Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 216

Thread: Discutii cu prieteni si "amici" ai Otelului

  1. #43
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    iar eu tot incerc sa iti spun sa te duci sa le spui prietenilor tai din muia blocului demonstratiile tale !
    esti varza rau de tot,cuvantul respectiva nu are sensul decat de fatza umana,nu se aplica la animale sau obiecte

  2. #44
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    :ras-plans:...no comment...mai am pana invat portugheza
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  3. #45
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    starSTEEL schimba numele topicului in Etimologia si polisemantismul cuvantului ****

  4. #46
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    :ras-plans:...no comment...mai am pana invat portugheza
    Esti dovada vie ca o persoana poate trai fara creier ....
    Last edited by starsteel; 6th October 2006 at 12:47. Reason: ''fara creier" ce e cu voi ati luat-o razna?
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  5. #47
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    iar eu tot incerc sa iti spun sa te duci sa le spui prietenilor tai din muia blocului demonstratiile tale !
    Ce idiot bai *********.......tu iai zis lu elphax sa ma sanctioneze ?? eu am zis doar adevarul......traiasca portugheza ........sunt curios daca pe tine tea sanctionat ai folosit si tu cuv ****.......nush pentru ce sa bagat elphax aici sa ma sanctioneze ,aici e SS la putere si e pe teritoriul nostru .......si nam jignit pe nimeni decat pe centurista aia inseamna ca si el e stelist ca ia luat apararea sau e ceva cu ea pe acolo chesti vrajeli
    Last edited by starsteel; 6th October 2006 at 12:42. Reason: fara jigniri
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  6. #48
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bada_otelul View Post
    e chiar foarte misto stadionul,peste multe din romania,de ex al lui dinamo desi are 15000 si ceva de locuri e nasol rau de tot,asa pe stadioane ca al vostru sau ca al nostru toti spectatorii au vizibilitate excelenta,la dinamo aia de jos vad doar spatele reclamelor .oricum laudabila construirea unui stadion fie el si de mici dimensiuni mai ales ca rep. moldova sta mai prost decat romania la capitolul bani.mai ales ca inainte stiu ca erau mari probleme cu stadionul nationalei,statea sa se darame,parca nici nu aveau voie sa il umple la capacitate maxima.sa-l stapaniti sanatosi
    multumim,sper sa-l stapanim si sa joace aici echipe demne de acest stadion,cum ar fi Otelul

    vizibilitatea e buna 100%,oriunde te-ai afla!gazonul e un pic mai jos decat tribunile,deci se vede bine,si scaunele sunt muuuuuuult conftortabile decat alea vechi!!!

    am avut probleme cu stadionul,nu avea unde juca nationala si problema era nu ca nu aveam voie sa-l umplem la capacitate maxima,ci faptul ca gazonul era prost,vestiarele numai vestiare nu erau etc.!
    acum totul s-a schimbat

  7. #49
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Da da ms tuxie ca si tu mai avetizat iar fara motiv esti un GENTALMAN
    Last edited by starsteel; 6th October 2006 at 12:48. Reason: a avut motiv nu-l acuza degeaba
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  8. #50
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    asa e..fara motiv,probabil la tine in casa vorbesti cu tatal tau exact cum mi te-ai adresat mie 2 posturi mai sus.nu uita ca totusi aici e un forum in care se vorbeste civilizat.nu esti de acord cu asta,du-te pe forumul echipei tale de suflet si foloseste-ti in voie limbajul de maidan,baiatule!O fi starsteel la putere pe aici insa nu e forumul lui.acum ca stii,poate iti vei mai pondera iesirile huliganice macar pe acest forum.multa bafta!
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  9. #51
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    asa e..fara motiv,probabil la tine in casa vorbesti cu tatal tau exact cum mi te-ai adresat mie 2 posturi mai sus.nu uita ca totusi aici e un forum in care se vorbeste civilizat.nu esti de acord cu asta,du-te pe forumul echipei tale de suflet si foloseste-ti in voie limbajul de maidan,baiatule!O fi starsteel la putere pe aici insa nu e forumul lui.acum ca stii,poate iti vei mai pondera iesirile huliganice macar pe acest forum.multa bafta!
    ha ha ce tare esti ........nu am voie sa pronunt cuvantul fatza in alta forma ....asta e bataie de joc ........oricum pe tine nu tea sanctionat ca u esti stelist tovaras cu timisoreni
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  10. #52
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    asa, vezi ca se poate ?
    chestiile astea cu tovarasi sunt expirate pe acest forum,vrei sa iti dau exemple cand am fost avertizat de stelisti? nu avea tu grija,atunci cand merit,mai iau si eu un catonas,ca doar suntem oameni nu?te las sa te certi cu ultrasii de la vaslui dar ai grija ca si acolo ai vreo 2 posturi demne de avertisment
    Last edited by starsteel; 6th October 2006 at 12:50. Reason: cred ca ai fost avertizat si de un galateano-stelist, nu?
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  11. #53
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    da ma caterinca da si tu ai folosit acelasi cuvant si eu am jingnit o centurista ce treaba are el cu aia ???
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  12. #54
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Hop! puneti stop aici sa citesc si eu ce sa intamplat; oricum wolf nu te-a sanctionat cine ai spus dar asta nu conteaza sanctiuni poate da oricine, oriunde asa ca fara jigniri.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  13. #55
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,341
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by WOLF_ULTRAS View Post
    Da da ms tuxie ca si tu mai avetizat iar fara motiv esti un GENTALMAN
    Nu, mai! Tuxie te-a raportat!
    Asta ne urmareste peste tot si abia asteapta sa gaseasca o chichita si sa ne raporteze!
    Ei, Tuxie, acum iti sufli-n palme de fericire?
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  14. #56
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,341
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Hop! puneti stop aici sa citesc si eu ce sa intamplat; oricum wolf nu te-a sanctionat cine ai spus dar asta nu conteaza sanctiuni poate da oricine, oriunde asa ca fara jigniri.
    Fii te rog atent un pic: Wolf a fost avertizat de 2 ori pentru 2 posturi in care a folosit un anume cuvant dar in alt context decat cel sexual.
    Hardliner a folosit acelasi cuvant tot in alt context si postul lui a fost raportat si de mine si de Diablo si nu a primit nimic!
    Sunt curios: de ce nu este inca avertizat, in timp ce galatenii sunt avertizati atat de prompt!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  15. #57
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    A avut dreptate si a raspuns la un report post asa ca nu e nicio problema; haideti puneti punct aici ca nu are rost tuxie a sanctionat pt. ca e moderator de raportat asta o face toata lumea. Fiecare post are cate o explicatie mentionata de mine mai jos va rog fara resentimente.
    Last edited by starsteel; 6th October 2006 at 12:56.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  16. #58
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    d cand cuvantul "idiot" nu mai este o jignire...
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  17. #59
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,341
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    A avut dreptate si a raspuns la un report post asa ca nu e nicio problema; haideti puneti punct aici ca nu are rost tuxie a sanctionat pt. ca e moderator de raportat asta o face toata lumea. Fiecare post are cate o explicatie mentionata de mine mai jos va rog fara resentimente.
    Dar nu e corect!
    Noi primim avertismente pentru o chestie si altora li se trece cu vederea aceeasi chestie!
    Incepe sa devina forumul lui Mitica!
    Cred ca o sa incep si eu sa-i injur ca Jar pana imi iau ban permanent!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  18. #60
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Ai rabdare pt. orice report post intemeiat in mod sigur se va gasi cineva sa-l sanctioneze.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  19. #61
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    d cand cuvantul "idiot" nu mai este o jignire...
    ...de cand e asociat cu numele tau chiar si in dex

  20. #62
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Dar nu e corect!
    Noi primim avertismente pentru o chestie si altora li se trece cu vederea aceeasi chestie!
    Incepe sa devina forumul lui Mitica!
    Cred ca o sa incep si eu sa-i injur ca Jar pana imi iau ban permanent!
    ce faci "prietene"?nu mai poti dormi din cauza mea? de ce esti plin de rautate?invatasem si eu in cuvant in portugheza si am vrut sa vad daca il folosesc bine in romana
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  21. #63
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Discutii cu prieteni si dusmani ai Otelului...trecand peste numele topicului care este cam ciudat nu pot sa nu remarc faptul ca deocamdata nu prea s-au gasit dusmani(Hardliner nu se pune ca el oricum ne este inferior )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •