Page 4 of 72 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 64 to 84 of 1510

Thread: Evgeny Plushenko - Jenia's Thread

  1. #64
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    bine ai venit!

    te primim, cum sa nu!
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  2. #65
    incepator camichiu's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TM
    Posts
    46
    Reputatie
    1
    Oare nu ne face Mosu` un cadou si sa ne ofere detalii despre showul KINGS ON ICE ? Ar fi fain, nu ?
    [FONT="Tahoma"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"][B]Work hard and play hard.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  3. #66
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    I lost my hope ..
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  4. #67
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    of, camichiu, eu tot sper, dar se pare ca degeaba.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  5. #68
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Cred ca ma duc sa-mi cumpar ceva cu banii de la pusculita....
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  6. #69
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    Inainte de a ajunge la noi Kings on Ice are loc la Torino.Am gasit si o lista cu bilete.E orientativa , dar poate va ajuta:
    http://www.ticketone.it/newsComplete...50&idCatPT=529
    Pe site la Marton scrie ca biletele apar pe 20 dec si gasim info pe www.edvinmarton.ro, dar suntem in 21 si..nimic...Romania...deh...
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  7. #70
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Cred ca nu se mai face
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  8. #71
    incepator camichiu's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TM
    Posts
    46
    Reputatie
    1
    Merci de linkul cu bilete, peirsolgirl. Macar stiu cat mai adaug la puscullitza.
    [FONT="Tahoma"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"][B]Work hard and play hard.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  9. #72
    incepator camichiu's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TM
    Posts
    46
    Reputatie
    1
    Am gasit un interviu fain cu Plushenko pe siteul lui. Pentru cei care nu l-au vazut inca, aici e linkul http://www.evgeniplushenko.net/strongman.shtml
    [FONT="Tahoma"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"][B]Work hard and play hard.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  10. #73
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Plushenko - vine sau nu in Romania ?

    Poate cineva sa confirme daca marele patinator va face o demonstratie in Romania?
    Daca da puteti va rog sa dati si detalii: data, locul, pret bilet !
    Sunt in misiune in Iraq, ma intorc in tara la inceputul lunii februrie si as vrea sa-i fac o surpriza sotiei mele care este un mare fan al patinatorului.
    Mii de multumiri anticipat.

  11. #74
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    nu vine ma, ce sa caute ratatul ala in Romania?

  12. #75
    incepator camichiu's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TM
    Posts
    46
    Reputatie
    1

    Wink

    Quote Originally Posted by bubu2005 View Post
    Poate cineva sa confirme daca marele patinator va face o demonstratie in Romania?
    Daca da puteti va rog sa dati si detalii: data, locul, pret bilet !
    Sunt in misiune in Iraq, ma intorc in tara la inceputul lunii februrie si as vrea sa-i fac o surpriza sotiei mele care este un mare fan al patinatorului.
    Mii de multumiri anticipat.
    Asteptam si noi vesti. Mai este un Thread despre tema aceasta, se cheama Jenya`s Thread, unde discutam despre Plushenko.
    [FONT="Tahoma"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"][B]Work hard and play hard.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  13. #76
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elphax View Post
    nu vine ma, ce sa caute ratatul ala in Romania?
    am vrea noi sa avem macar jumatate de ratat din asta
    ar fi extraordinar daca ar veni,un om modest ,talentat ,un adevarat profesionist
    HAI JIUL PETROSANI!

  14. #77
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Se auzea ca vine la un spectacol, organiat pe 23 August, "Kings on Ice", alaturi de alti patinatori consacratzi. S-a zis asta cand a venit Edwin Marton sa concerteze in Romania si ar trebui sa se intoarca in februarie, sa-l acompanieze pe Plushenko.


    “Regii ghetii” vin la Bucuresti in februarie 2007

    Prezenta lui Edvin Marton in Romania va fi urmata de un alt eveniment unic pana in prezent, un spectacol ce-i va reuni pe marii campioni ai patinajului artistic, pe patinoarul “Lia Manoliu”, in februarie 2007. Show-ul se va numi “Kings on Ice” si va fi organizat tot de compania Amphitrion.

    Patinatorii vor dansa pe muzica lui Marton si a orchestrei sale. Pana acum si-a confirmat prezenta doar Evgheni Plushenko. La doar 24 de ani, Plushenko este unul dintre cei mai mari patinatori ai lumii, care a reusit sa castigat titlul olimpic la Torino, in februarie, cu scoruri record obtinute si la programul scurt, si la programul liber ales.

    Patinatorul a obtinut un total de 90,66 puncte, cel mai bun scor obtinut de un patinator de la introducerea, in 2003, a noului sistem de punctaj.

    Plushenko a mai castigat, pana in prezent, trei titluri mondiale, alte cinci europene, sapte nationale si o medalie olimpica de argint. Patinatorul a primit medalia de aur la 53 dintre cele 76 de competitii la care a participat, 14 medalii de argint, patru de bronz si doar de opt ori a concurat fara sa castige nimic.

    Campionul a lipsit de la ultima competitie importanta, Campionatul Mondial din aceasta primavara, de la Calgary (Canada), castigat de elvetianul Stephane Lambiel.

  15. #78
    incepator
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    Salz, si yo sunt fan Evgeni, bv pt acest thred e super am gasit cateva chestii marfa care ma interesau("romanu" de pe prima pag e supe adevarat) sper din tot sufletu sa vina in Romania

  16. #79
    Addicted 2Books Iulya's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Middle Earth
    Posts
    5,418
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by anag_2209 View Post
    Salz, si yo sunt fan Evgeni, bv pt acest thred e super am gasit cateva chestii marfa care ma interesau("romanu" de pe prima pag e supe adevarat) sper din tot sufletu sa vina in Romania
    Hello!! Welcome!!!

    Si eu sper... makar speranta moare ultima... eu sper sa nu moara totusi
    [B][I][CENTER]Zoltan Kelemen/Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat/Alena Leonova/ Anna Cappelini & Luca Lanotte/Florent Amodio/Aliona Savchebko & Robin Szolkowy/Alexander Majorov/[/CENTER][/I][/B]




    [CENTER] Anybody can root for a winning side. It takes character to stick with the underdogs![/CENTER]

  17. #80
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Bine ai venit,anaq!
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  18. #81
    incepator
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    Multumesc
    Pe siteul lui scrie k vine pe 27 in Romania....poate..poate sa mai asteptam pana pe 20 ianuarie am vaz k atunci apar biletele(scria pe un site cu edvin marton)
    http://www.evgeniplushenko.net/calendar.shtml

  19. #82
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    bine ai venit anag!!!! ma bucura sa aud vesti bune. eu nu sunt fana plushy, dar totusi ma bucur daca vine si o sa fie si la noi un spectacol fain de patinaj.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  20. #83
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    Eu protestez...nu mai suport!Iar au schimbat nenorocitii data , acum cica apar bilete pe 15.
    Pe site la Marton scrie 25 feb, la Plush scrie 27( care apropo pica martea...), nu mai inteleg nimic....
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  21. #84
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    eu zic , sa nu incercam sa intelegem, pt ca evident, incurcate sunt caile lui plushy si morton!!!!!!!! de or veni, bine fac, daca nu asta e (((
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •