Post: Etapa 10: Ceahlaul - Poli Timisoara
User: carlo
Infraction: Jigniri la adresa fanilor unei echipe
Points: 3

Administrative Note:Message to User:
te rog sa te linistesti
Original Post:
Quote Originally Posted by gheorghe View Post
...Stai linistit,am plecat in Germania inainte de revolutie pentru ca am avut SPATE si aici am un serviciu la care exemplare ca tine doar viseaza,asa cum visati si la clona aia de Bragadiru al carei fan esti tu,ca va face ceva in fotbal.
Campioana Romaniei,oricum se va numi ea,va veni din BUCURESTI!!!

Exista o elita in orice job, inclusiv in cea de maturator de strada. Nu este nici o rusine sa recunosti acest lucru. Probabil esti cel mai rapid maturator de strada din Frankfurt, este OK, dar nu confunda tastatura cu obiectul muncii tale Se vede ca, mental, ai ramas blocat in perioada in care compioana Romaniei venea EXCLUSIV din bucale. Sunt cateva lucruri care s-au schimbat pe aici de cand manuiesti cu atata dexteritate matura prin Deutschland. Au aparut si alte echipe cu pretentii, avem de-aface cu un inceput de descentralizare chiar si in fotbal. Poate ca nu anul acesta, poate nici la anul dar in viitorul apropiat vom avea o echipa campioana nonbucuresteana. Nu sper ca o sa intelegi acest fenomen, doar asa...pentru cultura ta generala

Zi gheorghe...si trage apa!!!Frustratilor,mai luati si voi o carte in mana si faceti niste cornete pentru seminte,ca s-au terminat!!!
Campioana Romaniei vine din BUCURESTI,asa ca sa faceti voi baloane la gura!!!
[/quote]