"frate, sunt penibil, e momentul sa ma retrag"?
    Tu tot ii dai inainte, bagi reply-uri la posturi vechi, inventezi strigate de ajutor(normal ca am spus ochii nostri, ca doar nu te citesc doar eu aici si in plus te-ai mai certat azi cu cateva persoane)....pe bune, crede-ma, te-ai facut destul de ras, e prea mult si pt tine.....
    Nu mai ai nici o farama de umor(bine, asta daca ai avut vreodata), faza asta ultima, cu Bula, e jalnica, incearca sa fii si tu mai original

    Hai Pa(mai baga un post si ne vedem daca vrei peste cateva ore)
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  5. #236
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    luckyano, gata ma, te-au dat afara (si)de la spalatorie de ai timp sa-ti etalezi "valoarea" fara sa rasufli de azi-dimineata non-stop?
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  6. #237
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Aoleu Ullysse, o sa zica asta acum ca te-am chemat eu:
    Asa o manie a persecutiei n-am vazut nici la secretarele din filmele americane proaste...

    p.s. vezi ca mai nou i se spune Lache

    Asta a scormonit prin toata arhiva lui Tyler acum:
    Bai baiatule, tu esti sonat de-a binelea, normal ca sunt tot felul de expresii folosite de mai multi, eu de exemplu l-am gratulat pe unul mai de mult cu apelativul "mintos", dupa care am vazut ca a fost preluat de mai multi; asta inseamna ca trebuie sa sar la ei ca ma plagiaza?:
    Last edited by Bumbescu; 22nd September 2009 at 15:31.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  7. #238
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Aoleu Ullysse, o sa zica asta acum ca te-am chemat eu:
    Asa o manie a persecutiei n-am vazut nici la secretarele din filmele americane proaste...
    Mai da o raita pe dictionarurban pana atunci

    Sau incearca sa mai preiei vreun text de la Tyler...

    Cum am mai spus si mai sus, tu ii acuzi pe altii de lucruri atat de evidente la persoana ta.

    Bula, in toata splendoarea lui :

    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Lache, daca te-ai putea vedea cu ochii nostri te-ai arunca in fata titicarului la Mamaia
    Quote Originally Posted by Des Esseintes View Post
    Chiorule, daca ai avea macar pentru cateva clipe posibilitatea de a contempla in toata penibilitatea ta, cred ca te-ai arunca in fata titicarului.
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post

    p.s. vezi ca mai nou i se spune Lache
    ce mandru e parameciul, asta e tot ce a putut el mai bun .

    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Asta a scormonit prin toata arhiva lui Tyler acum:
    Bai baiatule, tu esti sonat de-a binelea, normal ca sunt tot felul de expresii folosite de mai multi, eu de exemplu l-am gratulat pe unul mai de mult cu apelativul "mintos", dupa care am vazut ca a fost preluat de mai multi; asta inseamna ca trebuie sa sar la ei ca ma plagiaza?:
    L-ai bagat pe jumatate in gura, acum inghite-l. Nu e prima oara cand ii preiei textele, ce pretentii sa mai ai de la unul care copiaza aberatii de pe site-uri cu dictionare pentru cretini...
    Last edited by NTM; 22nd September 2009 at 15:33.

  8. #239
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Lache detectivul ols:
    Hai mai gaseste o preluare.....nu de alta dar sa faci si tu ceva pe ziua de azi....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  9. #240
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Bumbescule, du-te ma pe literatura ca acolo sigur scapi de asta, se vede de la o posta ca e ramas la stadiul de "luna betiluna-in tara lui peste mamaliga prapadeste"
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  10. #241
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    E nebun ma, iti dai seama ca de azi dimineata de la ora 9 scrie in continuu aici?
    Ar trebui schimbat titlul threadului: "de-ale lui Lache", la fel cum e threadul cu Lordul(scuza-ma Lordule pt comparatie)
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  11. 22nd September 2009, 15:46
    Reason
    dublura

  12. #242
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Lache detectivul ols:
    Hai mai gaseste o preluare.....nu de alta dar sa faci si tu ceva pe ziua de azi....
    Bula, te-ai facut singur de rahat. Te prinde culoarea maro. Eu ma asteptam sa apara mustele, nu ditai taunul.

  13. #243
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Ce-ai facut ma Lache, ai scormonit juma de ora degeaba?:
    Eu zic sa faci in felul urmator, mai ales ca vad ca ai timp: dai print la toate posturile mele, pe urma dai print la toate posturile lui Tyler si cine stie, poate mai gasesti ceva....:

    Hai puisor, du-te si trage un pui de somn, ca poate ai obosit si tu.....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  14. #244
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Lucygay e suparat ca nu a mai avut loc gayfest-ul in Serbia...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  15. #245
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    E nebun ma, iti dai seama ca de azi dimineata de la ora 9 scrie in continuu aici?

    pai tu ce faci ma ? nu scrii non stop aici ? uite unde era corectu' lu'peste prajit...moralistul trist

  16. #246
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    Mama, mon cher, sa moara fata mea Gibraltara (vorba imprumutata de la Tyler ) daca tu nu te plictisesti crunt!!

    Si acuma liniste, vorbesc cu Polarus Cretinus Rex: Polare, nui asculta mah pastia cand i-ti spun sa mergi la scoala. Ce stie ei cat de greu t-ia fost la seral si cum tea trecut numa asa ca sa nu prinzi 40j de ani in clasa 12?? Lasa mami ca de jicnit poate oricine so faca, tu tre sa fi tare… in viata nu conteaza cate clase ai ci cate coae ai.
    Am draci! Caut exorcist.

  17. #247
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by luluta View Post
    Mama, mon cher, sa moara fata mea Gibraltara (vorba imprumutata de la Tyler ) daca tu nu te plictisesti crunt!!

    Si acuma liniste, vorbesc cu Polarus Cretinus Rex: Polare, nui asculta mah pastia cand i-ti spun sa mergi la scoala. Ce stie ei cat de greu t-ia fost la seral si cum tea trecut numa asa ca sa nu prinzi 40j de ani in clasa 12?? Lasa mami ca de jicnit poate oricine so faca, tu tre sa fi tare… in viata nu conteaza cate clase ai ci cate coae ai.
    Luluta,scuteste-ne si fa-ne un pilocar!
    P.S Treci la cratita...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  18. #248
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post

    pai tu ce faci ma ? nu scrii non stop aici ? uite unde era corectu' lu'peste prajit...moralistul trist
    Ia uitat-te mai bine, asta daca n-ai probleme in a citi ceasul
    Sunt de doua ori pauze de doua ore si ceva intre posturile mele, in timp ce nebunul posteaza non stop...
    Ma chere@ m-am plictisit de mult, dar asta-i kamikaze
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  19. #249
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    Polare, speram sa ne spui cate coae ai. Mutantule.
    Am draci! Caut exorcist.

  20. #250
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by luluta View Post
    Polare, speram sa ne spui cate coae ai. Mutantule.
    Pai tu ar trebui sa stii...doar...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  21. #251
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    Pff, atunci cand te-am facut bubos, am zis-o la propriu... tu ai crezut ca esti coios?

    Zi repede cine-ti dicteaza!! N-ai fi nimerit tu i-urile alea nici intr-o mie de ani.
    Am draci! Caut exorcist.

  22. #252
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Ia uitat-te mai bine, asta daca n-ai probleme in a citi ceasul
    Sunt de doua ori pauze de doua ore si ceva intre posturile mele, in timp ce nebunul posteaza non stop...
    A cata oara sa-ti explic, bula, ca tu-i acuzi pe altii de lucruri vizibile la tine si de pe luna???

    Cand zici ma chere, esti cu mana in izmene?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •