Page 1 of 176 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 21 of 3684

Thread: Plangeri si reclamatii

  1. #1
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,607
    Reputatie
    0

    Plangeri si reclamatii

    Aici, doar aici puteti reclama orice neregula din partea moderatorilor. Nu se accepta sub nici o forma trollingul, adica bagarile in seama aiurea. Ele vor fi analizate pe RA.
    VA ROG SA FITI SERIOSI SI SA DATI DOVADA DE MATURITATE.

  2. #2
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Da' ce avea threadul RA-ul userilor ? ...suferiți cam mult !
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  3. #3
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  4. #4
    tennis fan useroarecare's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    București
    Posts
    2,290
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Aici, doar aici puteti reclama orice neregula din partea moderatorilor. Nu se accepta sub nici o forma trollingul, adica bagarile in seama aiurea. Ele vor fi analizate pe RA.
    VA ROG SA FITI SERIOSI SI SA DATI DOVADA DE MATURITATE.
    Bun, atunci vreau să-l reclam pe Ulysess pentru modul în care l-a banat pe Nightwish și pentru cartonașul galben pe care l-a primit aici. Amicul nostru se pare că a înțeles că a fi moderator înseamnă a modera conflictele dintre el și alți useri prin folosirea abuzivă a butoanelor de care dispune.
    Sper că veți da dovadă de maturitate și îi veți lua butoanele.

  5. #5
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KIDON View Post
    ...să mori tu' ce de prieteni ai In afară de h5n1 cine mai vine, Mansour ? De la el procuri biletele ? Bănuiesc că-l plătești in natură.
    Quote Originally Posted by KIDON View Post
    ...eu cred că ăsta-i ținut chiar in cămașa de forță.Asistentele alea sunt adevărate eroine pentru munca depusă.Deh, se mai intâmplă să mai si scape la PC.Urmările se văd
    Quote Originally Posted by KIDON View Post
    Chiar crezi că trebuie să-ți dovedești mitocănia la fiecare Report Post ? Și să te bagi in seamă ca musca in...?


    PS Chiar crezi că era nevoie să dai RP pe acel coment ?
    -penibil !
    Kidoane daca pentru aceste recente mesaje luate aiurea de pe forum tu nu ai luat nici macar warning, atunci pentru "prapaditule" , " esti de planton" si "stil bolovanos" eu trebuie sa-mi cer scuze fata de Novac ca l-am avertizat cam degeaba
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  6. #6
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    alter, inca mai suferi ca i-am luat partea lui Sorin pentru ca te-a sanctionat???Uite ca a avut dreptate fiindca tu continui sa provoci si apoi sa jignesti total gratuit:

    Quote Originally Posted by alter ego View Post
    Întrebare serioasă : de ce mai e Ulysses moderator ?
    Quote Originally Posted by alter ego View Post
    provocare zici ? totuși mulțumesc pentru iertare, nu știu ce m-aș fi făcut fără ea.

    Amice Ulysses, cine a murit și te-a făcut pe tine șef ? Ai senzația că aria asta ți-e dedicată ție în exclusivitate ?
    Quote Originally Posted by alter ego View Post
    You need help !!!
    Forumul a ajuns un rahat, dacă *******ul ăsta paranoic, poate să taie și să spânzure.
    sanctiunile au fost regulamentare, gradate probabil asteptai replici mai dure, pe masura mizeriilor tale dar singurul meu raspuns pt tine a fost unul civilizat, la obiect, probabil asta te-a facut sa ma jignesti in continuare
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...&postcount=622
    Last edited by Ulysses; 2nd August 2009 at 19:12.
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  7. #7
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Mai Ulysses tu observi ca doar impotriva ta sunt plangeri si reclamatii? Gandeste-te si tu de ce se intampla asta...nu mai incerca sa te disculpi, e clar ca vezi lucrurile in 2 feluri, de o parte ii vezi pe stelisti si de cealalta restul...
    .

  8. #8
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli View Post
    Mai Ulysses tu observi ca doar impotriva ta sunt plangeri si reclamatii? Gandeste-te si tu de ce se intampla asta...nu mai incerca sa te disculpi, e clar ca vezi lucrurile in 2 feluri, de o parte ii vezi pe stelisti si de cealalta restul...
    Acelasi lucru poti sa-l spui si despre leodacin, sau Resita, sau Aurel, ca sa dau doar 3 exemple de moderatori dinamovisto care nu-i avertizeaza asa cum ar trebui pe suporterii echipei fostei militii si securitati, dinamo.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #9
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,607
    Reputatie
    0
    Duba , concret ........... nu vorbe in vant.

  10. #10
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Duba ar merita ban permanent dupa prestatia lui de pe forum, asa ca nu vad cum de mai are tupeul sa se planga.
    Last edited by Tyler Durden; 2nd August 2009 at 21:20.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  11. 2nd August 2009, 21:21
    Reason
    fara trolling

  12. 2nd August 2009, 21:24
    Reason
    fara trolling si jigniri

  13. 2nd August 2009, 21:27
    Reason
    fara trolling si jigniri

  14. 2nd August 2009, 21:28
    Reason
    trolling

  15. 2nd August 2009, 21:29
    Reason
    trolling

  16. #11
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli;2700214[B
    ]Mai Ulysses tu observi ca doar impotriva ta sunt plangeri si reclamatii?[/B] Gandeste-te si tu de ce se intampla asta...nu mai incerca sa te disculpi, e clar ca vezi lucrurile in 2 feluri, de o parte ii vezi pe stelisti si de cealalta restul...
    crezi ca intelege el ceva? nu l suporta nici dinamovistii...nici rapidistii...nici ceferistii...toti is nebuni ?

  17. 2nd August 2009, 21:31
    Reason
    trolling

  18. #12
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,607
    Reputatie
    0
    Daca nu incetati cu comentariile de prisos incep cu sanctiuni. Daca aveti reclamatii, sunteti invitati sa le aduceti in discutie , daca nu............

  19. #13
    tennis fan useroarecare's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    București
    Posts
    2,290
    Reputatie
    1
    Leodacian, vor fi date și răspunsuri la reclamațiile de aici ? În sensul că după un anumit timp va posta un moderator, altul decât cel în culpă, care să spună că s-a discutat pe RA problema și s-a decis că moderatorul x a avut dreptate când a făcut ș-a dres sau să spună că moderatorul n-a avut dreptate și va fi schimbat, mustrat, torturat, aruncat la groapa cu lei sau bătut cu rigla peste mână ?
    Dacă răspunsul e nu, thread-ul ăsta e o clona a încă vreo 4 în care se freacă menta în același fel.
    Last edited by useroarecare; 2nd August 2009 at 22:11.

  20. #14
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,607
    Reputatie
    0
    Eu sper ca da. Am sa incerc sa va tin la curent cu deciziile care se vor lua. Din pacate , peste cateva zile plec in concediu.

    Te rog pe viitor sa nu-mi pocesti nickul. Daca este prea greu pt tine, Leodacin, atunci Leo e perfect.

  21. 2nd August 2009, 22:20
    Reason
    ultimul avertisment

  22. #15
    tennis fan useroarecare's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    București
    Posts
    2,290
    Reputatie
    1
    Altul, el provoacă :


    Te rog pe viitor sa nu-mi pocesti nickul. Daca este prea greu pt tine, Leodacin, atunci Leo e perfect.
    Apoi îmi șterge mesajul în care îi povesteam cât suferă și ce sensibil e. și decretează că e ultimul avertisment (ca și când dpdv logic, ar putea exista un ultim avertisment, devreme ce nu mai există altul în prealabil).

    Unde face asta ? tocmai pe threadul în care chipurile se dicută abuzurile moderatorilor, deschis chiar de el.

  23. 2nd August 2009, 22:33
    Reason
    trolling

  24. #16
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli View Post
    Mai Ulysses tu observi ca doar impotriva ta sunt plangeri si reclamatii? Gandeste-te si tu de ce se intampla asta...nu mai incerca sa te disculpi, e clar ca vezi lucrurile in 2 feluri, de o parte ii vezi pe stelisti si de cealalta restul...
    concret iuli, concret. la sesizarea depsre nightwish ti-am raspuns concret. la cele ale lui kidon si alter ego -la fel.
    Quote Originally Posted by alter ego View Post
    Altul, el provoacă :


    Apoi îmi șterge mesajul în care îi povesteam cât suferă și ce sensibil e. și decretează că e ultimul avertisment (ca și când dpdv logic, ar putea exista un ultim avertisment, devreme ce nu mai există altul în prealabil).

    Unde face asta ? tocmai pe threadul în care chipurile se dicută abuzurile moderatorilor, deschis chiar de el.
    alter ego, ce sanctiune preferi pt postarea de mai sus, trolling sau jiniri usoare?
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  25. 2nd August 2009, 22:40
    Reason
    trolling

  26. #17
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,607
    Reputatie
    0
    Ti-ai terminat discursul ? Pt cultura ta generala sunt o ea. Ceea ce ai facut tu se numeste trolling. Pt asta ai avut ultimul avertisment. Acum ai si sanctiune. Daca continui pe aceeasi linie, nu te vad bine.

  27. 2nd August 2009, 22:53
    Reason
    off topic

  28. 2nd August 2009, 23:01
    Reason
    trolling

  29. #18
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Sunt curios: o sa fie vreodata vreun moderator "ars" din cauza reclamatiilor userilor?Personal nu am prea avut conflicte cu moderatorii,si n-am cu nici unul vreo disputa.Intrebam doar asa sa ma aflu-n treaba
    Last edited by newcool; 3rd August 2009 at 00:44.
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  30. #19
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Unde e delaparis???????

    Last edited by Ulysses; 3rd August 2009 at 23:01.

  31. 3rd August 2009, 03:54
    Reason
    trolling

  32. #20
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by newcool View Post
    Sunt curios: o sa fie vreodata vreun moderator "ars" din cauza reclamatiilor userilor?Personal nu am prea avut conflicte cu moderatorii,si n-am cu nici unul vreo disputa.Intrebam doar asa sa ma aflu-n treaba
    Probabil ca da, daca reclamatia e intemeiata. Totusi, trebuie mentionat ca doar un supermod poate "arde" un moderator.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  33. #21
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Leo,credeam ca tu esti corecta dar cred ca m-am inselat...
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=443798
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=443802
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=443804
    Pe hingherul l-ai avertizat pe unde l-ai prins...astora le-ai dat 2 puncte...
    Nu e corect ce faci...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •