Page 5 of 72 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 85 to 105 of 1510

Thread: Evgeny Plushenko - Jenia's Thread

  1. #85
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    @peirsolgirl

    Inseamna ca Marton va concerta pe 25 iar Plushenko va patina pe 27 . PE ce site apar biletele ?...si cand anume pe 15...ianuarie sau februarie ?.

    Ar fi mai frumos daca ar pune niste tribune la patinoarul din Drumul Taberei, e mult mai mare iar Plushenko ar putea sa se desfasoare mai bine. 23 August pt asemenea evenimente....nu prea merge..

  2. #86
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    realmadrid, no kidding....
    Pe 15 Ianuarie, cica....dar cum au mai schimbat data de 3 ori pana acum, nu mai cred nimic....
    scrie pe www.edvinmarton.com, la performances
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  3. #87
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Stie cineva de unde pot sa fac rost de playlist-ul concertului din Buc ?

    @peirsolgirl

    Sa vedem cat vor fi biletele, sper ca nu la fel ca cele de la Torino

  4. #88
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realmadrid.com View Post
    Stie cineva de unde pot sa fac rost de playlist-ul concertului din Buc ?

    @peirsolgirl

    Sa vedem cat vor fi biletele, sper ca nu la fel ca cele de la Torino
    Plylist adica exact concertul, sau te multumesti cu albumul? Sau vrei doar numele pieselor, ca nu pricep...
    Asa, cat despre bilete, nici nu ma astept sa fie mai putin....ma gandeam sa-mi iau si io unul de 42 de Euro... ca 68 nu prea as da..mai vedem..
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  5. #89
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Pai vreau numele pieselor, ca sa pot sa le fac rost...de fapt, sa vad daca le gasesc

    Nu stiu, e stupida ideea ca acest show sa fie pe Flamaropol...un patinoar pt hochei...cam mic pt ce o sa faca Plushenko..

  6. #90
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    N-am idee ce piese a cantat Marton la Sala Palatului, dar am toate albumele lui, asa ca daca vrei ceva, zi-mi
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  7. #91
    workaholic alyosha_87's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    3rd rock from the sun
    Posts
    6,761
    Reputatie
    1
    ale,de ce nu mi-ai zis k ai toate albumele lui marton.....stii ca ai sa mi le pasezi si mie,nu?; te poop(chiar e pe bune faza ca vine la buc. plushi?,it would be interesting
    Dean Winchester: You fudging touch me again, I'll fudging kill you!

    Sam Winchester: Wait, there is no such thing as unicorns?

  8. #92
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    marce, si noi ne tot intrebam daca e pe buna sau nu.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  9. #93
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Ne inrebam Irina, ne intrebam, dar...cand avem raspunsul?
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  10. #94
    Addicted 2Books Iulya's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Middle Earth
    Posts
    5,418
    Reputatie
    1
    MegaShow cu Plusenko!


    Spectacol Edvin Marton (dreapta) este un partener traditional pentru Evgheni Plusenko, fiind cel care îi asigura rusului muzica în show-urile demonstrative

    PATINAJ ARTISTIC Rusul va încinge gheata la patinoarul din Capitala pe 25 februarie

    Evgheni Plusenko a semnat contractul cu reprezentantii “Amphitrion”, organizatorii “Kings on Ice MegaShow”, si va delecta publicul bucurestean pe 25 februarie, împreuna cu celebrul violonist Edvin Marton.

    Omul ce a câstigat tot ce se putea câstiga în patinajul artistic va fi protagonistul evenimentului fara precedent la noi în tara, în cadrul caruia sunt asteptati si alti medaliati olimpici si mondiali. Daca nu cel mai mare sportiv, cu siguranta cel mai mare show-man din istoria patinajului artistic e recomandat de o carte de vizita impresionanta: de sapte ori campion al Rusiei, de cinci ori campion continental, de trei ori mondial si detinator al titlului olimpic. Plusenko a atins perfectiunea la Torino 2006, spulberându-si rivalii si stabilind cel mai bun ISU obtinut vreodata (258,47 puncte).

    Un “Federer” al patinajului artistic, daca privim spre recordurile sale: cel mai tânar patinator notat cu 6,0 (echivalentul perfectiunii pâna la introducerea noului cod de punctaj) - la 16 ani, cel dintâi care a executat o combinatie cvadruplu toeloop - triplu toeloop - triplu Rittberger în competitie. Acestea sunt doar câteva dintre realizarile sale. Po****ritatea lui Plusenko a atins apogeul la ultimele JO de iarna, când evolutia din cadrul Galei Laureatilor a atras o audienta de peste 500 de milioane de telespectatori. Organizatorii au dezvaluit ca, la Patinoarul “Mihai Flamaropol”, cuplul Plusenko-Marton va oferi cinci numere încântatoare. Intreg show-ul se va întinde pe durata a doua ore.
    sursa prosport.ro
    [B][I][CENTER]Zoltan Kelemen/Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat/Alena Leonova/ Anna Cappelini & Luca Lanotte/Florent Amodio/Aliona Savchebko & Robin Szolkowy/Alexander Majorov/[/CENTER][/I][/B]




    [CENTER] Anybody can root for a winning side. It takes character to stick with the underdogs![/CENTER]

  11. #95
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Wow! Si bilete? Cand? Unde si...cat?
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  12. #96
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    he,he mersi iulya!!! mi s-a parut ca s-au cam aberat cei ce au scris promoul, dar bine ca l-au scris.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  13. #97
    workaholic alyosha_87's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    3rd rock from the sun
    Posts
    6,761
    Reputatie
    1
    (random thought): plushy has such a sad,dar in acelasi timp nice story...dap...intr-adevar merita mai mult respect
    Dean Winchester: You fudging touch me again, I'll fudging kill you!

    Sam Winchester: Wait, there is no such thing as unicorns?

  14. #98
    incepator camichiu's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TM
    Posts
    46
    Reputatie
    1
    In sfarsit se mai aude ceva despre show ... Dar totusi, biletele pe cand apar ?
    [FONT="Tahoma"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"][B]Work hard and play hard.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  15. #99
    workaholic alyosha_87's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    3rd rock from the sun
    Posts
    6,761
    Reputatie
    1
    camichu,vad ca esti "consateana" de-a mea din tm...
    Dean Winchester: You fudging touch me again, I'll fudging kill you!

    Sam Winchester: Wait, there is no such thing as unicorns?

  16. #100
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    Marce promit sa-ti trimit albumele cat de repede pot...am incercat aseara , dar mi-a mers net-ul atat de prost incat n-am reusit sa incarc nimic....
    La fel si cele cu Chiper pentru Iulya.... sper sa reusesc sambata seara....
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  17. #101
    incepator camichiu's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TM
    Posts
    46
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alyosha_87 View Post
    camichu,vad ca esti "consateana" de-a mea din tm...
    Dap ... tot din TM ...
    [FONT="Tahoma"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"][B]Work hard and play hard.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  18. #102
    incepator camichiu's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TM
    Posts
    46
    Reputatie
    1
    Intrebare pt cei din Bucuresti.
    Ati mers cumva pana la Patinoarul “Mihai Flamaropol” unde se va tine spectacolul lui Plushenko? Poate cei de acolo stiu ceva in legatura cu biletele ? Sau imi fac sperante desarte ... ???

    Irina, cel din avatarul tau e Ilia Kulik ?
    [FONT="Tahoma"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"][B]Work hard and play hard.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  19. #103
    Addicted 2Books Iulya's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Middle Earth
    Posts
    5,418
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by camichiu View Post
    Intrebare pt cei din Bucuresti.
    Ati mers cumva pana la Patinoarul “Mihai Flamaropol” unde se va tine spectacolul lui Plushenko? Poate cei de acolo stiu ceva in legatura cu biletele ? Sau imi fac sperante desarte ... ???

    Irina, cel din avatarul tau e Ilia Kulik ?
    am fost in weekend... nimik afisat si nimeni nu stia clar nimik ..da poate nu am intrrebat eu unde trebuie ... n-am mers si la federatie sau c e in birourile alea ...

    o sa merg si ma mai interesez ..
    [B][I][CENTER]Zoltan Kelemen/Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat/Alena Leonova/ Anna Cappelini & Luca Lanotte/Florent Amodio/Aliona Savchebko & Robin Szolkowy/Alexander Majorov/[/CENTER][/I][/B]




    [CENTER] Anybody can root for a winning side. It takes character to stick with the underdogs![/CENTER]

  20. #104
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    camichiu , cel din avatar e ilia .
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  21. #105
    incepator camichiu's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TM
    Posts
    46
    Reputatie
    1
    M-am lamurit ... ziceau ca se pun in vanzare biletele pt spectacol pe data de 15 ianuarie ... Sper ca anul asta ... Mai stie cineva alte "noutati" ? Pe linkul de bilete de pe siteul lui Marton, nu e nici un bilet de vanzare.
    [FONT="Tahoma"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"][B]Work hard and play hard.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •